Мати тріля• 12 сентября 2025
А кого дети учатся в торгово-экономическом университете в Киеве?
расскажите мне немножко про этот ВУЗ. Как там атмосфера? Учеба очно или дистанционно? Много ли там бюджетных мест? Как там со спортом? Материально-техническая база?
Мошей ницца• 12 сентября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Моя племянница поступила в Гетьмана на Кибербезопасность на бюджет 156 баллов. Было 30 бюджетных мест и реально повезло. Надо знать какое количество бюджетных мест будет в конкретный вуз на конкретную специальность и пробовать. Сестра была готова на контракт, и это единственный вуз, куда она смогла бы поступить на бюджет. Я пока не разобралась, как это точно выяснить
немає кількості в конкретний універ, є кількість на всю країну на певну спеціальність і максимальна кількість місць на бюджет у певному виші. Просто на кібербезпеку цього року дали загалом чимало місць, як і на купу інженерних спеціальностей та мед
Лівий Локіть• 12 сентября 2025
Ответ дляМошей ницца
Де можна подивитись цю загальну кількість місць на всю країну і кількість бюджетних місць на певний виш, щоб хоч приблизно орієнтуватись?
Мошей ницца• 12 сентября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Отут загалом інфо про певний виш (ціна контракту. обсяги набору. максимальна кількість бюджетних, з якими балами раніше вступали)
кількість бюджетних щороку затверджує уряд. ХЗ що вони на наступний вирішать ((((
На цей рік було чи можна на це орієнтуватися - хз. але там досить багато в Наказі треба копатися, що знайти, бо там є кількість випускників, є кількість вступників і т.д.
Отут ще зручно було виші за спеціальностями сортувати та конкурсні бали рахувати цього року
Мати тріля
• 12 сентября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
У моей начальницы там учится сын, тоже не очень старательный ученик, но они выбрали этот вуз на контракт. Факультет ИТ. Обучение онлайн. Вроде все ок
спасибо большое
Лівий Локіть• 12 сентября 2025
Ответ дляМошей ницца
Дякую
Мати тріля
• 12 сентября 2025
Ответ дляМошей ницца
цього року спочатку лише одна рекомендація, якщо прйшов за вищим пріоритетом. далі не розглядади, а потім уже лише на контракт і там. де залишилися місця. тобто в класні універи можн абуло і на контракт прогавити. якщо сподівався на жругу хвилю рекомендація. Або якщо хотіли грант, то при відмові від бюджету з цього року грант не дають, тому теж треба думати, куди взагалі подаватися, щоб випадков не отримати рекомендацію на бюджет туди. куди не дуже і хотіли. а потім захотіти грант, щоб менше платити за контракт, а все - немає гранту. бо є відмова від бюджету
зрозуміла, дякую, це важливо
Мати тріля
• 12 сентября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
давайте вместе разбираться
Мати тріля
• 12 сентября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
от я теж хочу це дізнатися
Лівий Локіть• 12 сентября 2025
Ответ дляМати тріля
спасибо большое
Автор, я думаю можно смело рассматривать этот вуз. У меня много знакомых училось там в свое время, лет 15-20 назад. У меня тоже сын не супер старательный ученик, пока только 9 класс. Если не поедет за границу на учебу, то тоже на этот вуз смотрю. Частные, типа МАУП или Европейский как-то не вызывают доверия. Куда-то в более престижный, типа того же Гетьмана, Могилянки или НАУ, вряд ли поступит, переживаю, чтоб вобще сдал НМТ, про топовые вузы в принципе речь не идет.
Мати тріля
• 12 сентября 2025
Ответ дляМошей ницца
щиро дякую
Мати тріля
• 12 сентября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
спасибо... ситуация, почти, такая же.....
Мошей ницца• 12 сентября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Цього року в Гетьмана на контракт недобір, тобто вступити не проблема, але вчитися там доведеться трохи старанніше. А ціна контракту приблизно однакова.
Навіть у Шевченка на контракт цілком реально з досить середніми балами, але там залежно від спеціальності свої нюанси