Топтунша• 10 сентября 2025
Я така щаслива що зробила гардасіл 9 дочці безкоштовно
Дуже хотіла і повезло що попали по віку в календар. Бо я переживала що не попадемо. А тут прийшли за довідкою а лікар можна зробити сьогодні. З економила гроші. До 14 років включно можна зробити . Хто планує робіть.
Топтунша
• 10 сентября 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вот есть у вас красивый телефон. Совершенный. Продуманый до мелочей. Это организм. Творец создал человека совершенным. Организм настроен на самоисцеление
И тут вы береие отвертку, в вашем случае вакцину, и начинаете ремонтировать совершенный телефон.
Вот так и с организмом и вакцмнами.
Написала на примере, может хоть один человек задумается.....
Вот так и с организмом и вакцмнами.
Бред.
От кучи болезней могут спасти жизнь только вакцины.
И да в бога я тоже не верю
Да Щас же• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Я питала в гінеколога чи варто. Дочці так. А от жінкам вона сказала що враховуючи мій вік 40+ наче менше захист від цієї вакцини. Педіатр своїх дітей провакцинувала, в неї теж син і дочка. Приблизно такого ж віку.
Прямо при вас вакцинувала?
Готова до другої• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Її внесли в календар щеплень дівчатам від 12 до 14 років включно. Раніше можна було тільки платно
були у лікаря буквально на днях, нам сказали що це тільки в проекті, в календар не внесено
МеняАЖтрусит• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Вакцина Гардасил показана до застосування дівчатам та жінкам у віці від 9 до 45 років для попередження захворювань, які викликаються ВПЛ 6, 11, 16, 18 типів, у тому числі раку шийки матки, вульви та піхви; передракових та диспластичних станів; генітальних кондилом; інфекцій, спричинених вірусом папіломи людини.
вакцинами травить точно не хочу
куча вопросов по ним , и бездоказательна эффективность
Помогалочка• 10 сентября 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вот так и с организмом и вакцмнами.
Чєловєкі вже давно все зрозуміли і на таке не ведуться. А інші навіть з вашим прикладом нічого ніколи не зрозуміють
МеняАЖтрусит• 10 сентября 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Спасибо моим гинекологам, которые мне популярно объяснили, почему не стоит ее дочке делать
аналогично , и причинно-следственную связь между проблемами и ’помощью’ организма,
Чеширская кошечка• 10 сентября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
вакцинами травить точно не хочу
Израильские и немецкие врачи другого мнения
МеняАЖтрусит• 10 сентября 2025
Ответ дляЩа как дам
Всі адекватні батьки роблять такі прививки і не тільки дівчатам. В сім´ях медиків так точно знаю що саме цю прививку роблять дітям
именно эту не делают
Топтунша
• 10 сентября 2025
Ответ дляГотова до другої
Я запитала Чи дочка попадає під цю вакцинацію.. лікар сказав що можна зробити сьогодні. Все. Вірите ви чи ні безкоштовно зробила. Запис в карті є. На другу дозу записали щоб для неї була доза.
Анчо Ус• 10 сентября 2025
Вам тут сейчас накидают, но вы молодец
Я делала платно в 26 лет, и гардасила 9 в Украине еще не было
Остальные видимо рака ШМ не боятся, но то их дело
Кусачая Я• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
В Київ поліклініці на урлівській. Теж читала що з січня 2026. Сьогодні запитала а лікар каже сьогодні можна і безкоштовно. Я й погодилася. І нас записали на другу дозу, щоб була вакцина. В березні
Яка фіо лікаря? Були там в травні, навіть не заикнулася. Зробиои в Польщі за 400 зл
Біток чи ефір?• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Ні. Друга теж, мені сьогодні так сказали
Халява відключила все решту
може воно і добре, природний відбір в дії
Топтунша
• 10 сентября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Халява відключила все решту
Я хотіла зробити за гроші весною, лікар запропонувала почекати до осені, що мають внести в календар і в них вони мають з´явитися
Топтунша
• 10 сентября 2025
Ответ дляКусачая Я
Зелінська Н.
Варена цибуля• 10 сентября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Ясно. А щодо зниження ризиків захворювання?
Мені здається люди не думають головою..
Ризик знижується чим менше партнерів було
Краще виховувати дітей, а не травити іх хімією
Біток чи ефір?• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
термін придатності закінчувався, от і знайшла можливість утилізувати
Топтунша
• 10 сентября 2025
Ответ дляКусачая Я
В травні не було, я сама питала, казала що хочу купити. А вона сказала почекати не поспішати купувати. А сьогодні брали довідку я перепитала, а вона сказала є , і що можна сьогодні зробити
Кусачая Я• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Зелінська Н.
То це навіть не гінеколог. А вона Ваш педіатр за декларацією? Подобається?
Біток чи ефір?• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Всі хто пишуть що я троль, це я так розумію антиваксери?
Ні, це ті, що не стояли в чергах за широкою в ковідошизу
Біток чи ефір?• 10 сентября 2025
Ответ дляПомогалочка
Я ж кажу, природний відбір -це не завжди погано
Кредитная• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Не только поэтому. Если у женщины нет впч и постоянный партнер, то шанс что она будет иметь связь на строне с возрастом уменьшается. Поэтому вакцина не нужна. Ну у кого больше шансов на случайный секс у 20ти летней или у 45 летней.
Да Щас же• 10 сентября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Вам тут сейчас накидают, но вы молодец
І що навіть на огляди до гінеколога не ходите і пап не знаєте?
Міряно-переміряно• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
А если мне 42 и кандилома уже выросла? Поздно пить боржоми?
Намакушка• 10 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Який аукціон невиданої щедрості! З чого б це?
Чудовий каламбур• 10 сентября 2025
никто не побежит своим детям эту муть колоть и бесплатно, не старайтесь
Анчо Ус• 10 сентября 2025
Ответ дляДа Щас же
Хожу, сдаю конечно
Как одно исключает другое?
Да Щас же• 10 сентября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Хожу, сдаю конечно
Как одно исключает другое?
Виходить, що боїтесь так як всі інші
Шотуткоїться?• 10 сентября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Им откат идет , может поэтому ?
С ковидом так же было