Дитиина займається плаванням. Тренер сказав, що треба купити закриті ласти. Тобто закрита пятка та відкритий носок. Наскільки більше / менше має бути довжина всередині ласти ніж стопи? Тренер сказав, якщо трохи великі,то можна одягати на шкарпетки. Буду купляти через інтернет. Бачила в спорттоварах, але дитина була в гетрах та не могла нормально поміряти.
АлександраА• 06 сентября в 22:09
Обирайте за розміром ноги. Наприклад: для розміру ноги 34 - обирайте 34-35, або 33-35.
Не раджу брати дуже великі. Краще взяти нормальний розмір. В нас, наприклад, діти не встигають ті ласти ’зносити’ і продають молодшим, як нога виростає.
У більшому розмірі - мені здається, дитині може бути незручно. Хоч на шкарпетки вдягай, хоч без.
Прим. В мене дитина плаває вже не один рік. Ласти, лопатки, шапочки і окуляри - стали майже розходниками. То загубить, то забуде, то порве/зламає.
Розмір вказано, але він набагато більше від того, який носить дитина. Тому хочу орієнтуватися на заміри. І кожний виробник має свою розмірну сітку.
АлександраА• 06 сентября в 22:24
Ответ дляНадежда-8877
Ласти, в принципі, йдуть трохи більші.
Нам тренер радить брати: Aqua Speed, CIMA чи Conquest. Там з розмірами все, більш-менш, стабільно, а ціна - не дорівнює крилу Боінга.
Прим: Aqua Speed Frog - красиві, але прозора вставка тріскається. Мабуть, це єдині ласти, які ніхто в нас не продає після більших. Не доживають.
Ответ дляНадежда-8877
Ні. У дитини розмір був 37, ласти 37-38. І нога вузька, ласти чудово тримались при розмірі 37, і тримаються й далі при розмірі 38.
Ответ дляАлександраА
Ласти, в принципі, йдуть трохи більші.
Дякую. А по ширині ноги відрізняються, чи матеріал тягнеться?