Одна_на_всей_планете• 07 сентября 2025
Допоможіть з готелем Туреччина. Піщаний класний захід!!!
Це перше і основне побажання. Ще було б непогано щоб дитячий клуб, на пару годин приймаючий дітей. І дитячий басейн теплий. Порадьте, де були, будь ласка
Твоя космішна• 07 сентября 2025
Лише я не розумію, для чого везти дитину на море, щоб потім здати іншим людям ?
Самоучка• 07 сентября 2025
Ответ дляТвоя космішна
Шо ви мелите?
Колишня муза• 07 сентября 2025
Ідеальний захід в море, пісок - Пегасуси в Аланіі ( Авсалар), але цінник зараз на них просто дурдом
Україна наше все• 07 сентября 2025
Белек, рекомендую Пай Біч Белек, гарна 5ка, дуууже зелена, прям реально як парк. Там чудовий дитячий клуб. Гарна їжа. Один мінус, сусідів багато (
Бавовна• 07 сентября 2025
Ответ дляНепереможна
pegasos в аланьї, були там кілька разів
отличный отель! Поддерживаю. Поехали тоже по рекомендации, были уже несколько раз
Бавовна• 07 сентября 2025
Ответ дляКолишня муза
вернулись неделю назад, были в ресорте. Цена такая же, как была в прошлом году, и на 400 евро примерно дороже, чем в позапрошлом.
Как раз соотношение цена-качество там идеальное. Остальные, которые смотрели, того же уровня, намного дороже в этом году.
Колишня муза• 07 сентября 2025
Ответ дляБавовна
Ми також лиш в Резорті відпочивали.Висока ціна в Утопіі- так, там і їжа з напоями відповідні, а тут стала завищена . Хоча востаннє там були восени перед початком повномасштабної, не можу про їжу/ напої зараз розказувати. Але тоді- набагато нижчий рівень кухні був , та і решта мінімальних потреб не дотягували ( платний сейф, вай фай, міні бар). Ну а море там - це дійсно окрема любов
Раздражевская• 07 сентября 2025
Центр Сиде, пляжи просто супер, особенно для детей. По отелю не подскажу,я наоборот выбираю с минимумом детей или лучше чтобы их вообще не было.
Бавовна• 07 сентября 2025
Ответ дляКолишня муза
уже все бесплатно ) мини бара в холодильнике нет, там теперь только вода. Но там же полно баров, три отеля, все бесплатно ) Интернет в этом году бесплатный в номерах, сейф бесплатный. Они вообще в этом году много хороших нововведений сделали.
Roksolana80• 09 сентября 2025
Рекомендую Kamelya Selin. И море и еда и сервис все понравилось. Из дорогих - Voyage Belek.
Платье Длинное бальное• 09 сентября 2025
Ми були до війни в Club Hotel Sidelya, ми не вибагливі , нам тоді все сподобалося
Величезним плюсом було наявність чотирьох басейнів, один з них прям для малюків
Але був і мінус - 90 відсотків кацапів, як зараз не знаю
Повелитель бітка• 24 сентября 2025
Дівчата, підскажіть, будь ласка, скільки карманих грошей брали з собою і потратили?)