КаваЗМолоком• 04 сентября в 11:12
Ото я себе накрутила за біль у доньки
У доньки болить спина ,поясниця. Спочатку якось інколи говорила про це, думала може жіночі справи, але помітила все частіше . Щоб піти до лікаря, треба зробити УЗД почок, шлунка ,мочового . Звичайно запис є лише через два дні, отже до лікаря ще через два з аналізами. Короче я цей тиждень весь малювала собі такі сценарії, що зараз сиджу і розумію ,тиждень чорний ,я не бачила нікого і нічого. Сьогодні йду тільки на УЗД, може щось дізнаюсь( чого я так себе накручую (
КаваЗМолоком
• 04 сентября в 11:15
Ответ дляSo_so
Лимфоузлы проверили?
Біль у попереку, це може бути зв´язане? Поки йду на перші причини
КаваЗМолоком
• 04 сентября в 11:15
Ответ дляPrervana
Вы прикалываетесь? Можно подумать, у нее голова отпадает, а не поясница болит. С чего такой перепуг?
Бо і таке може бути дуже поганим(
Допоможіть знайти• 04 сентября в 11:16
Может просто матрас неудобный или обувь,а вв уже такого нафантазировали...
Кукусик• 04 сентября в 11:18
Ответ дляКаваЗМолоком
МРТ, КТ, анализы крови и мочи сделали? Иначе не информативно
МамОмужа• 04 сентября в 11:19
Ответ дляКаваЗМолоком
Дзвоніть сімейні чи педіатри, хто Вас обслуговує. Вона скоординує
КаваЗМолоком
• 04 сентября в 11:28
Ответ длямладокошкина
Поперек болить, то можливо це пов´язано з хребтом???
Незнаю з чим пов´язано, просто вже довгий період
КаваЗМолоком
• 04 сентября в 11:29
Ответ дляPrervana
А если прыщ вскочит в ’треугольнике смерти’ - вы в обморок сразу хлопнетесь или еще какой-то период времени будете держаться?
Не робіть з мене вже тривожніцу. Я чула про біль, і не звертала уваги десь добрий місяць,думала може місячні, може пройде. Дитина їздила в лагер в там інколи казала ,я чекала і думала пройде. Але тепер вона збільшилась , тому така реакція
Ответ дляКаваЗМолоком
И что? Голова ж на месте? Не отпадает? Вот отпадала бы - был бы повод бегать по потолку. Продиагностируют, найдут причину и дальше по ситуации.
Мавка• 04 сентября в 11:40
Ответ дляSo_so
Нет, это сарказм, по стилю написания похоже на маму-лимфоузел, взять какую мелочь и создавать вокруг неё катастрофу.
Сдайте общий анализ мочи и идите к педиатру.
Вона 100%!
Мавка• 04 сентября в 11:42
Ответ дляКаваЗМолоком
З лімфовузлами вже заспокоїлися? Нове знайшли?
Сладкий лимончик• 04 сентября в 11:43
Ми вам не допоможемо, і не звинувачуйте себе, йдіть до лікаря, нехай все буде добре