Бавовнятко• 11 сентября в 11:40
Защимило спину
Не можу ходити стріляє в кобчик відчуття паралізованого низу спини що робити
Ухахайкина• 11 сентября в 11:43
вправи потихеньку робити, в тік току лікарі записують
можете в джпт запитати, він також накидає вправ щоб зняти напругу в мязах
Дідова баба• 11 сентября в 11:49
В мене нещодавно затисло сідальний нерв, ходила-ойкала. Не могла рівно ходити. Лікар порадив три дні поколоти Олфен. Допомогло. Як трошки біль відступив, почала робити вправи. Ще мастила спину бальзамом на основі яду якоїсь сороконіжки. Хороша річ. Можна взяти якийсь аптечний знеболюючий крем.
Сонячний зайчик• 11 сентября в 11:53
Никаких вправ, намажьте чем-то, и покой. Через пару дней к остеопату
Додаю напруги• 11 сентября в 11:54
Диклофенак олфен,ибупрофен +мазь местно+уколы в1в6в12(например,нейрорубин или витаксон).НПВП тоже лучше в уколах и чередовать с витаминами.