Дюагональ• 09 сентября 2025
В студентские годы, у вас был роман с мужчинами старше, лет на 10-15?
Столічна штучка• 09 сентября 2025
ну не романы, а так, романчики)
мне 20, ему 32
сейчас жуть, как представлю. муж младше меня на год, а он уже старый
мне 20, ему 32
Брюльтик• 09 сентября 2025
Ні, не були, хоч і від таких чоловіків були пропозиції не роману, а заміжжя
кіт в мішку, прийшов, побачив і закохався, це ж треба таким безголовим бути.
Брюльтик• 09 сентября 2025
Ответ дляСтолічна штучка
ну не романы, а так, романчики)
мне 20, ему 32
Може ви б з ним краще жили ніж із чоловіком теперішнім))))))
Пэрисхилтонша• 09 сентября 2025
Щас бы в 20 вместо сочного одногруппника иметь трах с пердючим дедом лет 30 😱
Дама с заначкой• 09 сентября 2025
Флірт був, але ніколи в голову не приходило щось з ними мати серйозне.
Чай не пью, только кофе• 09 сентября 2025
Ні. Ніколи. Перший чоловік був старший на 7 років, другий на 6, а третій молодше на 4)) самий вдалий шлюб з ним. Не люблю сухофрукти
Брюльтик• 09 сентября 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Тобто жінка в 30 - пердюча баба?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂👍👍👍
Пэрисхилтонша• 09 сентября 2025
Ответ дляБрюльтик
Женщина в 30 юная девочка, в 40 возрастная девочка
Дюагональ
• 09 сентября 2025
Ответ дляБрюльтик
Та він вам по ушам їздив.. одружуватися 😂
Брюльтик• 09 сентября 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Девочка бальзаковского возраста.
Брюльтик• 09 сентября 2025
Ответ дляДюагональ
Ви що, він як у школі закохався, то я з ним сильно спорила просто і заводила його в глухий кут
Та_шо_ж_таке• 09 сентября 2025
Это были скорее товарно-денежные отношения, чем романчики
Но женихи кружили знатно 🥰
Дюагональ
• 09 сентября 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Посмотри как в 30 уходенные мужчины выглядят )
Брюльтик• 09 сентября 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Но женихи кружили знатно 🥰
Не завжди. Є такі, у яких все дуже добре. І їм гроші не потрібні.
Пэрисхилтонша• 09 сентября 2025
Ответ дляДюагональ
Чем-то уже на людей похожи, но всё ещё уровень бибизянки
Неваляшкина• 09 сентября 2025
Не роман а якесь сплутання свідомості🤣 12 років різниця,слава Богу в моменті включила мозок і повернулась до хлопця з яким була у відносинах,досі разом
Короч, дівчата може є тут хтось років 18-19 не ведіться,не дарма ж вони холості в стільки років,просто на вуха вам падуть не більше
Як згадаю ті роки то майже всі прихильники на років 10 старші
Пусин Кукин• 09 сентября 2025
О, це був мій перший, навіть не знаю скільки йому було років, під 40 напевно , мені 20, підчепив мене по дорозі з гуртожитку. але цноти позбавив мене обережно, пам´ятаю навіть ту позу/кімнату
Боже яка я була дерупа
Та_шо_ж_таке• 09 сентября 2025
Ответ дляБрюльтик
Что не завжды?
Я про свои студенческие годы написала.. Или мы вместе были? :)
У меня деньги были, но прям столько мне родители не давали
Тут как тут• 09 сентября 2025
Да, первый муж был старше на 12 лет. А после 34 все кавалеры были младше
Пэрисхилтонша• 09 сентября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Боже яка я була дерупа
Ну пока есть такие как ты, то они и будут притрахиваться к школьницам и студенткам, а вдруг повезёт молодую девственницу трахнуть