фан L.O.S.T.• 06 сентября 2025
Українська мова - складна мова
Чи згідні з тим, що українська мова порівняно складна для вивчення з нуля іноземцями?
cTpawHoegeJIo• 06 сентября 2025
Ответ дляГуру троллинга
Большинство русскоязычных людей старшего поколения не говорят на украинском, хотя и понимают, даже те, что тут родились, а не то, что из Питера. Если вокруг них всегда все говорили на русском, откуда им уметь? Что в школе учили, давно забылось.
Я не к тому чтобы насмехаться. А к тому что тяжело ему за 30 лет выучить было. Я тоже не владею в совершенстве украинским, но даже не пытаюсь его коверкать. Говорю и пишу как думаю
Та прям багіня• 06 сентября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
м.Лукьяновка))
Велика Кава Смакує Довше - 5 хв від метро.
Скажете,що від ’ Та прям багіні’.
Смачного
Скажете,що від ’ Та прям багіні’.
Смачного
Гуру троллинга• 06 сентября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Я не знаю, о ком речь, но думаю, что ему просто это было не нужно, вполне хватало иврита и русского.
cTpawHoegeJIo• 06 сентября 2025
Ответ дляГуру троллинга
Да и сейчас ему этого хватает, если не видосик для публики)
cTpawHoegeJIo• 06 сентября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Скажете,що від ’ Та прям багіні’.
Смачного
Скажете,що від ’ Та прям багіні’.
Смачного
А Вы хитрая)))
ПультОт_БМВ• 06 сентября 2025
Слов’янські мови (українська, польська, чеська та ін.) синтетичні (багато відмінків, складні відмінювання іменників, дієвідмінювання з числом, родом, видом, часом, вільний порядок слів, бо граматика “зашита” в закінчення, суфікси, префікси тощо).
Для іноземців (особливо носіїв аналітичних мов, як англійська чи французька) треба запам’ятати десятки форм слова, тоді як у їхній мові форма одна, а решту робить порядок слів і допоміжні слова.
ТДля слов’янина це природно, бо ми виросли в цій системі. А от для носія англійської чи китайської кожне слово треба змінювати під десяток правил, котрі нереально запам´ятати (я взагалі думаю що ВСІ правила знають тільки деякі філологи, навіть не всі).
dreamsunny• 06 сентября 2025
Якщо вчити безліч правил та винятки з правил, то дійсно складна. Бо винятків десь 500, їх треба вивчити. Для багатьох це складно.
Та не реву я• 06 сентября 2025
Не впевнена. Сьогодні до нас підходив хорват на пляжі з пропозицією про екскурсії на кораблі. Говорив українською, російською, англійською, польською, дуже активно)