Синди Кроуфорд• 13 сентября в 07:52

Щось з вухом та головокружіння потрібен Лор або отоневролог у Києві

Почастішали головокружіння і коли закриваю ніс в ви дихаю, то одне вухо відкладає, а друге взагалі не реагує. В кого можна пройти обстеження? Бо я знаю що звичайні логи таким не займаються
Море Щастя• 13 сентября в 07:55
Подивіться Шишоніна вправи.
Спробуйте погладити ззаді шию спочатку: чи не покращиться стан
Зашла на 5минут• 13 сентября в 08:17
Спочатку до лора
автор Синди Кроуфорд • 13 сентября в 08:17
Ответ дляЗашла на 5минут
Спочатку до лора
До якого? У звичайного була, подивився за хвилину і пока
Я вся ваша• 13 сентября в 08:24
Ответ дляСинди Кроуфорд
Якраз лор цим і займається . Може при чистці вуха барабанну перепонку пошкодили чи вігнули. Лор може призначити ряд процедур щоб поставити її на місце . Втягнута барабанна перетинка дає такі симптоми
автор Синди Кроуфорд • 13 сентября в 08:32
Ответ дляЯ вся ваша
Знаєте до кого звертатись? Саме шукаю такого спеціаліста
Шаманю второпях• 13 сентября в 08:39
Автор, едьте в Днепр в Лор Клинику на Антоновича именно, к Юрченко Александру Юрьевичу, он врач от Бога🙏🏻 Он как раз спец по головокружениям и по лор части. Он сейчас единственный в Украине например по проблемам ДППГ.
тел для записи
+380 (67) 993 77 55
Я_не_аноним_100%• 13 сентября в 08:40
Минулого року в моєї мами таке було, не затягуйте і йдіть до лора і невролога. Мамі виписували лікування, спеціальні вправи. Але вухо довго відновлювалось.
Сердючка• 13 сентября в 08:42
в лор институте были?
автор Синди Кроуфорд • 13 сентября в 08:46
Ответ дляСердючка
в лор институте были?
Ні, а туда можливо потрапити без направлення?
Сердючка• 13 сентября в 08:50
Ответ дляСинди Кроуфорд
подъедьте в регистратуру,я не знаю как сейчас.На консультацию вроде бы по живой очереди.Я там оперировалась еще до вот этих всех нововведений.Оперировал Братусь.У меня отосклероз.То,что вы описываете очень похоже на болезнь Немьера.Со мной лежали девочки с этим диагнозом.Там в любом случае сосредоточены лучшие силы сейчас по отоларингологии
Ясамаякрасивая)• 13 сентября в 09:10
Это может быть с вестибюлярным аппаратом проблема, тогда к неврологу
Тирамісу на терасі• 13 сентября в 12:29
Ответ дляСердючка
Меньєра
Я вся ваша• 13 сентября в 13:29
Ответ дляСинди Кроуфорд
На жаль, ні. Мені колись таке робили , але це було років 30 назад.