Краля-Галя• 02 сентября в 11:29

У вас є подруги, з якими ви розійшлись через її ставлення до людей?

Можливо раніше не помічала. Але зараз чітко бачу: використовує людей тільки за для себе. Живе з чоловіком, за очами поливає його брудом. І перед дитиною також. Але він платить, вона живе. Це якийсь цирк шапіто. Зрозуміла, що нічого не заважає їй так робити і за моєю спиною. Можливо і не робить. Але довіри немає. У вас були такі випадки? Чим скінчилось?
ХуАнита• 02 сентября в 11:31
Перестала спілкуватись на цьому все.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 сентября в 11:33
У каждого свой, кнш самый правильный, взгляд на жизнь. разошлись ваши взгляды- разошлись и дорожки. что тут еще добавить?
Поліпривіт всім• 02 сентября в 11:33
Развод!)Мою несло не по-детски,когда усугубит.Сначала перестала в гости ездить и звать к себе.Потом ложила трубку,когда надоедала нравоучениями своими.Потом послала на хер и заблокировала.Дружили лет 30(((
БЦАшка• 02 сентября в 11:47
Є. Вона українців рагулями називає, але не виїзджає і по за домом спілкується українською.
Тепер тільки привіт - пока, все
Танцепесенная• 02 сентября в 11:50
Среди моих подруг таких не знаю.
Баба_Воля• 02 сентября в 11:55
як людина себе поводить себе з іншими людьми зараз, також вона себе буде поводити і з вами, можливо через деякий час. Всих людей з якими у мене не співпадає система цінностей, я від себе максимально відсторонила.
Болтушка Му• 02 сентября в 11:55
Це не подруга, а кума. Паскудить всіх, завжди і половина з того гниль яка придумана в такій же гнилій голові.вперге для себе відкрила, що таке може бути в голові у людей.
Не спілкуюсь, хоче це важко, бо це больше живе через забор.
Allein74999• 02 сентября в 12:10
Закончились тем, что здороваемся при встрече и все