З вишневого садка• 09 сентября 2025

Знайшла електронку втретє

Двічі знаходила випадково у підлітка дівчинка 15 років електронку.
Дві реально випадково, сьогодні спеціально заглянула і знайшла
От що робити?
Розмови не допомагають
Купи слона• 09 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну вы своим и давайте. Можете и 50грамм под сигаретку налить, ваше право.
Ну ок.
Вы главное врачей не смотрите, что с легкими творится от электронных
Пусть курит
Некомильфо• 09 сентября 2025
У мене вікна виходять на школу, перший поверх. Це жах, скільки дітей курить цю заразу. Купи підлітків під школою і більшість з електронками. Раніше сигарети курили, теж ховалися у людей попід балконами, а зараз електронки(((
ПодругаМужа• 09 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Дети чаще берут пример с друзей. Моему 14, в классе курят электронки почти все девочки.. Модно же. Можете запрещать, можете искать выход... Так как у меня в этом же дурном возрасте, ожидала подобное, но пока пронесло. Изучала чуть тему. Есть безникатинки. Если уж вляпается, то лучше буду безникатинки ему разрешать, чем он где-то будет искать гадость. Да, всякой химозы там и без никотина много, но хоть привыкания может не будет.
Так, є без нікотину але ті компоненти що входять в рідину і без нікотину немалу шкоду завдають
Пупс• 09 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Интересный вопрос, у моего нет карманных, где берет не признается, 2 выкинула, третья появилась
Краде, дивно що ви цього не розумієте.
Мамаша в бигудях• 09 сентября 2025
Ответ дляПупс
Краде, дивно що ви цього не розумієте.
Где может украсть? Друзья дают, наверное
заварний look• 09 сентября 2025
Ответ дляСизоока бестія
По вашей логике пусть купит, да пусть, не моя дочь, мне пофиг.
Це не логіка, ще багатий життєвий досвід
заварний look• 09 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Сумнівної законності заробіток, навряд чи вам зізнається
Мамаша в бигудях• 09 сентября 2025
Ответ длязаварний look
Какой заработок?
заварний look• 09 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Какой заработок?
Ну, цього я вам не скажу, зараз багато фігні в інтернеті можна знайти, наприклад розвод кацапів, так звані офіси