АяВсёЗнаю• 08 сентября в 11:11

Порушення безвізу. Коли можна їхати знов?

Донька була на короткотерміновому навчанні в Німеччині, один семестр. Заїзд через Польшу. Суть в тому, що вона приїхала туди в березні, а візу в Німеччині їй відкрили в кінці червня і до кінця цього року (на той момент 90 днів безвізу вже сплинуло, подались в Німеччині вони вчасно, але там все дуже довго розглядається)
Зараз вони вже повернулись в Україну, дівчина, що була з нею на навчанні, хотіла ще з’їздити в Польшу , але на кордоні її не пустили як раз через порушення безвізу. Тепер не зрозуміло, через скільки їм можна їхати за кордон, бо вони б хотіли би на весняний семестр ще поїхати на навчання за кордон . Де взагалі можна проконсультуватись з цього приводу ?
ПробілНеПрацює• 08 сентября в 11:14
Ви не можете в свому паспорті дні безвізу порахувати????
автор АяВсёЗнаю • 08 сентября в 11:18
Ответ дляПробілНеПрацює
мене цікавить в принципі, чи можна їхати просто коли буде 90/180 днів, чи через порушення потрібно більше днів ? коли вони повертались, на кордоні їм взагалі ничого не казали, що у них є порушення строків перебування
ПробілНеПрацює• 08 сентября в 11:19
Ответ дляАяВсёЗнаю
Дивіться паспорт, якщо не поставили печатки з забороною виїзду чи щось типу того то чекаєте 90 днів. Можете ще на таможню звернутися і взнати
Мати тріля• 08 сентября в 11:21
Ответ дляАяВсёЗнаю
А почему заранее визу на учебу не открыли? Зачем безвтз на это тратить? По теме: подайте на визу сейчас и узнаете, что и как
Моль Моллівна• 08 сентября в 11:26
Зателефонуйте в прикордонну службу. А ще краше листа надішліть на імейл. Вони мусять відповісти
kidi_cow• 08 сентября в 11:27
Нехай зробить ще один паспорт . Скоріше всього прокатить
Пуки-куки• 08 сентября в 11:28
Ответ дляМоль Моллівна
Прикордонна служба скаже, шо ми вас випустимо з України однозначно, але чи випустять прикордонники-сусіди, невідомо.
автор АяВсёЗнаю • 08 сентября в 11:35
Ответ дляМати тріля
дізнавались ще до початку навчання, сказали, що це все на місці робиться, з Києва не можна
Малая Налегке• 08 сентября в 11:41
Ответ дляkidi_cow
а отпечатки как она сделает новые?
Малая Налегке• 08 сентября в 11:42
автор, от последнего дня визы у нее 90 дней безвиза. считайте.
silma• 08 сентября в 11:43
Ответ дляАяВсёЗнаю
Кто вам сказал, что нельзя в Киеве сделать визу? Учебная виза спокойно делается в Киеве в посольстве на весь период учебы, моя дочь ездила на 4 месяца, подаваться лучше заранее. И учитывайте, что с октября меняются правила въезда по безвизу, нужно будет заранее получать разрешение на въезд.
автор АяВсёЗнаю • 08 сентября в 11:45
Ответ дляМалая Налегке
так у неї віза Німеччини до 28.12.2025
але перед цим порушення безвізу днів на 15. Польські прикордонники саме через це порушення не впустили іншу дівчину, їх німецька віза не цікавить
автор АяВсёЗнаю • 08 сентября в 11:47
Ответ дляsilma
їм так в університеті сказали
Мати тріля• 08 сентября в 11:52
Ответ дляАяВсёЗнаю
їм так в університеті сказали
А вы в посольстве лучше узнавайте
Молчунья• 08 сентября в 12:43
Ответ дляАяВсёЗнаю
так у неї віза Німеччини до 28.12.2025
У вас только один вариант - делать визу. Но за нарушение срока безвиза могут и отказать.
Интимная• 08 сентября в 13:01
А що це за навчання на один семестр?
автор АяВсёЗнаю • 08 сентября в 13:08
Ответ дляИнтимная
А що це за навчання на один семестр?
по программе Erasmus