Карма хамелеона• 12 сентября 2025

Потрібен колективний розум, шахраї

Замовила на подарунок ювелірний виріб на ОЛХ. Мило спілкувались, всі фото, зійшлись на наложці. Посилка відправлена, забирала моя мама, бо я не на місці. На пошті візуально оглянула на відповідність оголошенню, все ок, сказала, що клеймо проби видніється, але ж ясно, що без спеціального обладнання вона побачити ту пробу не могла. Забрала оплатила. Через днів 10 бачу у цього ж продавця ще один цікавий виріб, потрібно ще на один подарунок, домовляємось, знову відправляє наложкою, в суботу мама повинна була знову забрати.
Я все ще не на місці.
Тут звонить мама, каже, що прийшла подруга і вони роздивлялись ту прикрасу. Подруга сказала, що якісь дивні вм´ятини на застібці, роздивились в трьох окулярах, а там ніби лущення. Але проби чітко побачити не можуть. Попросила віднести в ювелірну на перевірку. Отже, проба стоїть 925, верхнє покриття все лущиться. Пам´ятаємо, що ще одна посилка вже на пошті і чекає суботи. Написала продавцю, ігнор. Щойно побачила, що наложка на нову посилку відмінена і вона повертається відправнику.
Які мої дії? Що реального я можу зробити?
КондуктЕр тролейбуса• 12 сентября 2025
Ответ дляМона_Лиса
Дзвоніть на гарячу лінію НП розповідайте свою ситуацію, можливо чимось допоможуть. Після фрази ’ Мені потрібні дані відправника. Не безкоштовно’ то тут вас ошукають ще декілька разів бажаючі ’допомогти’.
Мало НП своіх проблем😁 вони перевізники. Крапка
А там хоть какашки відправляй
Порадять звернутися до міліціі
Неонаразово просила занести телефон хоча б до іх чорного списка, щоб інших не дурили. НІЧОГО. Більше того і міліція нічого не робить. Це тільки чесні люди бояться продавати бу за 3 копійки і налоговоі😁

КоролеВешна• 12 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Ви ж читали опис? В оголошенні було чітко написано про золото і макро фото 585 проби, а насправді 925. Це ж не норм? Розумію, що треба було з ювеліром йти. Але і шахрайство на поверхні
Где Вы такие берётесь ? Я продавала своё золото, всегда просила в день получения проверить в любом ломбарде . Так как уверена, что это золото на 100% . Как можно на глаз разглядеть ту пробу и понять что это не какой то сплав дешёвый ?
автор Карма хамелеона • 12 сентября 2025
Дякую за адекватні поради, заяву написала, гроші не останні і не в них справа.
Всім решті - такі ви прикольні, знову полилось на кшталт ’жертва сама винна’. Так, це ж абсолютно нормально заздалегідь ставити ліве фото з пробою, підписувати оголошення як золото, а потім звинувачувати потерпілого. Це ж нормально розводити бензин на заправках, перепаковувати прострочку, продавати підроблені ліки тощо. Паралельна реальність.
Швидкоруч• 13 сентября 2025
В нашій державі - так, нормально, бо такий менталітет в нашого народу, нажаль. Менталітет не для Європи.
Svet-3694• 13 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Так вы покажете клеймо которое предъявил прод?
автор Карма хамелеона • 13 сентября 2025
Ответ дляSvet-3694
Перше фото прода. Доречі, в другому оголошенні стоїть ця ж сама фотка з цією ж пробою. Друге фото - по факту.
Svet-3694• 13 сентября 2025
Ну да . Там оригинал клеймо золото а тут оригинал серебро .
Но еще надо уяснить себе что колечки быстро перепаиваются . На цепях и браслетах с рук это не показатель. Обидно.

Svet-3694• 13 сентября 2025
Ответ дляКоролеВешна
Я тоже продавала. И тут уже я не доверяла покупателю и предлагала личную встречу.
Ответ дляSvet-3694
Так, знаю. Але ж тут вже завідомо обман, бо вона виставила фото з неіснуючою пробою. Ну і в другому оголошенні того виробу, що їхав до мене стоїть ця сама фотка. Я ще подумала, ну не захотіла людина знову морочитись з макро, браслети майже ідентичні. Словом, якось так