Топтунша• 10 сентября 2025
Я така щаслива що зробила гардасіл 9 дочці безкоштовно
Дуже хотіла і повезло що попали по віку в календар. Бо я переживала що не попадемо. А тут прийшли за довідкою а лікар можна зробити сьогодні. З економила гроші. До 14 років включно можна зробити . Хто планує робіть.
Ответ дляТоптунша
Я хотіла зробити за гроші весною, лікар запропонувала почекати до осені, що мають внести в календар і в них вони мають з´явитися
У любителів щеплень постійно так: долю дівчинки вирішує не мама, а стороння тьотя. Тьоті-лікарю видніше, коли і чим колоти дитя.
Ответ дляБарабасиха
Боже, який брєд.
Цей «совєршенний» організм доживав в середньому років до 30 і все, доки не зʼявилась нормальна медицина, яка в себе включає і профілактику, в тому числі і вакцинацію. Тепер люди живуть набагато довше, але деяких все ще тягне в печери
Нормальна медицина ніколи не включала в себе вакцинацію!
За цим посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
«Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики»:
Ответ дляКоролева ганделику
А че там с оспой было? И как победили?
К победе над натуральной оспой прививки не имеют никакого отношения. Оспа это болезнь, которой болеют только люди. Нет животных и насекомых, которые переносят возбудителя болезни. При натуральной оспе не бывает ’здоровых носителей’ инфекции - тот, кто заражается оспой, обязательно заболевает, при этом клинические симптомы оспы четко прослеживаются и практически не могут быть перепутаны с симптомами других болезней. Вирус натуральной оспы генетически стабильный, так что человечеству за всю историю борьбы с натуральной оспой приходилось иметь дело с той самой болезнью (без изменений). Любая вспышка заболевания поддается контролю путем ранней изоляции больного и наблюдением за всеми, кто был с ним в контакте. При правильном подходе (если бы люди не надеялись на прививки) натуральную оспу удалось бы победить гораздо раньше.
Еще до изобретения прививок, в 1785 году известный английский врач Джон Хейгарт писал в своих ’Правилах предотвращения натуральной оспы’: ’1.Не позволять никому, кто не страдает или не страдал ранее натуральной оспой, входить в дом инфицированного. 2.Не позволять ни одному больному, после появления у него пузырьков, выходить на улицу или любое другое место скопления людей. Обеспечить постоянный приток свежего воздуха через окна и двери в комнату заболевшего. 3.Уделять самое тщательное внимание чистоте. Люди и животные, а также одежда, мебель, деньги, лекарства или другие предметы, должны быть удалены из дома и вымыты, и должны после того находиться еще достаточное время на свежем воздухе.’
Во времена прививок эти правила были забыты (изначально вакцинаторы утверждали, что привитые люди никогда не заболеют), с прививками заболеваемость и смертность от натуральной оспы была больше, чем в допрививочные времена.
В эпидемию 1871 - 1872 гг. в городе Лейстер (одном из самых привитых английских городов) умерло 358 человек, при 3 тысячах заболевших. После чего жители приняли решение вообще отказаться от массовых прививок в пользу санитарного контроля и ранней изоляции заболевших. С тех пор в городе прекратились эпидемии натуральной оспы.
И таких примеров много. Там где с оспой боролись только прививками - бушевали эпидемии. Где был санитарный контроль и изоляция больных - вспышки оспы удавалось остановить, не допуская эпидемии. А там где и санитарный контроль был и прививки делались - вакцинаторы кричали что люди меньше болеют только благодаря прививкам.
жижифреймут• 12 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
Так я и не оскобляю провакцинаторов, не считаю их «неообразованными», ни к чему не принуждаю, не отговариваю. А они это делают по отношению к тем, у кого есть сомнения. Особенно, если эти сомнения на почве собственного опыта, мнений разных врачей и самостоятельного поиска и изучения информации впоследствии? Разницу видите?
Ви читали назву теми? Нащо сюди зайшли? Щоб висказати вашу надцінну думку (ні)? Хтось просив писати про шкоду щеплень?
Це тема для тих, хто вакцинується
Ответ дляСірничок
Здравствуйте, можете поделиться информацией, что они вам говорили? Не пойму ажиотажа вокруг этой прививки. Вообще выглядит как-то не логично , мне кажется если и делать ее, то только если ребенок в группе риска - например в семье много онко и есть предрасположенность
Додають нове щеплення в календар. Проводять рекламу і агітацію.
Ответ дляЩедрик
Я сделала своей дочери в 2023 году в Украине Гардасил (4) тоже беслатно, а после уже в Европе предложили, и я сделала еще и Гардасил 9, и я тоже рада что моя дочь вакцинирована, младшую тоже по графику прививок сделаю
Таким дурочкам навіть з України не треба виїжджати, щоб обколоти (не себе, а дитину) в подвійних дозах.
Пам´ятаю, як одна така писала, що зробила дитині всі щеплення в безкоштовній поліклініці, і паралельно всі щеплення зробила в приватній клініці.
І сильно радувалась, що у тої нещасної дитини подвійний захист.
Ответ дляУхахайкина
Всегда есть группы риска. В данном случае - девочки.
Для других прививок есть другие группы риска(беременные, пожылые и т.д). Вот для того чтоб обезопасить и колят всем.
Хай ризикують не тільки групи ризику! Навіщо втрачати прибутки, якщо можна обколоти всіх?
Ответ дляКомиссия50%
Я от прививаю за календарем свою собаку.
При мені відкривається вакцина,наліпку з неї клеять в паспорт з датою,підписом,печаткою ветклініки.
Як вам вкололи безкоштовно,якщо це планується з 2026 року?
Ви впевнені,що дитина отримала саме цю вакцину,а не якусь муть?
У кішечок і собачок все цивілізованіше. Їм і щеплення починають робити (якщо починають) в 2-3 місяці, а не в перший день як народився прямо в роддомі.
Ответ дляТоптунша
Періодично і раніше в поліклініці були ці вакцини, але не 9ка. І на них черга велика. Лікар мені казала що їх привозять мало. А тут просто повезло що були в наявності і саме 9. Що вас дивує? Ну яка муть ви з тих що вважають лікарів вбивцями?!
ВОЗ призывает к принятию неотложных мер для снижения вреда, наносимого пациентам при оказании медицинской помощи:
Ссилка на офіційний сайт ВОЗ. Читайте статистику: кожну хвилину помирають пацієнти від лікарських помилок.
Ответ дляТоптунша
Та я ітут достатньо давно щоб до цього звикнути . Єдине що я не очікувала що все так жахливо що дорослі люди освічені такі легковажні щодо обов´язкової вакцини
Та не спішіть, ця вакцина ще не стала обов´язковою, ви рік переплутали.
Навіть із тих, що вже в календарі щеплень - тільки 6 обов´язкових (не примусових!)
Ответ дляТоптунша
Де я пропагандую? Мій пост про те що я щаслива що вдалося зробити щеплення яке я хотіла да ще й повезло що безкоштовно. І написала що ті хто теж планує звернули увагу на наявність і можливість. Я ж не змушувала антивакесрів заходити в тему, і не змушую вакцинуватися. Мені дійсно не зрозуміти таких. Я хочу в нашій країні було як в інших де батьки не мають права не вакцинувати своїх дітей, бо це порушення прав дитини на здоров´я. Але кому я це пишу
Мандруйте в Китай - там ідеальна з вашої точки зору та решти фарма-агітаторів вакцинна диктатура. Тотальна об´язаловка, жодних компенсацій, жорстока цензура з відлученням від інтернету й арешти батьків покалічених вакцинам дітей за дискредитацію святих ін´єкцій. Правда, спалахи кору, паротиту та іншого там регулярно відбуваються навіть при 97-98% вакцинному охопленні. Але говорити про це - зась. І значить все ок.
Ответ дляБезникаЯ
Розумієте, ця тема для тих, хто хотів вакцинувати дітей, але чи не було вакцини в наявності, чи не було грошей, бо вона була платна, майже 5000 грн.
Кожна мама вирішує для себе, робити її, чи ні. Бо у кожного своя думка
Я зробила доньці,тому що у мене ВПЧ онкогенні і був рак, була конізація. І після неї вакцинація
А для когось,це казки.
Я не агітую, це мій вибір.
Дуже неприємно читати тих, хто з цим не стикався, але ж такі експерти через один.
А для когось,це казки.
Я не агітую, це мій вибір.
Якщо у вас нема зайвих 5000 грн на вакцину, де ви візьтете гроші на лікування від післявакцинальних ускладнень? Відновлення здоров´я після щеплення може коштувати мільйони.
Карамбулкул• 12 сентября 2025
Ответ дляжижифреймут
Це тема для тих, хто вакцинується
Цікаво, а чого вас так зачепив саме мій коментар?))
Ви взагалі читали, на що я відповідала?
Ваша цінна думка (ні) мене не хвилює. Ще не вистачало, щоб мені інша користувачка форуму забороняла висловлювати власні думки на відкритому ресурсі.
Тим, хто вакцинується, теми з додатковою пропагандою та агітацією вакцинації не потрібні.
І ще, перед тим, як висувати претензії, почитайте уважно, про що людина пише і в якому контексті.
І не пишіть мені більше.
Дякую.
Ви взагалі читали, на що я відповідала?
І не пишіть мені більше.
Дякую.
ЗабежАЛОЧКА• 12 сентября 2025
Ответ дляМerida
А какой подход? Расскажите. Мне очень актуально.чистенький новорожденный. Я , которая боюсь не делать и боюсь делать. И муж, который вообще охренел, от всей этой информации, и ждёт моих решений
Книга ’Прививать/не прививать’ во многом ответит на ваши вопросы.
Ухахайкина• 12 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Так там же бесплатная только 1 доза из необходимых 2-3. В любом случае нужно автору денежки готовить на продолжение.
Ухахайкина• 12 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Нет нормальных статистик с осложнениями и побочкой после вакцинации.
Почитала немного на досуге о 4фазе испытаний. И тут всё стало на свои места... Статистик и не будет.
жижифреймут• 12 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
Ви взагалі читали, на що я відповідала?
І не пишіть мені більше.
Дякую.
Ви взагалі читали, на що я відповідала?
І не пишіть мені більше.
Дякую.
Це вам не потрібно заходити в теми, де вам робити нема що. Ваша думка нікому не цікава.
А для свідомих батьків цінна інформація від автора.
Помилуйте мадам• 12 сентября 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
А ще кашлюк, поліо, правець.
))))) мало написали)))
Карамбулкул• 12 сентября 2025
Ответ дляжижифреймут
Оце вас зачепило)) Значить, влучила))
Відчепіться нарешті))
«Свідомо-доказова» агресивна секта)) Скільки вам платять, до речі?
Вже й до порадниці дістались.
Відчепіться нарешті))
Вже й до порадниці дістались.
Нічого вдягти• 12 сентября 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
а зачем? это антиваксы эти сидят читают состав, побочки, анализируют что-то... а тут бесплатную неведомую бурду завезли, ликар сказал ’надо’, срочно вколоть, зачем думать
Там все ще цікавіше:
’На сайті МОЗУ з`явилася інформація про зустріч з представниками GAVI стосовно нацпрограми з імунізації. З прес-релізу: ’Починаючи з 2025 року в рамках спільного партнерства Міністерства охорони здоров’я України та Глобального альянсу з вакцин та імунізації країна отримує якісні вакцини призначені для щеплення дітей за національним Календарем профілактичних щеплень. Зокрема, до країни та медзакладів у областях вже надійшли вакцини проти гепатиту B, проти дифтерії та правця (АДП), вакцина ПЕНТА-Хіб, яка захищає одразу від 5 інфекцій, вакцина БЦЖ для вакцинації немовлят від туберкульозу та інактивовану поліомієлітну вакцину (ІПВ). Ці вакцини є частиною поставки на підтримку національної програми з імунізації, відповідно до національної Стратегії розвитку імунопрофілактики до 2030 року за фінансування Gavi. Угоду про партнерство між Глобальним альянсом та Україною підписали наприкінці 2024 року, поставки вакцин для рутинних щеплень почалися з 2025 року. ’ А зараз поясню що до чого. GAVI - це організація, яка надає вакцини навіть не бідним країнам, країнам-жебракам. Тому, зрозуміло, що це за вакцини. Наприклад, пентавалентна містить нерозщеплений кашлюковий компонент та ртутний консервант, від яких цивілізований світ відмовився 25 років тому.’
Цитата з ТГ Иммунолога Волянского
жижифреймут• 12 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
Оце вас зачепило)) Значить, влучила))
Відчепіться нарешті))
Вже й до порадниці дістались.
Відчепіться нарешті))
Вже й до порадниці дістались.
Слухайте, жіночко, що ви робите в темі про вакцинацію, якщо ви проти вакцин? Це такий вид мазохізму?
І влучили ви тільки в своє невігластво
Щедрик• 12 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Таким дурочкам як ви, бажаю не захворіти, та трошки розуму, але нажаль не допоможе
Карамбулкул• 12 сентября 2025
Ответ дляжижифреймут
І влучили ви тільки в своє невігластво
Дивіться як цікаво: ви вчепилися в один-єдиний коментар і ніяк не можете вгамуватися, робите дивні висновки, замість прочитати уважно все, що я писала.
І ще раз: ви не маєте жодного права вказувати людині, висловлювати власну думку чи ні. Хіба що вам платять за ці агресивні нападки.
На рахунок невігластва, причому повного, то це не до мене, а до вас, бо ваші «знання» по темі вакцинації зводяться лише до примітивної агітації.
Нічого вдягти• 13 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
І як справи з туберкульозом були у совку та постсовку, де майже всі були вакциновані? А страшна епідемія кору у середині 90-х? А ви знали той факт, що БЦЖ захищає переважно від позалегеневих форм хвороби?
Мабуть, дуже здивуєтесь:
З відповіді ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я
МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» стосовно вакцинокерованих захворювань:’Дані про вакцинацію осіб, що захворіли на кашлюк, відсутні’ і ’Розподіл захворілих на туберкульоз за статусом вакцинації проти цієї хвороби звітними формами не передбачений.’
Повний текст відповіді тут:
жижифреймут• 13 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
Та 300 років ви мені треба, щоб вас агітвати, насмішила
Агресія і нав´язуван своєї суперцінної думки - то чисто від вас.
Вашими словами - відчепіться