Раз одела не бу• 11 сентября 2025
А ви чули продовження тієї історії про вбивство двох школярів?
Точніше, не продовження, а причини, які передували цьому.
Не знаю, чи правда, але в Фб купа коментів, що ті хлопчики булили і згвалтували брата того вчителя, який вчинив вбивство. І десь мелькала інфа, що той брат покінчив з собою.
Хто знає, що з цього правда? Волосся шевелиттся від всього цього жаху, може неправда(((
Крошка Енот• 11 сентября 2025
Мені це нагадало історію про дівчинку з Заходу України , глибинки, яка жила з бабусею , і її згвалтували двоє підлітків, і опісля її булили в тому селищі і не було кому заступитися. І кіпіш піднявся тільки як хтось з блогерів підняв цю тему , тоді вияснилось що суддя одного з тих гвалтівників була чи то тітка, чи то мама, і родич в них прокурор чи якось так, тому їх відмазали і вони як ні в чому не бувало ходили і надсміхались з тої малої, знущались і нічого їм за це не було, і все село про це знало і толку 0,000. Чисто випадково хтось з блогерів підняв то питання, підтримали інші , то з часу того нциденту на той момент минуло доволі часу.
А тут виявилось що є кому заступитися і все. Дуже багато дописів про те що ті підлітки насилували того молодшого брата, і неодноразово. Інцидент в того вчителя попередньо був власне з одним з цих хлопців, односельчани пишуть що ті двоє знущались з багатьох діток а поліція не реагувала, директорка замість того щоб розібратись з цими двома і з тим булінгом відносно інших дітей, просто звільнила вчителя , а хлопці були безкарні. Молодшого брата ледь відкачали після спроби самогубства, і про це знає все село. Дима без вогнями не буває, це не пара трійка коментарів , це більшість коментарів під всіма дописами цієї ситуації, що я бачила за ці дні.
вкрации• 11 сентября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
фото
В цієї Ніни пустий профіль і ніяких згадок про Шаргород, чоловік, який пише, про батька - з Дніпра.
Батька в жодного з хлопців не було, одного виховувала сама мама, іншого - бабуся
Бараболька• 11 сентября 2025
Ответ дляКрошка Енот
От а получается что убитые дети были чистыми и светлыми. А убийца прям отшельник и плохиш
. Как то очень странно. Получается их убили за то, что были хорошими людьми.
Учителя не оправдываю, понятно что его посадят. Но хотелось бы понимать почему он так поступил
. Как то очень странно. Получается их убили за то, что были хорошими людьми. Учителя не оправдываю, понятно что его посадят. Но хотелось бы понимать почему он так поступил
Телефон Рубика• 11 сентября 2025
Второй мальчик, может вообще стал невольным свидетелем расправы и был убит как прямой свидетель. Поэтому учителю пожизненное.
Тем более по первому производству у него год условно исправительных был.
Аристократка-тунеядка• 11 сентября 2025
Якась дивна історія
Цей вчитель то Герой-месник, то маніяк - вбивця.
Я поки що натикаюсь тільки на коментарі , що булінг був і дуже сильний. І жодного гарного слова про вбитих. Вкрай рідко таке трапляється і не зрозуміло чому взагалі почалася. (Маю на увазі відгуки)
Благоуханочка• 11 сентября 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Колись був американський серіал, де однокласники з метою помсти за стукачество згвалтували в туалеті шваброю хлопця. І він не зміг це пережити і прийшов до школи з рушницею щоб порішити кривдників і не тільки.
13 причин почему, по моему 2 сезон.
Сижуревувшоке• 11 сентября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
13 причин почему, по моему 2 сезон.
Точно, серіал обовʼязково треба батькам підлітків дивитись
Крошка Енот• 11 сентября 2025
Ответ дляБараболька
Це той випадок коли попала коса на камінь. В одному випадку на скількись там знайшовся ворошиловский стрілок. Зрозуміло що адекватною психіка того вчителя вбивці вже не буде і за вчинок буде відповідати, але я не дивуюсь що йому поїхав дах, коли з малолітньої рідної душі гівнюки познущались і жодної управи ані кари на них нема ( а в наш час таке кругом, багато резонансних справ і суди розтягуються, перекладаються і винний непокараний).
вкрации• 11 сентября 2025
Ответ дляБараболька
А за що зазвичай вбивають дітей? Це ж не перше вбивство дитини. Ви завжди запитуєте в таких випадках ЩО такого зробила дитина, що її вбили?
semper-idem• 11 сентября 2025
Ответ длявкрации
цікаво це все. може просто люди хочуть розповісти правду, роблять собі фальшиві акаунти, бо бояться писати зі своїх?
Я пані прохана...• 11 сентября 2025
Ответ дляВ кого тако було
Спасибо. Учитывая продолжение истории, резануло ´двох безневинних дітей’...
а я сразу в той теме написала, что не такие они и невинные - меня там распяли! а вот оно как вышло
Телефон Рубика• 11 сентября 2025
Преднамеренное убийство 100% знал место, выбрал время, имел нож и удары наносил не один раз, то есть цель убить. Ну могут состояние аффекта крутить, но не при первом производстве. Должен сидеть пожизненно
вкрации• 11 сентября 2025
Ответ дляsemper-idem
А яка ж вона правда? Бо ці плітки за 2 дні отримали неабиякий розвиток
- діти діставали і провокували вчителя
- потім діти булили його брата
- потім діти били і булили його брата
- потім зґвалтували
- потім все вищенаведене і він спробував вкоротити собі віку
- врешті решт і цього брата віртуально поховали
Профілі є і реальні причому, аргументи в людей «я читав/читала», жоден з них не з Шаргорода
- діти діставали і провокували вчителя
- потім діти булили його брата
- потім діти били і булили його брата
- потім зґвалтували
вкрации• 11 сентября 2025
От вже і бабусю вчителя поховали, хоча насправді була інформація що погано стало бабусі одного з загиблих хлопців на упізнанні тіла онука. І інші понесуть це як факт по інших пабліках, приправояючи вже своїми деталями
Кастрюлька• 11 сентября 2025
Мне кажется ситуация странной, что так люди разделились в комментариях
Но
Если действительно отец или родственник одного из убитых - мент - то все уже выглядит немного по-другому
Но
Н@Диете• 11 сентября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
фото
Я тоже так подумала, мажорчики. А в статье уже и о маме учителя написано, что ругалась с соседями, бред. Пытаются выставить учителя больным на голову. Мутная история.
ТАЗератти• 11 сентября 2025
Ответ дляСлава Українi
Зараз вже починають писати що то все брехня, але в фейсбуку читала коменти людей з того села, то кажуть що всі знали і мер в тому числі,
Значит, поделом.
ТАЗератти• 11 сентября 2025
Ответ дляБараболька
Учитель преднамеренно шёл убивать именно этих детей. Не просто первых встречных. То есть должен быть мотив
стопроцентно.
Міні-бікіні• 11 сентября 2025
Ответ дляКрошка Енот
На місце вбивства односельчани зносять квіти. Якби інформація про згвалтування була б правдою, люди б приносили квіти?
Голубец• 12 сентября 2025
Ответ дляКрошка Енот
Ви пишете про ’познущались і управи нема’ у ствердному тоні. Ви маєте якісь докази, крім ’прочитала в інтернеті про булінг’? Зараз доволі просто купити які завгодно коментарі. Тим часом дії, звільнення з декількох робочих місць за невеликий строк трудової діяльності, відкриті судові справи - це факти не на користь підозрюваного.
Чому ви прийняли сторону саме підозрюваного,цікаво? Ще й так ствердно, наче бачили той булінг на власні очі?
Фактично, оці нічим не підтверджені коментарі також є булінгом померлих і їх сімей. Ви це розумієте?
Chaterbox• 12 сентября 2025
Ответ дляБараболька
Как все легко и просто. Раз и розкрыто преступление месть через потерю роботы. Ну ок
Ну так из скринов понятно, что у него не все хорошо с головой и проблемы с агрессией. Таким веская причина не нужна, достаточно повода
Крошка Енот• 12 сентября 2025
Ответ дляГолубец
Нічию я сторону не приймала, вбивство апріорі немає жодного виправдання, але мова йде про мотив такого жорстокого спланованого вбивства. Вчитель ані його родина не є мажорами чи з якимись зв´язками, і для нього впринципі коментарі нічого не міняють, щоб говорити про їх підкупність. Я особисто бачила більше 2ох десятків публікацій лише в інсті, і БІЛЬШІСТЬ людей пишуть одне і те ж про цих дітей, і навіть не відносно брата цього хлопця, але і відносно інших дітей теж. Все ж це не наркоман якийсь кінчений в угарі зненацька напав, це було холодно сплановане саме вбивство, і мотив (читайте правильно, не виправдання, але мотив злочину), якийсь мав бути, і занадто багато людей говорять не дуже приємні речі про цих дітей.
Мене особисто в цій ситуації цікавить лише одне - якби раніше нормально спрацювали відповідні органи відносно скарг про булінг хлопцями інших дітей, а це в першу чергу директорка школи, поліція , ювеналка і так далі, можливо б не дійшло до такої ситуації впринципі? Тобто може врешті пора більше уваги приділяти булінгу, коли кривдять інших дітей?
P.S. нічим не підтверджені коментарі, вам особисто яке підтвердження мало б бути, якщо більшість людей з тої місцевості одноголосні? Ще раз, це не пара трійка коментів а дуже багато, і якщо, звичайно, конкретики докладно ніхто з нас не знає, то все ж що хлопці не були прості, звичайні, середньостатистичні школярки, стає зрозуміло.
Chaterbox• 12 сентября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Еще ничего не вышло, про булинг пишут люди с непонятных профилей, а про странности и агрессию учителя односельчане. И учитель в данной ситуации больше похож на психопата убийцу чем на ворошиловского стрелка, как тут писали
Chaterbox• 12 сентября 2025
Ответ длявкрации
- діти діставали і провокували вчителя
- потім діти булили його брата
- потім діти били і булили його брата
- потім зґвалтували
- діти діставали і провокували вчителя
- потім діти булили його брата
- потім діти били і булили його брата
- потім зґвалтували
На скринах сплошные домыслы и предположения
Луноходик_Ик• 12 сентября 2025
Ответ длявкрации
Аргументи:
- заяви місцевих жителів, голови громади, директорки школи і детей про агресію саме вчителя і неодноразові на нього скарги
- наявність заяви, написаної саме півроку тому мамою загиблого хлопчика стосовно побиття її дитини
- заява поліції, що ніяких заяв про булінг чи тим більше згвалтування до них не надходило
- чисельні спростування односельчан, що брат вбивці живий здоровий (а не скоїв самогубство як активно писали пліткарі) і був сьогодні в школі
- чисельні свідчення людей, що цей Коля вчився з братом вбивці в ліцеї всього лише 10 днів з вересня цього року, до цього вони вчилися в інших школах і ніяк це не могло бути приводом для удушення півроку тому
Як контраргумент - скрін невідомої жінки зі Львова
А слова матері вбивці вже не аргументи?
Смурфетта• 12 сентября 2025
Ответ дляСлава Українi
Я теж бачила пости ніби то від людей які знали вбивцю, і по типу він просто агресивний, був конфлікт зі школярем коли він ще працював, і от через те спланував вбивство.Але це зовсім неправдоподібно, хіба що вбивця психічнохворий. І не можу повірити що старшокласники ніби згвалтували однокласника. В цьому світі все страшніше стає жити.
вкрации• 12 сентября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
А слова матері вбивці вже не аргументи?
Аргументи в чому? В зґвалтуванні і самогубстві? Так вона про це і не каже, зате підводить до «Я навіть не знаю, чи вийшов він зараз зі стану афекту»
Тобто ««В цій «шайці» є ще дівчина Юля, яка знімала все на відео. Тобто четверо били, а вона знімала. Починав бити сина Владік Б. Син плакав, а його під час цього знімали. Все це відбувалося в автобусі».
Аж таке звіряче побиття відбулося в рейсовому автобусі з купою пасажирів і ніхто нічого не бачив крім її молодшого сина? І це все цей Олексій дізнався ввечорі і за ніч в стані афекту встиг купити ніж і дізнатися коли двоє дітей будуть їхати в лікарню? Серйозно? Там сімейка повних неадекватів.
Луноходик_Ик• 12 сентября 2025
Ответ длявкрации
Ну для вас аргументами є лише скріни ’групи односельців’. І це зрозуміло) А оскільки у мами немає акка в соцмережах з геолокацією, її слова можна не сприймати серйозно, на відміну від тих, чиї скріни ви тут викладали.
вкрации• 12 сентября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ні, ще заяви директорки школи, поліції і голови ОТГ.
По фактам:
- загиблий Коля з братом вбивці ніколи не вчився, але «хлопці рік знущалися в автобусі над молодшим сином». Як він міг рік знущатися, якщо він вчився в іншому населеному пункті?
- Коля ні над ким не знущався, але є підтверджений епізод удушення з боку вчителя і заява в поліцію, а також чисельні скарги саме на вчителя за агресивну поведінку, в тому числі від батьків 5-6 класників. 10-річні теж цю родину булили?
- Зі слів самої ж мами «побиття» відбулося в звичайному рейсовому автобусі. Ви серйозно вважаєте, що могло відбутися щось серйозніше за дрібну суперечку в автобусі, набитому купою людей, які їдуть з села в місто зранку?
- Є факт підготовки вбивці до злочинну, що аж ніяк не можна пояснити «ввечорі дізнався, ніч не спав, був афект»
По фактам: