У мами рік тому була кровотеча, гемоглобін був 40, два передивання. Отже, ЗАК сдасть в полікл., а що здати в Ділі?
Феритин. Шо ще?
Мені мінімально, бо грошей не багато. Якщо треба сивороткове залізо, я то здам, але якщо феритину з головою для діагностикп, то так і кажіть
Віт групи Б і так приймає. Дякую
І друге - гомоцистеін сдавати в рамках вік 50+? Читала що треба вже дивитися таке
Феритин. Шо ще?
Віт групи Б і так приймає. Дякую
Бесконечность-не предел• 05 сентября в 09:00
Гомоцистеин обязательно. У меня был очень повышен, а это риск инсульта, инфаркта и т.д .Я пропила витамины группы В., только надо купить, чтобы там именно все витамины были в комплексе, а не один какой то из группы В
Гуляю босоніж• 05 сентября в 09:03
феритин, сироваткове залізо, трансферин, загальний білок
Але це не повний комплекс
А ось повний. Тільки ви написали, що на нього грошей нема
Але це не повний комплекс
Гигиенишвили• 05 сентября в 09:04
Десь мені на очі попадав пакет зі знижкою щось про анемію. Пошукайте, там як мінімум перелік аналізів, які здають при анемії
Ответ дляНевидимка
К врачу идите а не тут спрашивайте
Та добрий день, що, вже по кожному чіху умовно бігати ? Працюємо) вранці забіг здав, до лікаря з результатом…це ж не шось таке..анемія - стан стабільний для майже кожної, хто з цим живе, на цьому гарно розуміється для попереднього «рівня», базового так би мовити
Ответ дляГуляю босоніж
Але це не повний комплекс
Балок хотіла тоже. Но не знала що це в рамках анеміі!!!??
Білок ясно, феритин ясно.
А можете сказати нашо той аналіз на сивороткове залізо? Що конкретно він дає? І отой новий транс шось там - це шо? Впеоше чую
Ну гемоглобін буде ж в ЗАК.
Білок ясно, феритин ясно.
Ну гемоглобін буде ж в ЗАК.
Ответ дляБесконечность-не предел
А гомоцистеін якось коригується хоч? Чи це всьо, ризик типу такий-то, і живіть із цим
Гуляю босоніж• 05 сентября в 09:10
Ответ дляTeonaa
Білок ясно, феритин ясно.
Ну гемоглобін буде ж в ЗАК.
Білок ясно, феритин ясно.
Ну гемоглобін буде ж в ЗАК.
В Ділі ж дуже чітко розписано і про залізо, і про трансферин.
Почитайте на майбутнє й про форми заліза й про засвоюваність його організмом. Бо якщо є запалення, то нічого не буде засвоюватися
Снідаю авокадо• 05 сентября в 09:10
Пакет так і називається ’контроль анемії’. Плюс гомоцистеїн окремо і с-реактивний білок високочутливий (щоб знати рівень запалення та правильно трактувати результати по феритину).
Ответ дляГуляю босоніж
Але це не повний комплекс
Да, вітаміни сдавати то дурня. Я ж маму знаю, знаю іі режим життя і іі «мощне» харчування.))) ій вже призначили віт
Гуляю босоніж• 05 сентября в 09:11
Ответ дляTeonaa
І знайдіть притомного лікаря та з ним проконсультуйтесь))
Соррі, але хто стикався з анемією, то грошей за ці знання прийшлось не мало викласти.
спальное место• 05 сентября в 09:21
Ответ дляLor111etta
Хоч би добридень.
А ’будь ласка’?
Ага, ’Підкажіть швиденько’...
Маму на УЗД гінекології, на колоноскопію. По направленню безкоштовно. Сенсу нема контролювати гемоглобін і робити купу дорогих аналізів, якщо не виявити причину кровотечі. Ну виявили ви що там не норма. А що це дасть? Не вистачає вітамінів, значить не засвоюються. Є проблема. Її і треба шукати.
Пилосмок працює• 05 сентября в 09:25
Ответ дляLor111etta
Хоч би добридень.
А ’будь ласка’?
Так это советчица с приветом большим
Бесконечность-не предел• 05 сентября в 09:25
Ответ дляTeonaa
Витамины группы В его приводят в норму. Нельзя жить с повышенным
У меня ещё и бляшка на узи шеи.А это начало артеросклероза
Чтобы снизить уровень гомоцистеина с помощью питания, увеличьте потребление продуктов, богатых фолиевой кислотой (витамин В9), витаминами B6 и B12 (зелень, бобовые, яйца, цельнозерновые), и сократите употребление продуктов с высоким содержанием метионина (красное мясо). Включите в рацион больше фруктов, овощей, рыбы и оливкового масла. Также важно вести активный образ жизни и ограничить употребление алкоголя и кофе.
Ответ дляTeonaa
Якщо була кровотеча і такий низький рівень гемоглобіну, то мама ж напевно була в лікарні, діагноз знає? Є прописані сроки контролю конкретних аналізів у конкретного лікаря?
Вам телефонограмма• 05 сентября в 10:56
Ответ дляTeonaa
Візміть у сімейного направлення безкоштовно в сінево
Ответ дляOlga_72
Нашо колоно?
Кровотеча рік назад була, через міому матки. Сказали або оперувати іі, або спробувати консервативно. Але рік пройшов, час на узд🤷♀️перевірити.
Ответ дляПилосмок працює
Так это советчица с приветом большим
А для чого «добрий день»? Зайдіть в інші 99% тем🤷♀️ де там вітання? ви що, бабулі на лавочці сидите, що я до вас підхожу не привітавшись і щось хочу? І у вас починається напад гіпертонії через. З прівєтом блін. Вже чесно, не знають часом деякі, де підгадить, нетримання прям якесь. Ідіть може пошукайте причину, чого так, не знаю.
Написано ввічливо, є чарівне слово. Швиденько - означає лише те, що якщо є можливість у людини написати зараз, то зробити це. Бо я була вже в черзі в лабораторіі, наступна. Так шо з прівєтами це ви, ображені вєчно життям чи чим там, треба пошукати чим.
Ответ дляБесконечность-не предел
Цікаво, дякую
Але якщо і гомоцистеін, і анемія, то як же це поєднувати в харчуванні. Якщо червоне
М’ясо виключать
Гуляю босоніж• 05 сентября в 13:04
Ответ дляTeonaa
І шо
Ну продайте
На карточку хочете? Жесть блін
Ну продайте
На карточку хочете? Жесть блін
Ні. Я хочу, щоб ви пішли до лікаря на консультацію, здали потрібний ВАМ перелік аналізів і зробили необхідні додаткові дослідження, знову пішли до лікаря й купили прописані препарати.
Ответ дляOlga_72
Знаю діагноз. Міома матки, кровотеча була, давно. Призначили курс тотеми і віт гр.Б.
Пройшло потім міс 3-6, курс був завершений. Гемоглобін 120 чи 130, і постійний прийом гормональних в рамках менопаузи і я так зрозуміла для запобігання кровотечі.
Зараз хочу анемію перевірити, а на узд визначитися що в результаті з міомою - чи вона зменшилася і стала нормальна, чи таки є потреба в оперуванні
Ответ дляГуляю босоніж
Так до якого саме?
Я якщо орієнтуюся , хоч і частково , приходжу із аналізами. При потребі доздати ж можна.
Наприклад хочу (я) щитоподібну перевірити. Ну сенс мені йти до нього без ттг т3 т4. Приннсу, зробимо узд, та й за 1 візит все зробили.
Нашо йти перший раз за призначеннями-то.
Це якщо я піду до гастро, де я дуб дерево, то я піду первинно просто так, з пустими руками. А рутинні своі лікарі…не знаю чого по триста раз ходити.
Ответ дляГуляю босоніж
Залізо-то засвоїлося гарно. Було 40 по гемоглобіну, після переливання десь 70-80. Після тандиферону 3-6 міс 120-130. Якщо зараз , це вже 6-9 міс минуло після курсу заліза, там хороші гемоглобін і феритин, то це говорить же про щось..
Якщо єлі єлі, то лікар вирішить що далі по діагностиці.
Якщо геть погано, то тоже скаже що робити.
Кровотечі нема. Місячних навіть нема
Пилосмок працює• 05 сентября в 14:30
Ответ дляTeonaa
Ні, я просто з ваших тем в коментарів зробила висновок