Неначасі• 07 сентября 2025
Ви теж не можете відмовити своїм дітям?
Мали придбати взуття, попросила в чоловіка гроші, дав більше ніж потрібно в два рази, типу щось ще купите, решти майже не лишилося. Собі взяла тільки сир в сільпо. Всі кошти витратила на доньку, не можу відмовити, хочу щоб була гарна. Чоловік нормально відноситься, звісно, що не останнє.
А я женатая• 07 сентября 2025
У моих детей нет бзиков, к счастью. А если нужное и есть средства, то зачем о казывать?
Добрая свекровь• 07 сентября 2025
Маєте змогу,то добре.Кому будеш,як не своїй дитині.При тому всім в радість.
Чучело-Мяучело• 07 сентября 2025
у меня так же, на себя мне жалко, ей на осень гору вещей взяла и обуви, понимая, что наденет все до зимы по несколько раз. При чем моя особо и не просит, это мои бздыки
Леся Українка• 07 сентября 2025
Моим вечно ничего не нужно. 🙄
Проблема купить обновки и подарки сделать.
Зрадорозганячка• 07 сентября 2025
Мои адекватны и я адекватна. У них есть всё нужное и чуть сверху по моим возможностям. Какой я подам пример заботы о себе, если не буду заботиться о свох потребностях?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 сентября 2025
Ну вы же тоже не голая, возьмёте ещё деньги и купите себе
Вы так написала, будто вы гола, боса, а дочка в долчегабана
Ms. Любмая жена• 07 сентября 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вчера отказала, кроссы ему надо за 280€, ага счас.
Ну не за 1000 же
ПростоБелка• 07 сентября 2025
Намагаюся максимально зменшити покупку харчового сміття, тому інколи відмовляю, але пропоную щось більш корисне.
Одяг також по мінімуму. З дорогого- лише тренування.
Забризкана водою• 07 сентября 2025
Покупаю то что необходимо, себя не обделяю точно, единственное в чем не обделяют своих детей в учебе и спорте , все турниры секции и то что нравится все хобби . В остальном могу и нет сказать
ТаЕщеОптимистка• 07 сентября 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Ну не за 1000 же
Не хочу, есть классная обувь в пределах суммы которую я озвучила, не вложится не будет новых
Аноним Советчик• 07 сентября 2025
Есть деньги покупаю всё, нет денег ничего не покупаю или секонд
сладкий_ноябрь• 07 сентября 2025
Я вважаю, що базою повинні бути в першу чергу батьки, потім вже діти. А не навпаки.
Ну і в моїй родині не прийнято просити гроші в чоловіка, гроші є, іх використовують на потреби родини.
Неначасі
• 07 сентября 2025
Ответ дляА я женатая
Не особо вона й просить. Каже - зайдем, подивимось, бачу що їй подобається, каже, що так, але без потреби. Я сама здаюся)))
Неначасі
• 07 сентября 2025
Ответ дляНе любовница
еще и как могу, после того как на шею некоторые сели
А хто сів на шию?
ПешитеБесАшипок• 07 сентября 2025
Ответ дляНеначасі
А ви собі відмовляєте при цьому? Якщо ні. Вай нот?
Неначасі
• 07 сентября 2025
Ответ дляЛеся Українка
Моим вечно ничего не нужно. 🙄
Їм проста ліньки обирати)))
Неначасі
• 07 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Хочеться теж, щоб файно виглядала
Неначасі
• 07 сентября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, не гола. Але коли їдемо вдвох, то собі останньої купляю. Якщо сама, то собі можу тільки
Неначасі
• 07 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я не прошу, він сам дає. Кажу, що їдемо в магазин, питання - дати гроші або скільки дати з собою? Не відмовляюсь)
Неначасі
• 07 сентября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вцілому ні, якщо їду з донькою, то вона перша, я на рештки 😄 а так, теж люблю себе вдягнути й взути
Неначасі
• 07 сентября 2025
Ответ дляНе любовница
младший
конкретно
Знає, що любите його дуже)
Не любовница• 07 сентября 2025
Ответ дляНеначасі
Знає, що любите його дуже)
раньше была повернута на детях, потом что то перевернулось, смотрю как деткам дуют в попки а те хамят в ответ, огрызаются - фу блин, аж противно
мам жалко, хотят как лучше и такое отношение в ответ
А я женатая• 07 сентября 2025
а пробоема в чем? вы ж не наркотики купили.
или он вам по сто тыщ дает и вы остановиться не можете?
сладкий_ноябрь• 07 сентября 2025
Ответ дляНеначасі
Не має різниці. Мені така модель фінансова не доходить