Ща как дам• 06 сентября в 13:47

Какие парфюмы вы бы купили, если бы все ваши нынешние парфюмы исчезли?

СМСница• 06 сентября в 13:56
Є пару парфумерних хотілок, але зараз є 3 парфуми, тому пауза.
Я не з тих, хто інвестує по 2 000 баксів в парфюмерію і воно все стоїть))

Із бажаного Gurlain Mandarine et Basilic
Та Ambree Narciso
На новий рік по знижках щось куплю, або чоловіка попрошу подарувати
автор Ща как дам • 06 сентября в 13:58
Ответ дляСМСница

Та Ambree Narciso
У вас хороший вкус
Мовчу, але хочу• 06 сентября в 14:00
Тілія і неролі амара( хоча вона на мені не дуже стійки, але аромат не нахютись)))
СМСница• 06 сентября в 14:01
Ответ дляЩа как дам
У вас хороший вкус
Дякую)
Тримаю свічку• 06 сентября в 14:03
Ідол Ланком, у меня он в остатке около 10 мл, моя любовь. Других нет. Если кто захочет продать, предлагайте
Значит надо• 06 сентября в 14:06
Все раздала. Оставила только Сикомор и Коромандель. Пока больше ничего не хочу. А нет, хочу, 31 rue cambon.
Я не в теме• 06 сентября в 14:24
Є Ідол Ланком, а хочу Шанель Шанс саме парфум. Але я безробітня зараз, тому це ,,хочу,, на 100 місці моїх хотілок
Единая страна!• 06 сентября в 14:32
Robert Piguet Bandit. Люблю аромати з нотою шкіри. Для мене він №1.
Guerlain Mitsouko в духах. Класика на всі часи.
B683 Marc-Antoine Barrois як повсякденний аромат.
Portrait of a Lady Frederic Malle. Просто люблю.
Sticky Fingers Francesca Bianchi якщо захочеться чогось сексі-шмексі 😁
І ще, мабуть, вінтажний Tresor Lancome. Але виключно вінтаж.
ХаДиДиШь• 06 сентября в 15:15
Ответ дляТримаю свічку
Предлагаю , сотка без около 5мл. 70€.
Сколько они стоят в евах , мейкапах и т. д. не смотрела и мне не интересно. Я покупала в Германии в надежном магазине .
Тримаю свічку• 06 сентября в 15:18
Ответ дляХаДиДиШь
Предлагаю , сотка без около 5мл. 70€.
Ні мені дорого
Файна дівка• 06 сентября в 19:43
Ответ дляТримаю свічку
Ні мені дорого
Хочете бесплатно?
Danuta11• 06 сентября в 21:25
Amouage sunshine
Мочалкин блюз• 13 сентября в 23:15
А мої останні улюблені і пропали як раз (Miss Dior absolutely blooming)
Поки що зупинилась на Bvlgari splendida tubéreuse mystique - чекаю другий флакон як раз