Кишмишная Мая• 10 сентября 2025
Как вы считаете, постельное белье и покрывало на подарок? Пойдет?
Я имею виду, дорогое, качественное. Женщине которая переселенка, и часто переезжает с места на место. Думаю, такой подарок будет актуальным и нужным…
Голубая фишка• 10 сентября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Якісна від 8000+
Да ладно, чё так дешево, можно и дороже найти.
УраганнаЯ• 10 сентября 2025
Ответ дляГолубая фишка
Шукайте, мені на щодень нормально
УраганнаЯ• 10 сентября 2025
Вже забула, що я на форумі де хек дорога риба і пораховані яйця в холодильнику
А, ще рахують скільки електроенергії духовка використовує))
Нагадали
Посудомойка• 10 сентября 2025
Ответ дляРепетиторша
А спать на клеенке?
Сама собі купить яке потрібне. Якщо автор розраховує на суму 6к, то можна купити за 2тис українського пошиву, а на 4000 купити мяса, чи що їй там потрібніше
Посудомойка• 10 сентября 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Ну не 8, тут согласна, загнули. Но 3-4 точно. За 2, к сожалению, не нашла.
Якщо 1.5 розмір то запросто до 2тис, бачила і за 800 але я побоялася таке брати, хоча на фото, відео наче норм.
Чупа-чупс• 10 сентября 2025
Ответ дляПосудомойка
1,5 неактуально, я даже не интересовалась. Смотрела двушки в прошлом году, сатин/страйп сатин.
Посудомойка• 10 сентября 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Подивилася там де я купувала 1.5 то Двушки та євро за +- 2000, сімейний 2600 страйпсатин. Однотонні дешевше. Нормальні комплекти , тканина. Страйп купувала
Істеріомама• 10 сентября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Якісна від 8000+
Я вас прошу. Я півтора роки тому придбала 2 комплекти Вілюта, до 2 тис грн за комплект і все з ними добре - не ліняють , не протерлися, не перекосилися, не порвалися. Постіль змінюю кожні 2 тижні, влітку раз на тиждень, тобто перуться вони регулярно на 60 градусів і все з ними добре
Істеріомама• 10 сентября 2025
Ответ дляВишня на торті
Що ви мелите, за 2000 можна купити на 10 років вистачить?!
Це фантазерки, в яких в різнобій з секонду простирадла, під ковдри з наволочками
Репетиторша• 10 сентября 2025
Ответ дляПосудомойка
Автор не писала, что люди голодают, и не прашивала что дешевле купить
Посудомойка• 10 сентября 2025
Ответ дляРепетиторша
Автор спитала чи норм подарунок. Я написала свою думку.
Які у вас проблеми?
кнопкодав• 10 сентября 2025
Покупайте. Мы когда убегали все в секонде брали и постельное и полотенца и пледы.