СкрипяСердцем• 05 сентября в 11:35

Переклад з англійської посту на ФБ

Може хтось підкаже як налаштувати переклад посту, що написаний англійською на ФБ, на українську???
З інших мов переклад здійснюється або автоматично, або там є кнопка "переклад", а з англійської доводиться скрінити екран, а потім через гугл об´єктив перекладати
ФБ дивлюся не через застосунок
ШІ пропонує таке
Щоб налаштувати переклад мови у Facebook на телефоні, відкрийте Меню (три лінії), перейдіть до Налаштування та конфіденційність > Налаштування > Мова та регіон. Натисніть Мова для кнопок, заголовків та іншого тексту у Facebook і виберіть бажану мову, щоб змінити мову інтерфейсу програми. Для налаштування перекладу публікацій, у тому ж розділі Мова та регіон виберіть мову, на яку будуть автоматично перекладатись пости.
Але там тільки реально обирає бажану мову, а не переклад публікацій
Мальовнича даль• 05 сентября в 11:45
Налаштування та конфіденційність - Налаштування - Мова й регіон - і там в самому низу:
Мова, якою потрібно перекладати дописи
Мови, для яких не слід пропонувати переклади
Мови, які не слід автоматично перекладати

перевірте два останні пункта
автор СкрипяСердцем • 05 сентября в 12:05
Ответ дляМальовнича даль
Мова, якою потрібно перекладати дописи

перевірте два останні пункта
Ви це з застосунку дивитеся?
бо я просто через інтернет, то там такого не пропонує
напевно треба встановити застосунок
Мальовнича даль• 05 сентября в 12:05
Ответ дляСкрипяСердцем
Ви це з застосунку дивитеся?
напевно треба встановити застосунок
я прочитала що ви читаєте в браузері. і подивилась в браузері.
зараз нароблю вам картинок
Мальовнича даль• 05 сентября в 12:17
в верхньому правому куті натискаєте на своє фото
Мальовнича даль• 05 сентября в 12:17
автор СкрипяСердцем • 05 сентября в 14:12
Ответ дляМальовнича даль
У мене коли обираю Мова і регіон не випадає таке як у вас на останньому фото. Друге фото - те, що у мене з´являється після Мова і регіон
Мальовнича даль• 05 сентября в 14:23
Ответ дляСкрипяСердцем
а по прямому посиланню?
https://www.facebook.com/settings/?tab=language_an...

є ще варіант що ви не обрали основну мову, і фейсбук намагається вас заставити це зробити :) і коли ви оберете потрібну то тоді і інші налаштування з´являться
автор СкрипяСердцем • 05 сентября в 14:41
Ответ дляМальовнича даль
а по прямому посиланню?

по прямому відкривається те саме (як перше фото в моєму попередньому коментарі)((
А де обрати основну мову? Якщо змінити до прикладу мову англійську, то щоб повернутися - з´являється не укр мова, а Мова пристрою, якщо її натиснути, то всі підписи українською, але переклад з англійської все одно не пропонується
Мальовнича даль• 05 сентября в 16:42
Ответ дляСкрипяСердцем
у вас на другому фото пропонується 4 мови, виберіть яка вам зручніше. у мене українська
автор СкрипяСердцем • 05 сентября в 16:46
Ответ дляМальовнича даль
Я її обрала, вона і була, але все одно з англійської не перекладає.Перекладає з іспанської, португальської, нідерландської та ін, але не з англійської