Белоснежко• 02 сентября в 23:23
Безсовісні сусіди!!
З вікна доноситься запах голубців. Пахнуть так, що здуріти можна, в мене, як у собаки Павлова, слина тече.
А ми свої позавчора доїли(
Це ж хтось нюхав наші голубці, і вирішив і собі накрутити... а мені тепер страждай(
Куплю завтра капусту і знов приготую!
А ми свої позавчора доїли(
Куплю завтра капусту і знов приготую!
Булку Дай• 02 сентября в 23:24
А наши картошку с мясом тушат
А с первого этажа - жарят с чесноком
Белоснежко
• 02 сентября в 23:25
Ответ дляБулку Дай
А наши картошку с мясом тушат
А с первого этажа - жарят с чесноком
Ну от що за люди, ну скажіть?! Як можна бути такими безсердечними!
Белоснежко
• 02 сентября в 23:26
Ответ дляПрестидижитатор
Голубцы,голубцы....🙂а я счас перцами всех ухайдокаю
Помстіться всім сусідам за нас!!
Белоснежко
• 02 сентября в 23:27
Ответ дляТрохи злякана
Не люблю голубці
Щаслива людина, вам не зрозуміти мої страждання(
Непереможна• 02 сентября в 23:27
Ой, Авторе, в нас класні сусідки - дві сестрички, вчаться в кулінарному коледжі. Кожен вечір готують щось неймовірне!
ОхиИВздохи• 02 сентября в 23:29
А я взагалі в комуналці живу
Щодня хазяйки виготовляють неймовірні речі - хтось пече пироги, хтось ребра тушкує, у когось наваристий борщик, а хтось варення полуничне варить (для прикладу). З роботи хоч додому не йди - вся дієта йде прахом!
Качка в тапцях• 02 сентября в 23:29
Я можно сказать к ним равнодушна, люблю, но чтобы так страдать)
Белоснежко
• 02 сентября в 23:29
Ответ дляНепереможна
В нас теж готують - часто борщем пахне, випічкою. Консервують. Але то таке, я не реагую. А от голубці - це удар нижче пояса(
Белоснежко
• 02 сентября в 23:31
Ответ дляКачка в тапцях
Я колись їх взагалі не любила. А років 5, як стала обожнювати.
Булку Дай• 02 сентября в 23:31
Ответ дляБелоснежко
Полностью согласна! У меня безжизненная рисовая каша 😔
Булку Дай• 02 сентября в 23:32
Ответ дляНепереможна
Класні - это если бы на ужин соседей звали
Качка в тапцях• 02 сентября в 23:32
Ответ дляБелоснежко
Дв я люблю, и в детстве нравились, но не страдаю если их нет) Я больше по выпечке страдаю)
Белоснежко
• 02 сентября в 23:33
Ответ дляБулку Дай
Рисова каша це теж добре, ще й сусіди спокійні, не нервуються)
Булку Дай• 02 сентября в 23:35
Ответ дляБелоснежко
Ой, не совсем. Хочу картошки жареной с чесноком и запивать кефиром, либо тушеной с мясом, грибами и овощами в горшочке и в духовке
Белоснежко
• 02 сентября в 23:36
Ответ дляБулку Дай
Вимушена дієта? Співчуваю
Булку Дай• 03 сентября в 00:01
Ответ дляБелоснежко
Вимушена дієта? Співчуваю
Нет. Просто лень+усталость
Замурмишка• 03 сентября в 01:15
Ответ дляБелоснежко
Автор, завтра все начнем утро не с кофе, а с приготовления голубцов
Забрызжу ядом• 03 сентября в 01:35
От моих слева мочой воняет. Справа сигаретами. Зато лёжа на диване определяю с какой стороны ветер дует.