Топтунша• 10 сентября 2025

Я така щаслива що зробила гардасіл 9 дочці безкоштовно

Дуже хотіла і повезло що попали по віку в календар. Бо я переживала що не попадемо. А тут прийшли за довідкою а лікар можна зробити сьогодні. З економила гроші. До 14 років включно можна зробити . Хто планує робіть.
Барабасиха• 10 сентября 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Нет статистики о последствиях, но есть побочки в виде бесплодия, если кратко
Я б на вашому місці подумала про зміну гінеколога.
Бо жодних даних, які підтверджували безпліддя як побічну реакцію гардасилу не існує в природі.
Враховуючи кількість безпліддя останні роки (близько 15%) не повʼязаного з вакцинацією - там треба нормальні клінічні дослідження робити, дивитись, чи більший відсоток безпліддя в групі вакцинованих, ніж в контрольній групі і тп, а не ляпати язиком просто так
Курочка-чубаточка• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Ну треба робити зараз якщо плануєте, бо якщо 14р в 2026 то вже не попадає. До 14 років..
Так от 9 до 45 или после 14 уже поздно?
Барабасиха• 10 сентября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Мне очень хочется ,чтоб автор побывала в одном из отделений( крупных) ,где молодые и ’привитые’ девочки лечатся от бесплодия.....
А де у нас такі відділення?
Прям для вакцинованих дівчат, які лікуються від безпліддя?
Ліплю вареники• 10 сентября 2025
В Швейцарії вакцинують хлопців і дівчат планово, нація доволі здорова.
Барабасиха• 10 сентября 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вот есть у вас красивый телефон. Совершенный. Продуманый до мелочей. Это организм. Творец создал человека совершенным. Организм настроен на самоисцеление
И тут вы береие отвертку, в вашем случае вакцину, и начинаете ремонтировать совершенный телефон.
Вот так и с организмом и вакцмнами.
Написала на примере, может хоть один человек задумается.....
Боже, який брєд.
Цей «совєршенний» організм доживав в середньому років до 30 і все, доки не зʼявилась нормальна медицина, яка в себе включає і профілактику, в тому числі і вакцинацію. Тепер люди живуть набагато довше, але деяких все ще тягне в печери
Спасу мир• 10 сентября 2025
В Европі обовʼязкова ця прививка для дівчат,безкоштовно
Помилуйте мадам• 10 сентября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Израильские и немецкие врачи другого мнения
А ну ка расскажите нам про обязательные вакцины Германии)))
Ну и не забудьте про систему страхования и заработка)
Откуда вы такие дремучие?)
Помилуйте мадам• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
В травні не було, я сама питала, казала що хочу купити. А вона сказала почекати не поспішати купувати. А сьогодні брали довідку я перепитала, а вона сказала є , і що можна сьогодні зробити
Ещё один вопрос- а вы вакцинировать ребенка решили без предварительных анализов и осмотров? Просто шла шла и влупила ребенку дозу?
Вот честно, я б таких горе- мамаш сажала за причинение вреда своим детям, которые зависят от них.
Помилуйте мадам• 10 сентября 2025
Ответ дляСпасу мир
Кто вам такое сказал????? Её предлагают, но она не обязательно закреплена законом и требованиями!
Обязательно только корь! Одна корь! Всё!
автор Топтунша • 10 сентября 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Аналізи я как раз принесла врпчу здавали много разных. Врач провел осмотр.
автор Топтунша • 10 сентября 2025
Ответ дляКусачая Я
То це навіть не гінеколог. А вона Ваш педіатр за декларацією? Подобається?
Так. Давно в неї. За декларацією
Миллениалка• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Я за вакцини. Антиваксерів не розумію. Діти мої мають всі вакцини за графіком.
Я й собі хочу зробити
Я - ваксер, но реально в США много исследований по этим вакцинам, и у выросших девочек проблемы с зачатием.

И голова кругом, делать моим или нет.
Свисток ля-минор• 10 сентября 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Шо це ?
Це вакцина для тих, хто не планує дітей
Единорог помог• 10 сентября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Удалено администрацией...
Не думаю. У нас как с ума сошли с этими прививками. Колят прямо в кабинете у семейника. Хотя есть отдельно прививочный кабинет в больнице. Очень навязчиво предлагают, поругалась с семейной, сказала не даст допуск к школе по прививкам.
Свисток ля-минор• 10 сентября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Обратитесь к другому семейному и заключити договор.
Единорог помог• 10 сентября 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Спасибо. Да так и придется сделать. Найти бы ещё адекватную. У моего ребенка не хватает двух прививок , потому что после кпк был поствакцинальный паротит на 19 день , но при этом не выработались антитела. Сделали анализы есть иммунодефицит, то есть у организма не хватило сил выработать антитела , но при этом он получил осложнения. И эта дура хочет ему уколоть вторую кпк и бцж. Живые .
Жена миллионера• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Вакцина Гардасил показана до застосування дівчатам та жінкам у віці від 9 до 45 років для попередження захворювань, які викликаються ВПЛ 6, 11, 16, 18 типів, у тому числі раку шийки матки, вульви та піхви; передракових та диспластичних станів; генітальних кондилом; інфекцій, спричинених вірусом папіломи людини.
Уже читала про недоказанностью
ТаЕщеОптимистка• 11 сентября 2025
Ответ дляКусачая Я
Яка фіо лікаря? Були там в травні, навіть не заикнулася. Зробиои в Польщі за 400 зл
А вони й не пропонують. Я сама запитувала, сказили що є, але потім виявилося що донька за віком не проходить. Робили в приватній 3 дози, 3 ще й припала на початок війни, 2 місяці з клінікою сварилася, поки не знайшли останню дозу,вкололи пізніше графіка вже третю
ТаЕщеОптимистка• 11 сентября 2025
Ответ дляКредитная
Не только поэтому. Если у женщины нет впч и постоянный партнер, то шанс что она будет иметь связь на строне с возрастом уменьшается. Поэтому вакцина не нужна. Ну у кого больше шансов на случайный секс у 20ти летней или у 45 летней.
А є гарантії, що вона у партнера єдина і що в нього самого нема?
Сало не люблю• 11 сентября 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Спасибо моим гинекологам, которые мне популярно объяснили, почему не стоит ее дочке делать
Расскажите и нам, пожалуйста. Вот я не собираюсь ее делать, интуитивно чувствую, что не на пользу такая прививка ребенку
dahashutka19• 11 сентября 2025
Це супер . Я і собі хочу зробити, але це звісно платно
dahashutka19• 11 сентября 2025
Ответ дляСало не люблю
А онкология пойдет на пользу?
размахер• 11 сентября 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вы серьезно?!? У Мужа Сестры делали все и из подруги ( в их стране было с 90-ых) у всех Дети и без проблем. А мы как древние люди , против вакцин и антибиотиков 🤦‍♀️
Сало не люблю• 11 сентября 2025
Ответ дляdahashutka19
А онкология пойдет на пользу?
Кто бездумно и безрассудно вливает в себя и своих детей всякую дрянь и непонятную жижу , намного больше подвергают себя онкологии. Вот пусть и задумываются, пойдет ли им онкология на пользу
Акуна_Матата• 11 сентября 2025
Сьогодні з колегою спілкувалися, ій гінеколог з НІРУ порадила робити це щеплення після аналізів. Я якраз хотіла тему створити, запитати відгуки тих, хто зробив, які результати, бо платно її можна було давно зробити. Теж донька 13-ть років, думаю над цим щепленням.
Акуна_Матата• 11 сентября 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Існує два типу лікарів, які роблять своїм дітям, як Попова, всім трьом і які категорично не рекомендують. Напишіть, будь ласка, які аргументи проти у ваших лікарів і цікаво вік лікарів.
Акуна_Матата• 11 сентября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Самі всі ці дівчата мають ідеальний анамнез, вони молоді, відсутність хвороб хронічних чи ЗППП, не робили аборти і причина тільки у щепленні, можна офіційну статистку.
маринабаранова• 11 сентября 2025
Много ли для счастья надо) Эти все вакцины - одно лечат, другое калечат. Дать врачам ребёнка, для эксперимента и прыгать от счастья...
Если бы это действительно помогало - все были бы здоровы!
Акуна_Матата• 11 сентября 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вот так и с организмом и вакцмнами.
І тому ви не робити щеплення від правцю, кіру, дифтерії, а опираєтеся виключно пронесе-не пронесе
Feel good• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
І хлопцям теж