Не танцую- но пою• 08 сентября 2025

Омега вегетеріанська

В дитини алергія на мідії та устриці. Тому лікар приписала вегетеріанська омегу, сказала назву та де саме купити. Але ціна майже 6 тис. Це на місяць стане. Дуже дорого(
Підкажіть, може, дешевші варіанти, перевірені. Бажано рідку, дитина ковтає лише маленькі таблетки.
Бензопирен• 08 сентября 2025
А дитині вона так вкрай потрібна? Краще раз на тиждень давайте дитині запечену скумбрію
Не знаю ні однієї дитини, які їсть устриць

автор Не танцую- но пою • 08 сентября 2025
Ответ дляБензопирен
Дитина не їсть рибу, категорично відмовляється. Має атопічний дерматит, суха шкіра. Омега потрібна.
Те, що є алергія на мідії та устриці ми дізнались випадково, здавши тест. Це означає, що класичну омегу не можна, а не те, що вона має їсти устриці.
Платье Длинное бальное• 08 сентября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Омега что из устриц делается? Ищите чтобы их не было в составе тогда
Щаслива Я• 08 сентября 2025
Та повно вегетаріанських варіантів.
Now foods, Solgar здається всі такі
Бензопирен• 08 сентября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Є інші джерела жирних кислот, на приклад олія льону, насіння чіа, горіхи
Алергія та атопічний дерматит це перш за все погане функціювання ШКТ та нервової системи. Коли ви вирівняєте ці 2 ланки, то зникнуть проблеми та розшириться перелік продуктів, що їсть дитина
Olena_vitamin• 08 сентября 2025
Удалено администрацией...