Леди_на_драндулете• 13 сентября 2025

Яку дрібну побутову покупку ви вважаєте найкращою інвестицією у комфорт?

Те, що коштувало недорого, але дуже полегшило життя.
Маю декілька думок• 13 сентября 2025
Ответ для Alpha Centauri
2750Вт але воно працює максимум 10-15 хвилин на день, там щоб шматок мʼяса приготувати це в середньому 12 хв. За електроенергію навіть менше почали платити, бо плитка більше тягнула і я довше готувала.
Цікаво. А завдяки ж чому так швидко кусень м´яса готується?...
Яка у вас модель?

Дякую
Нашли в капусте• 13 сентября 2025
Ответ для Alpha Centauri
Величезна варіація рагу в аерогрилі (не бійтеся доливати воду, якщо у вас знизу немає тену), паста - теж овочі з куркою протушковую, заливаю водою, можна навіть туди кидати макарони і заливати водою (але це треба практикуватися, не з першого разу особисто в мене вийшло зварити). Також з пастою класно томати чері + сир фета запікаєте, розминаєте. І додаєте саму зварену пасту.
Дуже смачно виходить гречка з мʼясом, грибами. Теж варю в самій чаші.
На какой температуре варите и тушите?
Маю декілька думок• 13 сентября 2025
Ответ дляУдачная
Робот-мийник для вікон, дешева шинчинниця (треба кращу купувати, моїм домашня шинка сподобалась), маленька качалочка на ручці, можна тісто розкачувати на бляшці, пароочисник.
А що за шинчинницЯ?
Маю декілька думок• 13 сентября 2025
Ответ дляДонька подруги
Цікаво) це нас було три кавомашини) жодна не зламалась. Де ви берете такі, які постійно ламаються?
І магазині елкі
Мао_Мяо• 13 сентября 2025
Ответ дляспальное место
Ручной пылесос Deerma, стоил ок 1500грн. Я еще и в оплату частями взяла 😂 Снимает по 150грн/мес.
У меня он тоже, удобный оказался. Пробежать с ним по комнате, раз в день, собрать кошачью шерсть самое то. Еще из мелких покупок на али- диспенсер для мыла с сенсором, бутербродница и седушка с подогревом.
Маю декілька думок• 13 сентября 2025
Ответ дляФайна_зупка
На алике купила многоразовый мешок для запекания овощей в микровоновке. Вот это вещь. Картошка запеченная такая вкусная получается
Ссилочкою поділитесь?
Маю декілька думок• 13 сентября 2025
Ответ дляспальное место
А можете ссилочку дати?
Дона Ко Ко• 13 сентября 2025
Ответ дляТролю як можу
В комплекті йде липка стрічка та два саморізи. На гладеньку плитку можна просто приклеїти. В мене кахель фактурний, але були дві дірки від скляної мильниці, що кріпилася теж на стіну поки не розбилася. Ті кріплення співали ідеально. Від рідкого мила в мене постійно кольорові потьоки, бо малі діти люблять повні долоні набирати. У звичайній мильниці завжди купа води. Ця дрібничка закрила повністю проблему.
А в любое мыло легко вставлять магнит?
JannyMoney• 13 сентября 2025
Ответ для Alpha Centauri
Аерогриль - після покупки не користуємось пательнями взагалі. Готуємо тільки в аерогрилі. Там і варка, і смаження) все виходить чудово і за 10-15 хв
+1 к аэрогриль. Очень удобно и быстро. И без лишнего жира.
Ноунэйм• 13 сентября 2025
Скороварка, вже четверта. Дуже полегшує мені життя , а також міні блендер, кавоварка капсульна...
бЭйбА• 13 сентября 2025
Ответ для Alpha Centauri
Моя перша думка)))
І моя))
Голубка миру• 13 сентября 2025
Стаціонарний блендер. Давно хотіла, а ще місце треба було знайти для нього.
Поки задоволена.
Молочні коктейлі смачнючі. Краще ніж ручним все збивається та подрібнюється.
Чаклунка-ведунка• 13 сентября 2025
Штопор на батарейках.
Борщичок• 13 сентября 2025
Ответ для Alpha Centauri
поделитесь, пожалуйста, что и как варите??
Борщичок• 13 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а на соклько человек? для многоденой семьи пододйет?
для многоденной - это уже не мелкая будет))
Медсестричка• 13 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это что за штука такая? мона ссылку или фото
22грн в Аврорі. Це найкраще з дрібничок за останній час
Тролю як можу• 13 сентября 2025
Ответ дляДона Ко Ко
А в любое мыло легко вставлять магнит?
Я лише недавно придбала тримач, тому поки вставила в початий раніше шматочок мила, дуже легко й міцно тримає. В нове мило ще не пробувала, як буде твердо, то пару днів поюзаю звичайну мильницю, а потім вставлю магніт. Він гостренький, думаю, проблем не буде.
Тролю як можу• 13 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
не, интересно как мыло прикрепляется, для меня это загадка) как оно не падает
В мило кріпиться магніт, на фото обвела. Зняли мильце, намилили і повісили на тримач. Мило завжди сухеньке. Я люблю красиві дороги милицях, то воно дуже естетично виглядає. Ідея, до речі, не нова. Колись, ще в дитинстві, пам´ятаю у дідуся рукомийник стояв в хаті з такою штучкою і мило полуничне. Дуже зраділа, коли натрапила на схожий тримач, приємні спогади отримала в додаток.
Тролю як можу• 13 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Тролю як можу• 13 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
а покажите, пожалуйста, какой
Я инженер, меряю от 1• 13 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Термомікс, не дешево, але для мене це спасіння, так як час на готування в мене мінімальний.
В мене 13 років. Не вартий того.
Гола з конопель• 13 сентября 2025
Ответ дляМедсестричка
лучше этой не встречала

Правда, только для молодой картошки подходит. Старую не очень хорошо чистит. Но я мелкую морковь в ней чищу еще, которую руками геморрно чистить.
Мексиканочка• 13 сентября 2025
Ответ дляДую на вітер
Капец цена
Очень похоже на пылесосы Рейнбоу. Особенно, ремарка про персонального консультанта, который лично вам это притарабанит домой.
Файна_зупка• 13 сентября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Ссилочкою поділитесь?
Ссылки нет, так как покупала через подругу. Введите название Potato Express в али в поиске и вам выдаст. Мешок сам красный с ткани
оксюморон• 13 сентября 2025
Ответ для Alpha Centauri
Який у вас?
Дама_с_коготками• 13 сентября 2025
Ответ дляАннуитет
Какая у вас?
Похвалю свою. Бо Вона єдина поєднює пароварку і аерогриль
https://comfy.ua/ua/mul-tipech-philips-ovi-dual-st...
Вареники в ній бомбезні. Причому як і з свіжих, так і з морожених.
Королева ганделику• 13 сентября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Де рецепти берете? Купила, роблю там тільки гриби і крильця/бедра курині.
Попробуйте яблоки запечь
Кролик с моноклем• 13 сентября 2025
Echo show, просто незаменимая штука для меня, подставка для крышек сковородок, аэрогриль, недавно делали кабачки с чесноком...ммм.. электрощетка для ванной
Ухахайкина• 13 сентября 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Маленькая гейзерная кофеварка.

У меня постоянно были кофемашины, которые то ломались, то еще что-то , а стоили как крыло самолета))
Потом муж купил огромную гейзерную - типа на семью)) тоже не поняла прикола.
А в путешествии попробовала на чашечку (максимум две), вот где простота, удобство и хороший кофе)
З гейзерної? Гарна кава?)
Удачная• 13 сентября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
А що за шинчинницЯ?
https://rozetka.com.ua/ua/375963009/p375963009/
Але купувала не на Розетці, на Промі магазин вибрала. А ще класна штука пательня гриль-газ, варочна поверхня в мене газова, запікає класно https://rozetka.com.ua/ua/280471943/p280471943/