дамаАмстердама• 29 августа в 23:33
Скоро знову школа, 1 вересня, лінійка
А питання таке, чи одягаєтесь ви нарядно, красиво до дитини на лінійку на перший чи останній дзвоник? Чи одягаєте просто повсякденний одяг?
Тема просто поговорити))
дамаАмстердама
• 29 августа в 23:38
Ответ дляНе зацілована
Вообще не посещаю эти бредовые ивенты.
А як ваша дитина до цього відноситься що ви не приходите? Чи дитина досить доросла вже?
Бабка_в_кедах• 29 августа в 23:38
Що хоче дитина, те і вдягає
В неї весь одяг гарний
Лінійки є завжди і для всіх
В неї весь одяг гарний
Лінійки є завжди і для всіх
дамаАмстердама
• 29 августа в 23:39
Ответ дляАяВсёЗнаю
А у нас отменили линейку. Для всех.
Теж непогано)
Наша вчителька такому б зраділа, вона не любить ці офіційні лінійки😁
дамаАмстердама
• 29 августа в 23:39
Ответ дляБабка_в_кедах
Що хоче дитина, те і вдягає
В неї весь одяг гарний
Лінійки є завжди і для всіх
В неї весь одяг гарний
Лінійки є завжди і для всіх
А ви?
Дитина то зрозуміло що одягнеться в новеньке, гарно)
Не зацілована• 29 августа в 23:40
Ответ длядамаАмстердама
Я и ребёнку разрешаю не участвовать в этом бреде. Хочет идёт, не хочет не идёт. То что я не участвую, приветствует. Ребёнок в 4 классе.
Бабка_в_кедах• 29 августа в 23:40
Ответ длядамаАмстердама
А ви?
Аналогічно і я.
В нашій школі це свято було завжди і є зараз.
І під час панлемій чи зараз завжди урочисто проходить
дамаАмстердама
• 29 августа в 23:41
Ответ дляСеменівни сусідка
Обычно
У меня от них психологическая травма
Чому травма?
забиякина• 29 августа в 23:41
Цього року 1вересня піде без мене, я працюю. Не подобаються ці заходи, в школі завжди їх уникала, але сину подобається, то мушу ходити коли є можливість. Не надто наряджаюся, не вдягаю джинси чи спорт штани і крокси, і цього достатньо)
Семенівни сусідка• 29 августа в 23:42
Ответ длядамаАмстердама
Чому травма?
В моей школе были показательные линейки по три часа с речами депутатов и спонсоров
дамаАмстердама
• 29 августа в 23:43
Ответ дляСеменівни сусідка
Господи🤦🏻♀️ у мене б теж була б травма після таких урочистостей
Хоча у мене в школі теж любили розтягувати лінійку, що було важко її вистояти
Тепличная• 29 августа в 23:45
линейка это как построение в армии, по построениям обычно прилетает, так вот я против чтоб детей выстраивали.
ГоловнаЯ• 29 августа в 23:48
Як зазвичай, але може вишиванку вдягну, якщо не буде холодно. Колись же її треба вигулювати)
дамаАмстердама
• 29 августа в 23:49
Ответ дляТепличная
Я чому задалась таким питанням )
Рік тому я вперше брала участь в лінійці як мама, і, звичайно, звертала увагу на інших батьків. Так от деякі мами приходять на лінійку як на весілля, зачіска, гарна сукня, макіяж. І вони виглядають гарно але це якось недоречно виглядає.
Я одягаюсь не геть повсякденно, як писали вже вище, трохи краще за повсякден))
Зяблик протестант• 29 августа в 23:49
В школі у доньки цього року лінійка тільки для 1,9 та 11 класів. У інших уроки.
В зазвичай лінійка цікава. Без нудних речей, без віршиків, директор сказав теплі слова від себе, а не з папірця, місцевий ансамбль станцював щось сучасне, ну може ще пісню заспівали, але теж цікаву. І все. Хвилин 20. Правда гімн обов´язково.
В потім були екскурсії.
Цього року скасували.
В потім були екскурсії.
Цього року скасували.
дамаАмстердама
• 29 августа в 23:51
Ответ дляЗяблик протестант
В потім були екскурсії.
Цього року скасували.
В потім були екскурсії.
Цього року скасували.
У нас в школі теж така лінійка. Випускні класи і першачки. Інші одразу в класи.
Але лінійки теж гарно роблять і швидко, без зайвого
Завжди мало• 29 августа в 23:58
Сын 11 класс, иду в джинсах с дырками на коленях и футболке с разрезами
Вимагаю спілкування• 29 августа в 23:58
Мне бы хотелось чтоб у детей была линейка , но ее нет.
Холодная каша• 30 августа в 00:09
Ответ дляВимагаю спілкування
Навіщо ці лінійки? Ніколи не розуміла сенсу... Радію, що їх немає.
дамаАмстердама
• 30 августа в 00:19
Ответ дляЛюблю пиво
Так, одягаємся святково, спеціально купуємо певний одяг
Ого, навіть так
Кожного року?
Люблю пиво• 30 августа в 00:21
Ответ длядамаАмстердама
Ого, навіть так
Кожного року?
Так, дитина ж щороку підростає. Лише коли почалася повномасштабна то святковий одяг не купували так як навчання було онлайн. Потім ж протягом року всеодно бувають дні коли потрібно одягнути святковий одяг або вишиванку
дамаАмстердама
• 30 августа в 00:23
Ответ дляЛюблю пиво
Так з дитиною ясно. Я теж купую для дитини нове, на лінійку одягається гарно.
А ви? Мені цікаво чи наряжаються батьки на урочисту лінійку?
Добра всем!• 30 августа в 00:23
Дочке 12. Сама хочет быть нарядной. У них нет ’тупых ивентов’, как написали выше. Вначале линейка и потом традиционный школьный квест. Его проводят каждое 1е сентября. Готовят старшеклассники. И потом какой-то сладкий сюрприз их ждёт. Какой не знаю, готовит школа.