Чупа-чупс• 06 сентября 2025

Це старість?

Я завжди була спокійна, асоціальна, з прохожими не розмовляла, взагалі ні до чого не було мені діла, ні в які конфлікти не вступала, тим більше перша не вступала в розмови і ніколи нічого не коментувала.
А останні роки 2-3 просто пре, я розмовляю в чергах, в транспорті, можу причепитись до когось щось спитати, або зробити комплімент. Так само ж я і почала вступати в конфлікти, якщо щось не подобається - починаю фиркати. Наприклад йду, люди стоять посеред дороги, раніше б мовчки обійшла, зараз обов´язково виговорюсь - чому стоїте посеред дороги, відійдіть в сторону і т.д.
Якийсь старческий маразм починається, а мені всього 39. І люди почали дратувати всі, дуже
Б´ю байдики• 06 сентября 2025
Ответ дляГага Газу
Ну вибачте, я не можу терпіти коли їдеш у міжнародному автобусі і якась людина о четвертий ночі починає відосики гучно дивитися, я терпіти це не буду. А інші терплять, порушуються їх кордони, а вони мовчать.
Вище писали геть не про це
Ваш приклад - я би не терпіла, а попросила використовувати навушники, але без роздратування. Що поробиш, є тупі, не розуміють досить очевидні речі, ну то треба пояснювати
Телепузик• 06 сентября 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Зламалось ’А що люди скажуть’. Зник страх що інші подумають за вас щось не те
до чого тут ’що люди скажуть’, якщо автор сама роздає непрошені поради навколо. бо хтось не там стоїть на її думку
Гага Газу• 06 сентября 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Вище писали геть не про це
Добре, але всі мовчали чомусь , не можу зрозуміти, чому люди дозволяють сідати собі на голову.
Ду да ду да ду• 06 сентября 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Раніше дратувало теж, але я мовчала, обходила, чекала ...А зараз наче хочеться ’виховувати’ усіх 🤣
Я в будинку нашому теж витворяю. На поверсі кожен ранок на сходах порожня чекушка від горілки, то я спеціально дізналась хто це робить і почала йому складати це під двері. Також у нас на поверсі постійно щось валялось, етикетки від цукерок, то я почала посередині класти і обводити знаком питання. Допомогло. Можна впливати на порядок 😂
В вас багато вільного часу
Солоденька цукОрка• 06 сентября 2025
Ответ дляСекретница
Между началом нейродегенерации и Альцгеймером 10-20-30лет
Розкажіть, цікаво! До чого готуватись)
Кружите меня,кружите• 06 сентября 2025
Ответ дляТелепузик
А я згодна з цим дописом. А з вашим не згодна.
Залізний кіготь• 06 сентября 2025
А я вчора консервувала помідори і томатний сік. Подумала: привіт, старість.
Админко• 06 сентября 2025
Не знаю, у меня наоборот) Я была ранее более общительная.
У вас может нехватка общения? Или вы общаясь снимаете стресс?
Телепузик• 06 сентября 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
в мене не допис, а питання =))
тому правильніше ’я не знаю, що відповісти на ваше питання, але воно мене тригерить прям’
Кружите меня,кружите• 06 сентября 2025
Ответ дляТелепузик
в мене не допис, а питання =))
Допис може бути у формі питання, легко) тому тут знову мимо.
Админко• 06 сентября 2025
На счет комплиментов.. Когда идешь по улице и это совершенно незнакомые люди вдруг ни с того ни с сего это странно и мне непонятно, если честно))
Телепузик• 06 сентября 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
я бачу, у вас з автором багато спільного
хочеться до когось прицепитись і порозказувати, як хтось не правий
Кружите меня,кружите• 06 сентября 2025
Ответ дляТелепузик
Ну тоді ви з тієї ж команди 😅
Телепузик• 06 сентября 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Ну тоді ви з тієї ж команди 😅
фу, фу. раптом це заразно
йдіть з автором переливати з пустого в порожнє і відстаньте від мене
автор Чупа-чупс • 06 сентября 2025
Ответ дляАдминко
Я можу сказати, що крутий парфюм і спитати назву. Сказати, що гарний блонд і спитати номер майстра, сказати, що круті шузи, або шикарне волосся.
Кружите меня,кружите• 06 сентября 2025
Ответ дляТелепузик
фу, фу. раптом це заразно
Та шо ж ви сами себе зафукали😅 ну ок, залишайтесь зафуканою)
Админко• 06 сентября 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Я к такому несколько скептически отношусь и мне лично такое не нравится)) Но это я так реагирую, может кто-то не против, не знаю. Но не люблю когда ко мне лезут. Или как пример идешь по улице, а сзади вдруг кто-то говорит ’ Ви так стильно виглядаєте’... И шо это было)?В спину ни с того ни с сего, человека не знаешь идешь на своей волне думаешь о своем))
Или еще пример. Иду вся в своих мыслях вдруг рядом кто-то что-то говорит, смотрю девушка лет 20ти, я думала спросить что-то хочет. Переспрашиваю ее, а она мне сует свернутую банкноту и говорит ’ Это вам на кофе’ Я такая Да, не надо... спасибо. И шо це було))?
автор Чупа-чупс • 06 сентября 2025
Ответ дляАдминко
Люди приємно хочуть зробити, а ви ...
Манкоголік• 06 сентября 2025
Ответ дляГага Газу
Мене , взагалі, люди бісять. Практично всі, особливо у загальних містах. Завжди просто тримаю себе ,як кажуть, в руках, бо постійно бачу якусь херню та хочу зробити зауваження. Але ж більшість людей дуже невиховані і це факт.
Розумію вас, дуже.
Админко• 06 сентября 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Люди приємно хочуть зробити, а ви ...
Ээээ)) Ну, я такого не понимаю)) С деньгами вообще треш еще и в карман совала)
Бавовна• 06 сентября 2025
У вас какое то раздвоение личности, то пристаетете к людям,то видеть их не хотите,вы определились
автор Чупа-чупс • 06 сентября 2025
Ответ дляБавовна
Тупорилих терпіти не можу, наглих
Бавовна• 06 сентября 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Тупорилих терпіти не можу, наглих
Их никто не любит..
Сирожено_пирожено• 06 сентября 2025
Мне 40 послезавтра,не тянет на такое и близко)