Червона калина• 12 сентября в 01:49

Захист екрану iPhone

Чим користуєтесь для захисту екрану iPhone: скло, плівка чи нічого? Що вибираєте і чому?
Результат:
вже голосів: 42
31 (73.81%) Скло
8 (19.05%) Плівка
3 (7.14%) Нічого
Виниловая пластинка• 12 сентября в 01:52
Скло і тільки скло!
Один раз мій телефон упав прямо на трамвайні рейки, коли я переходила дорогу. Якби не захисне скло, екран розбився б. А так — скло повністю розтрощилося, але захистило екран.
Квітка Миру• 12 сентября в 01:56
Пленки это что-то из 2007 года
Стекло, привычка его ставить. Хотя сейчас такие стекла что уже и не надо. Очень прочные и не царапаются как раньше
Anasta25• 12 сентября в 03:16
Стекло и только одной конкретной фирмы . Оно почти вечное. Даже дочь носит третий год.
Фантазерша• 12 сентября в 03:16
Гідрогелева плівка.
В мене досить часто падає телефон, то раніше скло змінювала кожен місяць, з плівко хожу вже майже рік, ще стільки прохожу
автор Червона калина • 12 сентября в 03:23
Ответ дляAnasta25
Якої саме фірми?
автор Червона калина • 12 сентября в 03:24
Ответ дляФантазерша
Гідрогелева плівка.
Яку саме плівку обрали?
Anasta25• 12 сентября в 03:35
Ответ дляЧервона калина
Якої саме фірми?
Не помню , муж всегда на Али заказывает , сейчас , если найду …
Фантазерша• 12 сентября в 03:37
Фірму не памʼятаю, яку в магазині запропонували, таку і взяла
Випадково вийшло, прийшла по скло, а в них на мою модель не було ще
Не пошкодувала жодного разу
Anasta25• 12 сентября в 03:43
Ответ дляЧервона калина
Якої саме фірми?
Нашла , их 2шт. в упаковке , но разбить его оооочень трудно. У меня 5ый айфон под этими стеклами , только один раз разбила , но упала с телефоном так , что и палец сломала.
автор Червона калина • 12 сентября в 04:17
Ответ дляAnasta25
Дякую
Люблю ВалЄру• 12 сентября в 05:58
У меня еще и противоударный чехол
Обычные силиконовые и тд - мне не подходят
ДинамоКит• 12 сентября в 07:13
У меня такое стекло которое сгибается, и не бьется. Могу дать в инстаграме страничку и человек приезжает, без доплаты за это и клиент в удобном месте для этого.
Телячі ніжноСті• 12 сентября в 07:31
Багато років на телефонах була гідрогелева плівка бо зі склом не склалось (постійно саме тріскалось і відходило від телефону.. то я тоді і перейшла на поівку). Влітку заходила поміняти, а хлопці запропонували скло приклеїти. Я вирішила спробувати. Скло приємніше на дотик )
Сину одразу скло клеїли, типу протиударне + з ефектом затемнення (якщо хтось біля тебе сидить і заглядає в твій телефон - ніфіга не бачить) :) рік тому впустив телефон - скло в хлам, телефон в нормі. Цим літом. Так те скло подряпав.. наче телефоном по асфальту в футбол грав :) замінили на нове )
Вся така шо куди там• 12 сентября в 08:25
Гидрогелевая пленка, мне оч нравится
СкиниУскачи!• 12 сентября в 08:49
Ответ дляКвітка Миру
Пленки это что-то из 2007 года
Стекло мне не понравилось когда поставили , не помню уже чем . Пленка лучше
СкиниУскачи!• 12 сентября в 08:50
Ответ дляAnasta25
Какой фирмы ?
Ms. При теле• 12 сентября в 09:54
Ответ дляДинамоКит
поделитесь, пожалуйста, страничкой))
ДинамоКит• 12 сентября в 11:33
Ответ дляMs. При теле
поделитесь, пожалуйста, страничкой))
https://www.instagram.com/vadman__ukraine?igsh=

Только обязательно писать про флекс стекло, там и обычные есть