Курочка• Изменено 12 сентября 2025

Потрібні поради по перетин кордону з Польщею на авто

Хто нещодавно перетинав кордон в напрямку Польщі на авто, потрібні поради/лайфхаки. Їхатиму у Краків, який перехід краще обирати ? Нажаль дні обирати не приходиться, будуть вихідні, не хочеться стовбичити там 6-8 годин. В який час доби краще, щоб не потрапити на перезмінку (чула, але не розумію коли то), можливо десь зараз швидше пропускають.
Слоник-тоник• 12 сентября 2025
Не вгадаєте, стала тенденція відсутня. Обирали з меншою кількістю авто, у черзі були 12 машиною, їхали посеред тижня, не у години перезмінки, простояли 5 годин.
автор Курочка • 12 сентября 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Кошмар, чергу з 12-ти машин 5-ть годин пропускали. А перезмінки в які години, не зорієнтуєте?
автор Курочка • 12 сентября 2025
А як обирали, є онланй-камери переходів ? Відслідковувати на підїзді ?
ТайТаке• 12 сентября 2025
Ответ дляКурочка
Я бы поехала не через пшеков
Аноним ФЕЯ• 12 сентября 2025
Ответ дляКурочка
О 8 ранку зі сторони української, і в 8 вечора.
Їхати краще в 3-4 ночі, але ситуація не стабільна і величина черги міняється постійно.
Аноним ФЕЯ• 12 сентября 2025
Можливі затримки у вигляді додаткової перевірки на ямі чи на рентгені , на польській стороні. Тут не вдаєте, як піде і скільки прийдеться витратити часу на перетин кордону
Засомневаю• 12 сентября 2025
Наши тоже сейчас роются хорошо, если до войны вообще не проверяли, но с войной много вывозят налички..
Кредитная• 12 сентября 2025
Їдьте через Смільниця, вона завжди пуста
O-Yumi• 12 сентября 2025
По моему опыту, лучше всего пересекать границу рано утром в воскресенье или понедельник. Ехали месяц назад в воскресенье, прошли две границы за полтора часа. Днем очередь будет почти наверняка. Через какой переход ехать - не угадаешь.
Конфиденциальность• 12 сентября 2025
Не вгадаєте. У тг є канали по перетину кордонів. Помоніторте інфо
автор Курочка • 12 сентября 2025
Ответ дляКредитная
Дякую, вчора вже чат gpt мучила, він теж сказав, що Смільниця буде оптимальна але попередив про погані дороги від Львова до Смільниці. Ви їздили, як там взагалі, є дорога ?
Знайомі минулий раз їхали через Грушів, який теж ніби не завантажений, то їх промаринували там 8 годин, ще й повний догляд машини на рампі.
автор Курочка • 12 сентября 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Підкажіть, будь ласка, назву, поки не вдалося знайти.
автор Курочка • 12 сентября 2025
Ответ дляO-Yumi
У нас якраз є шанс на неділю ранок, який ви обирали КПП для переходу і трасу для руху ? Буду моніторити предметно.
O-Yumi• 12 сентября 2025
Ответ дляКурочка
Ми їхали через Шегіні і потім на Перемишль, Радимно і далі на Краків
Не гавкаю- но охраняю• 12 сентября 2025
если авто старое - проверьте чтоб под капотом не было маслом залито - могут не пустить. грин карта обязательна. про 5 часов выше писали - это еще не плохой вариант, постоянно езжу, можно и 12 стоять. не берите запрещенные продукты. в польше еды больше чем у нас. про топливо - говорите литров 15-18. рекомендую и наличку иметь. могут и пустить без нее, но и не пустить без нее тоже могут
Конфиденциальность• 12 сентября 2025
Ответ дляКурочка
https://t.me/Ukrainians_border