Кукарачка• 12 сентября 2025

Свідоцтво автошколи про закінчення практичного курсу

Хто може підказати, які дані вносить автошкола в базу МВС по закінченню практичного курсу? І як перевірити чи внесені ті дані?
Черговий по кухні• 12 сентября 2025
Никак, это данные для внутреннего пользования. После окончания записываетесь онлайн на сдачу экзамена, вы уже в базе есть
автор Кукарачка • 12 сентября 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Просто я, вже відходила більше 50 годин, але не здала внутрішній іспит і не отримала свідоцтво про закінчення автошколи. Комунікація з автошколою жахлива, записатися на той іспит, ціла проблема, в них як не срачка так болячка. Зараз інструктор 3 тижні у відпустці, а потім я їду в інше місто на якийсь час.
І в тому місті є сервісний центр, я б могла взяти талон і спробувати здати практичний іспит в сервісному центрі. Але ж я ще не здала внутрішній іспит в автошколі.
Хоча автошкола вносила якісь мої дані в МВС, бо попереджала що десь місяць я не зможу здавати іспит в СЦ, бо оновлюються дані
Снегурочко• 12 сентября 2025
Очень странно, получала свидетельство без всяких внутренних экзаменов.

Неужели гос структура? Там любят внутренние экзамены устраивать.
Дюйм оф о4ка• 12 сентября 2025
У нас экзамен проходил прямо в школе, на школьных машинах, инспектор гаи приезжал в школу. Никакого свидетельства не выдавали. Внутреннего экзамена тоже не было, только теория. Сразу права. 2005 год.))
автор Кукарачка • 12 сентября 2025
Ответ дляСнегурочко

Ні, часна автошкола. Але зі своїми правилами, які постійно самі ж і змінюють. І якось все складно, якби знала що так буде, обрала б іншу школу
Веселуха Муха• 12 сентября 2025
Ответ дляКукарачка
А что за внутренний экзамен автошколы ? Сейчас хожу в автошколу на вождение и никаких внутренних экзаменов нет . Мне просто озвучили дату , после которой можно брать талон .
автор Кукарачка • 12 сентября 2025
Ответ дляВеселуха Муха
То Вам пощастило. Моя автошкола практикує внутрішній екзамен.
Веселуха Муха• 12 сентября 2025
Ответ дляКукарачка
Интересная у вас автошкола . Сочувствую .