ПоЗиТиВнАя• Изменено 04 сентября 2025

Септопластика, Київ

Доброго вечора.
Порадьте, будь ласка, лікаря для консультації з приводу септопластики. Дорослому.
Не дихає ніс, є викривлення перегородки, радять вже септопластику, але у толкового лікаря ще не були, так, звичайний Лор.
Можливо, порадите хто де робив вдало, всім дякую наперед
Леди_на_драндулете• 04 сентября 2025
https://www.instagram.com/dr.grynko?igsh=
Леди_на_драндулете• 04 сентября 2025
https://www.instagram.com/mary__ponomarenko?igsh=
Леди_на_драндулете• 04 сентября 2025
https://www.instagram.com/doc_fastovets?igsh=ODg0a...

Знакомая делала у этого, не жаловалась всё идеально. Это муж врача Марии Пономаренко, они в одной клинике работают.
Садова гойдалка• 04 сентября 2025
Можу дати Гомер лікаря, вона і в Києві оперує. Кажу чесно, я ще не оперування але в тік тоці дуже багато гарних відгуків про неї. Можу дати посилання на інсту. Я б їй довірилася.
Santander• 04 сентября 2025
Бобров Сергій Леонідович
Пукимончиг• 04 сентября 2025
Капец, цены. Септопластика 2000 евро🤬
Автор, я рино сделала с септопластикой за 500 у.е. несколько лет назад в Киеве на Зоологической. Делал хороший доктор,кандидат наук. Но он не оперирует,вроде уже. Автор, сходите на консультацию на Зоологическую,3 в ЛОР институт.
Бойова• 05 сентября 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Долучаюсь до Вашої рекомендації, робила у нього декілька років тому септопластику у комплексі з ще декількома функціональними операціями. Результатом дуже задоволена. Консультація гарна,детальна, реабілітація легка, супровід після. Йшла по рекомендації колеги,яка робила у нього рино+септо, також знайомий робив у нього операцію з відновлення слуху.
автор ПоЗиТиВнАя • 06 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Була б вдячна, дайте, будь ласка
автор ПоЗиТиВнАя • 06 сентября 2025
Ответ дляПукимончиг
Капец, цены. Септопластика 2000 евро🤬
Вважаєте, навмання, до будь кого?
2 тис для нас це дійсно дуже дорого.
Була б вдячна за рекомендації лікарів з ЛОР інституту також
автор ПоЗиТиВнАя • 06 сентября 2025
Дякую всім хто відповів
Ще була б вдячна за рекомендації лікарів з ЛОР інституту чи подібних по рівню цін місць, бо 2 тис за операцію для нас дорого
Садова гойдалка• 07 сентября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Була б вдячна, дайте, будь ласка
https://www.instagram.com/dr.bershadska?igsh= ось її інста. Напишіть. Мені теж треба робити, ніяк не наважуся
Садова гойдалка• 07 сентября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Була б вдячна, дайте, будь ласка
Почитайте відгуки
Семенівни сусідка• 25 сентября 2025
Автор здравствуйте, кого выбрали? Тоже актуальна эта тема.
Tori3322• 20 октября 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Рильська, Банас, Зоологічна, 3