Гарнюнька• 05 сентября в 14:52
Порекомендуйте кухонний комбайн
Хочу купити комбайн чи як ця штука називається. Задачі: натерти моркви, буряка в морозилку на майбутні борщі і час від часу картоплю на деруни. Орієнтовний бюджет в районі 4-5 тис. Дорогі з 999 функціями не бачу сенсу брати. Всеодно не буде використовуватися. Відверту китайщину брати не хочу. Я не настільки багатий, щоб платити двічі. В той же час розумію, що імениті бренди люблять гнати неремонтопригодне фуфло (дружу з ремонтом техніки, знаю що таке коли якась запчастина коштує як 2/3 нового прибору, або взагалі не купити, а розрахунок довговічності - до кінця гарантії). Естетика, зовнішній вигляд - не важливо. В першу чергу надійність, ремонтопригодність.
Якщо за ці кошти не реально купити, може бути варіант б/у.
А ще, підкажіть, будь ласка, що там має бути в комплекті для моїх задач. А то я так розумію насадки бувають різні. Голова йде обертом від інформації.
Буду вдячний за допомогу.
Міняйловна• 05 сентября в 14:57
Ответ дляСоветчица Года
Судя по вашим потребностям, вам нужна только электротерка.
Максимум блендер)
Да это боты гуляют...
Советчица Года• 05 сентября в 14:59
Ответ дляМіняйловна
Максимум блендер)
Да это боты гуляют...
Нет. Блендером ничего не натрешь. Такого плана.
Міняйловна• 05 сентября в 15:00
Ответ дляСоветчица Года
Не натрёшь. Руки ещё на месте)
Советчица Года• 05 сентября в 15:02
Ответ дляМіняйловна
Не натрёшь. Руки ещё на месте)
У меня есть терки для овощей в виде насадок для электромясорубки. Очень удобно натереть сразу 2 кг морковки для заготовок.
Гарнюнька
• 05 сентября в 15:03
Ответ дляСоветчица Года
200Вт трохи слабеньке. Глянув відео, то там щось не дуже швидко морквину натирають. Якщо 1-2 то норм. Але для однієї простіше вручну натерти. А от коли пару кг...
Міняйловна• 05 сентября в 15:05
Ответ дляГарнюнька
’Глянув відео’
Знов мужьё лізе на жіночий форум..((
Противно з цими педрилами та сцякунами....
Знов мужьё лізе на жіночий форум..((
Советчица Года• 05 сентября в 15:07
Ответ дляГарнюнька
Если с мясорубкой, то будет намного мощнее.
Гарнюнька
• 05 сентября в 15:07
Ответ дляСоветчица Года
Якщо я правильно розумію, то натерті овочі не складуються в чаші, а як у моделі на фото вище вилітають в якусь миску. Електром´ясорубку не юзав. Там та ж морква швиденько натирається? По сторонам не сильно розлітається, не забивається?
Гарнюнька
• 05 сентября в 15:08
Ответ дляМіняйловна
’Глянув відео’
Знов мужьё лізе на жіночий форум..((
Лікуйтеся шановна
Советчица Года• 05 сентября в 15:08
Ответ дляГарнюнька
Да, в миску. Не сильно разлетается и не сильно забивается.
Советчица Года• 05 сентября в 15:08
Ответ дляГарнюнька
Трется очень быстро.
Гарнюнька
• 05 сентября в 15:13
Ответ дляСоветчица Года
Дякую, це здається гарний варіант. Чогось думав що м´ясорубки то чисто для м´яса. Скажіть, будь ласка, у Вас саме така модель, повністю задоволені? Я так розумію що картоплю на деруни теж легко та швидко можна натерти?
Удальонка• 05 сентября в 15:13
У мене блендер Бош. Ріже, шинкує, тре. Тертушка + на деруни тертушка. Вісник збивати і металева нога з блендером. Всі заготовки роблю з ним. Вже 3 роки
Советчица Года• 05 сентября в 15:14
Ответ дляГарнюнька
У меня Мулинекс, но очень старая модель, больше 10 лет. С ремонтом не сталкивалась.
Гарнюнька
• 05 сентября в 15:17
Ответ дляУдальонка
А модель випадково не пам´ятаєте? Чи хоча б приблизно на картинках? Раніше Бош поважав. Але коли зіткнувся з ремонтом шуруповерта та блендером, точніше чашою блендера, то був сильно розчарований. Блендер - проста модель без терки
Гарнюнька
• 05 сентября в 15:18
Ответ дляСоветчица Года
Дякую, Ви подали гарну ідею стосовно мясорубки
Удальонка• 05 сентября в 15:30
Ответ дляГарнюнька
Такий
Гарнюнька
• 05 сентября в 16:29
Ответ дляСоветчица Года
Ще раз дякую Вам за допомогу та економію часу. Подивився відео в ютубі, де протестили та навіть частково розібрали, глянув простіші моделі, подивився окремо насадки,зрозумів що вигідніше вже брати максимальну модель в максимальній комплектації, чим потім окремо докупляти для дерунів. Вибрав та замовив саме цей варіант 626Т з додатковою насадкою під томати по гарній ціні