Всміхайлик• 06 сентября в 12:12

Учительница постоянно сравнивает детей между собой.

Как объяснить ребенку, что это не о нем?
TANYA 0 0 0 0• 06 сентября в 12:14
Вчителька , мабуть, ще совкової закалки? Це не дитині треба пояснити, а вчительці
Svitlo_• 06 сентября в 12:15
Наведіть приклад порівняння?
ГугелП@лАмался• 06 сентября в 12:16
На самом деле это правильно, хоть и немодно. Стимулирует детей стараться. Им по жизни постоянно придется соревноваться, чтобы учиться и работать.
Раз одела не бу• 06 сентября в 12:17
Ответ дляГугелП@лАмался
Це виробляється іншими методами, більш здоровим, а не порівнянням між дітьми хто розумніший.
Видна міленіалка• 06 сентября в 12:18
Шановна Маріванно, сучасні діти дуже чутливі до порівняння між собою, щоб цього уникнути, в школі навіть заборонено оголошувати оцінки назагал, лише особисто учню і його батькам. Хотілося б звернути вашу увагу, що усне порівняння учнів в класі теж недоречне.
Видна міленіалка• 06 сентября в 12:20
Ответ дляГугелП@лАмался
Правильно з якої точки зору? Маніпуляції і керування дітьми - так. З точки зору розвитку дитини, формування пізнавального інтересу і самомотивації - ні.
сладкий_ноябрь• 06 сентября в 12:21
Ответ дляГугелП@лАмался
Ні, не правильно
Тому що двох однакових не має
Можна, наприклад, порівняти результати когось в великому спорті, так як це змагання. А в стінах школи ні, тому що це не педагогічно, по друге, кожен має різні можливості, здібності, інтереси і тд
Мама Карло• 06 сентября в 12:23
Можно пример?
Моя дочь была очень впечатлительной в младших классах, и когда учитель ругала детей, например, за то что всю туалетную бумагу раскрутили по всему туалету, или залазили на сливной бочок, смывали ногами и сломали его...моя дочь всё принимала близко к сердцу и расстраивалась, что её ругают , а она не виновата...я просто поговорила с учителем, и учитель перед тем, как начинать свою воспитательную лекцию, добавляла, что это касается только тех, кто виноват и участвовал в этом ’ беспределе’..
Губки-уточкой• 06 сентября в 12:25
Ответ дляГугелП@лАмался
Это неправильно и непедагогично, ведет к расслоению в классе и к негативному отношению к успевающим.
Соцсоревнования во взрослом возрасте проводили.
Швидка Настя• 06 сентября в 12:25
Ответ дляРаз одела не бу
Якими? Дитині потрібно себе порівнювати з іншими, принаймні щоб потім дитина могла розуміти на що розраховувати. Зараз вони всі позакінчують школи, коледжі чи виші онлайн, впевнені що вони генії, або що всі такі ж самі як вони, а по факту нижче середнього і потім депресняк, що на посаду взяли Васю, а не його, що Оленка одразу вищу посаду в престижній компанії , а їй мінімальна і посада офіс-менеджера чахлоі контори
Губки-уточкой• 06 сентября в 12:26
Ответ дляРаз одела не бу
Вот именно. По оценкам и так ясно это.
dahashutka19• 06 сентября в 12:34
Я би пішла до вчителя балакати . Що це за совок
Раз одела не бу• 06 сентября в 12:41
Ответ дляШвидка Настя
Порівнювати потрібно, але методи є різні! Треба обирати такі , щоб діти не були травмовані ними.
Ліплю вареники• 06 сентября в 12:43
Ответ дляГугелП@лАмался
Да, согласна, я заметила тоже, что другие советчицы умнее и интереснее Вас. Вам до их уровня еще нужно расти. Надеюсь у Вас все получится, а если нет, то так и останетесь глупой, в отличии от других
Ангелок з ріжками• 06 сентября в 12:48
А школьный психолог шо делает? Привлекайте его
Не будь КакСвета• 06 сентября в 13:02
Ответ дляВидна міленіалка
Шановна Маріванно сучасні діти це мамина корзиночка .
сладкий_ноябрь• 06 сентября в 13:05
Ответ дляНе будь КакСвета
Ні, це дати, які дбають про свої кордони.
Благоуханочка• 06 сентября в 13:45
Обратиться к учительнице. Так не должно быть, эта работа не для нее значит
TANYA 0 0 0 0• 06 сентября в 14:43
Ответ дляГугелП@лАмался
Або заганяє в комплекси