кураГАЛЯ• 11 августа в 17:14
Розмір дитячого взуття
Син у мене рослий, і розмір ноги не маленький)) нога довга і худа без підйому, тому часто пролітаю з розміром взуття коли замовляю онлайн. Скоро 8 років, нога вже майже 22,5 см, трохи менше, там десь 22,3. І от виходить що це вже 35 розмір, хоча літні кросівки ще носить 33 і йому не тиснуть. Замовила кросівки в школу адідас 35 розміру, тепер думаю чи не будуть великі🤦🏻♀️
У кого хлопці з такими ж ніжками) розкажіть як ви обираєте розмір взуття? чи ви купуєте тільки в офлайн магазинах?
Христя в тiстi• 11 августа в 17:16
Беру якщо знаю яка устілка. Якщо нога 22.5 то треба 23.0. на номер розміру зовсім не звертаю увагу
Клевотница• 11 августа в 17:16
У меня младшей 10 лет, 24 по стельке носит. Покупаю онлайн, ищу где есть замеры моделей.
Ніколи не збрешу• 11 августа в 17:17
Беру одни и те жи марки просто в основном , если кроссовки носит американский 3,5 значит беру следующий размер 4 или 4,5
nabludatel• 11 августа в 17:27
У дочки нога приблизно 21 см. Носить кросівки адідас 34 розміру. Нога худа.