Карма хамелеона• 12 сентября 2025
Потрібен колективний розум, шахраї
Замовила на подарунок ювелірний виріб на ОЛХ. Мило спілкувались, всі фото, зійшлись на наложці. Посилка відправлена, забирала моя мама, бо я не на місці. На пошті візуально оглянула на відповідність оголошенню, все ок, сказала, що клеймо проби видніється, але ж ясно, що без спеціального обладнання вона побачити ту пробу не могла. Забрала оплатила. Через днів 10 бачу у цього ж продавця ще один цікавий виріб, потрібно ще на один подарунок, домовляємось, знову відправляє наложкою, в суботу мама повинна була знову забрати.
Я все ще не на місці.
Тут звонить мама, каже, що прийшла подруга і вони роздивлялись ту прикрасу. Подруга сказала, що якісь дивні вм´ятини на застібці, роздивились в трьох окулярах, а там ніби лущення. Але проби чітко побачити не можуть. Попросила віднести в ювелірну на перевірку. Отже, проба стоїть 925, верхнє покриття все лущиться. Пам´ятаємо, що ще одна посилка вже на пошті і чекає суботи. Написала продавцю, ігнор. Щойно побачила, що наложка на нову посилку відмінена і вона повертається відправнику.
Які мої дії? Що реального я можу зробити?
Я все ще не на місці.
Карма хамелеона
• 12 сентября 2025
Можливо тут є працівники НП? Мені потрібні дані відправника. Не безкоштовно
Швидкоруч• 12 сентября 2025
Так это стерлинговое серебро.
Вернее только название. Китай, он такой.
ДлинноНожка• 12 сентября 2025
Вы действительно в Укг покупаете у не известно кого золото, оно там что дешевле и что значит слазить фото дайте
Швидкоруч• 12 сентября 2025
Ответ дляДлинноНожка
Это не золото, серебро с Китая .
Вернее там лишь покрытие.
Цену скажите, автор.
Вернее там лишь покрытие.
Цену скажите, автор.
Карма хамелеона
• 12 сентября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Так это стерлинговое серебро.
В оголошенні було фото з макро пробою 585, оголошення було про золото і ціна також як за золото
Швидкоруч• 12 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
А, ясно.
Карма хамелеона
• 12 сентября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Это не золото, серебро с Китая .
Вернее там лишь покрытие.
Цену скажите, автор.
Вернее там лишь покрытие.
Цену скажите, автор.
13т
ДлинноНожка• 12 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Ну как, какая цена?
Швидкоруч• 12 сентября 2025
Золото бывает покрывают ещё.
Проба это одно, а есть ещё что-то кроме пробы?
Карма хамелеона
• 12 сентября 2025
Ответ дляДлинноНожка
А ювелир что сказал, что ща металл?
Ну ясно, що точно не золото
Неробименінерви• 12 сентября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Так это стерлинговое серебро.
Я в штатах купила такие серьги, не Китай. Тоже покрытие облезло еще и заработала аллергию. Это у нас оно не распостраненное, там часто в магазинах такие изделия, между прочим с сапфирами..
Блондинка в Шоколаде• 12 сентября 2025
Как говорится бачили очі, що купляли.
Надо было отказаться от посылки и все.
Странно и с Вашей стороны покупать золото на олх.
Надо было отказаться от посылки и все.
Швидкоруч• 12 сентября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Это покрытие родием.
Карма хамелеона
• 12 сентября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Золото бывает покрывают ещё.
Ні, проба стоїть українська з тризубом 925, але верхнє покриття максимально тонке і відколюється кусочками
Неробименінерви• 12 сентября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Это покрытие родием.
Это покрытие стерлинговое серебро. Я наверное лучше знаю?
Мона_Лиса• 12 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
В додатку НП по ттн яку ви забрали вперше є дані відправника.
Бджолина королева• 12 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Как вы думаете, человек пойдет на нарушения правил с возможностью потом быть уволенным, из за ваших двести триста гривен?
Бджолина королева• 12 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Скупой платит дважды.
Блондинка в Шоколаде• 12 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Вы же взрослый человек и должны понимать, что пробу кто угодно может поставить. Такие вещи нужно покупать в сертифицированных магазинах. Вам еще и гарантию дадут. А так это как на барахолку пойти и купить с рук.
Карма хамелеона
• 12 сентября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Как говорится бачили очі, що купляли.
Надо было отказаться от посылки и все.
Ви ж читали опис? В оголошенні було чітко написано про золото і макро фото 585 проби, а насправді 925. Це ж не норм? Розумію, що треба було з ювеліром йти. Але і шахрайство на поверхні
Швидкоруч• 12 сентября 2025
Очень странно такую дорогую вещь, да ещё золотую, просить получить кого-то за себя- не поверив все с лупой при получении.
Наверное это был магазин с отличной репутацией.
Блондинка в Шоколаде• 12 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Ну и что что написано. Это олх никто не даёт гарантию. Я еще вам говорю олх это как барахолка на улице. Написать можно что угодно.
Карма хамелеона
• 12 сентября 2025
Ответ дляМона_Лиса
Є, місто відправки, прізвище, і ініціал імені
В другій тин місто відправки те ж, але вже прізвище інше
Номер телефону вказаний на олх, але його немає в месенджерах
Номера карти не маю, бо була наложка
Неробименінерви• 12 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
К сожалению, не вижу, что вы можете сделать и как доказать. Только на этапе когда посылку забирали отказаться. А так уже все..
Швидкоруч• 12 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Номера карти не маю, бо була наложка
Можно ссылку на аккаунт. Что за магазин интересно.