Раз одела не бу• 11 сентября 2025
А ви чули продовження тієї історії про вбивство двох школярів?
Точніше, не продовження, а причини, які передували цьому.
Не знаю, чи правда, але в Фб купа коментів, що ті хлопчики булили і згвалтували брата того вчителя, який вчинив вбивство. І десь мелькала інфа, що той брат покінчив з собою.
Хто знає, що з цього правда? Волосся шевелиттся від всього цього жаху, може неправда(((
вкрации• 12 сентября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну для вас аргументами є лише скріни ’групи односельців’. І це зрозуміло) А оскільки у мами немає акка в соцмережах з геолокацією, її слова можна не сприймати серйозно, на відміну від тих, чиї скріни ви тут викладали.
А до чого тут ак з геолокацією. По фактам з її слів: про згвалтування і самогубство нічого, розповідь про те, що хлопці, які навчалися в різних школах і жили не в їхньому селі якимось чином булили їх родину.
«Але почалося цькування вчителя. До нього приходили додому, стукали йому у двері та потім тікали, писали йому образливі повідомлення.»
А також про конфлікт в автобусі з молодшим.
За це син цієї жінки підготувався і наніс 2 дітям сумарно 15 ножових поранень. За те, що стукали у двері і тікали і за нібито побиття в автобусі, яке ніхто з людей, що їхали в тому самому автобусі не помітив
Луноходик_Ик• 12 сентября 2025
Ответ длявкрации
Як до чого? Це ж був аргумент не вірити жінці, яка писала про булінг з боку вбитих. Ви забули?
Луноходик_Ик• 12 сентября 2025
Ответ длявкрации
Ні, ще заяви директорки школи, поліції і голови ОТГ.
По фактам:
- загиблий Коля з братом вбивці ніколи не вчився, але «хлопці рік знущалися в автобусі над молодшим сином». Як він міг рік знущатися, якщо він вчився в іншому населеному пункті?
- Коля ні над ким не знущався, але є підтверджений епізод удушення з боку вчителя і заява в поліцію, а також чисельні скарги саме на вчителя за агресивну поведінку, в тому числі від батьків 5-6 класників. 10-річні теж цю родину булили?
- Зі слів самої ж мами «побиття» відбулося в звичайному рейсовому автобусі. Ви серйозно вважаєте, що могло відбутися щось серйозніше за дрібну суперечку в автобусі, набитому купою людей, які їдуть з села в місто зранку?
- Є факт підготовки вбивці до злочинну, що аж ніяк не можна пояснити «ввечорі дізнався, ніч не спав, був афект»
По фактам:
А де можна ознайомитись з заявою директорки школи?
вкрации• 12 сентября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Олексія призначили вчителем англійської для молодших класів та учнів 5 – 6 класу на неповну ставку. Тоді розпочалися його конфлікти з п’ятикласниками: діти скаржилися, що вчитель лаявся та шарпав їх.
Однак, за словами чинного керівництва гімназії, тодішня директорка не реагувала, а натомість захищала вчителя. Нова керівниця закладу пригадала, що, коли мама п’ятикласника прийшла до школи поскаржитися, що її дитину ображають, попередня директорка пригрозила викликом поліції на жінку.
Коли ж справа дійшла до відділу освіти, керівниця закладу написала заяву за власним бажанням. Тоді як вчитель продовжив працювати, адже нових підстав звільняти його не було аж до конфлікту у квітні. За словами вчителів, тоді Олексій зчепився зі школярем Миколою Біликом, що загинув під час нападу 10 вересня.
Під час інциденту школярі перебували в укритті через повітряну тривогу. Присутня заступниця директора почула шум, а тоді побачила, як інший вчитель розбороняє Олексія та Миколу. За її словами, Пономарьов душив школяра обхватом рукою за шию.
Свого вчинку він тоді не пояснив, але погодився написати заяву на звільнення. Мама постраждалого Миколи написала заяву до поліції – справу мали розглядати в суді наприкінці вересня.
вкрации• 12 сентября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вона писала не тільки про булінг, а про згвалтування і самогубство брата. І як, підтвердилося? В той час, як люди саме з цього села пишуть зовсім інші речі
Луноходик_Ик• 12 сентября 2025
Ответ длявкрации
Цікаво. Мама вбивці каже, що мама вбитого Колі працювала кухарем у школі і прибігла в укриття розбороняти. ’Місцеві’ пишуть, що кухарем у садочку.
А ще інші ’місцеві’ (в тому числі і ви) пишуть, що коментатори не мають ніякого відношення до Шаргорода. Хоча і вчитель, і вбиті жилі у селах Шаргородського району, але саме жителі райцентру краще за інших в курсі про те, що було або не було причиною вбивства.
І так. Якщо причиною звільнення попереднього директора була ситуація з цим вчителем, вони б ’пішли’ зі школи разом. І навіть за своїм бажанням. А так новий директор намагається перекласти провину на попередника. І що значить ’погодився звільнитися’? За це звільняють по статті.
вкрации• 12 сентября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Подивіться адресу школи і садочка
Луноходик_Ик• 12 сентября 2025
Ответ длявкрации
Подивіться адресу школи і садочка
О. І прокурор каже про закрите засідання. Чого б це, цікаво? Навіть вбивць Фаріон і Парубія від преси не ховали? І згвалтування ніякого не було?(
вкрации• 12 сентября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Бо справа стосується неповнолітніх потерпілих. Фаріон і Парубій - повнолітні
Луноходик_Ик• 12 сентября 2025
Ответ длявкрации
Коли в 2019 в Одеській області вбили 11-річну Дарину Лук´яненко засідання були відкриті. Вбивця на камери ЗМІ давав свідчення про причини вбивства. І?
вкрации• 12 сентября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Луноходик_Ик• 12 сентября 2025
Ответ длявкрации
фото
На першому засіданні вбивця озвучує мотиви вбивства