Соображалочка• 13 сентября 2025

Насчитали долг за горячую воду которой нет

Была просрочена поверка счетчиков и насчитали по среднему. Горячей воды нет 3 года (укркли трубу в подвале). Можно ли списать долг и как избежать чтобы при поверке не насчитали лишнее?
Поумничка• 13 сентября 2025
Ніяк,бо їм в першу чергу вигідно щоб був борг
Оле Лукойе• 13 сентября 2025
Показники передавали? Заяву про трубу писали? Робіть звірку й пишіть. А гроші оплатите..
Цикавенная• 13 сентября 2025
Где-то зафиксировано, что горячей воды не было? Комиссию вызывали? Заключение есть? Если нет, то ничего не докажите, придется платить.
Губи з філером• 13 сентября 2025
Ви показники передавали?
Губи з філером• 13 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Якщо є лічильник, то яка різниця де та труба і чи була вода?
Цикавенная• 13 сентября 2025
Ответ дляГуби з філером
Треба уважно читати договір. Якщо не користуватися гарячою водою взагалі, то байдуже є лічильник чи ні, нараховують середнє. З опаленням те саме, в нас лічильник і сонячна сторона. Взимку жарко, але мусимо включати опалення і відкривати вікна, щоб хоч мінімум напалити, бо так само як і автор за неспоживання нам нараховують середнє. Сусіди в суд подавали - програли, змушені були заплатити.
Цикавенная• 13 сентября 2025
Ответ дляГуби з філером
Тим більше не повірений лічильник. Без шансів - прийдеться оплатити.
Чекаю завтра• 13 сентября 2025
Попробуйте обратиться в ЖЭК, возможно Вам выдадут акт, что в доме нет 3 года горячей воды.
автор Соображалочка • 13 сентября 2025
Ответ дляОле Лукойе
Передавала. Заяву лично я нет. Горячей воды нет по стояку.
А при сверке не скажут что показания не поверенного счетчика не действительные?
Губи з філером• 13 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Я вас прошу. Не перевірених лічильників купа, а борг не у всіх.
А по темі - якщо передавали показники і зробити фото лічильника, то можна подавати заяву.
У мене також лічильник гарячої води вже давно не використовується. Вода перекрита. . Але щомісяця я подаю нуль кубів.
використання. Як автор три роки платила за воду?
Чекаю завтра• 13 сентября 2025
Ответ дляСоображалочка
Делайте сейчас поверку. Если счётчик признают рабочим, то делайте перерасчёт.
Чекаю завтра• 13 сентября 2025
Ответ дляГуби з філером
Так не работает. Нет поверки, АВТОМАТИЧЕСКИ считают по среднему. И передача показателей не учитывается.
Губи з філером• 13 сентября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Що так не работает?
Чекаю завтра• 13 сентября 2025
Ответ дляГуби з філером
Що так не работает?
Переданные показатели без поверки счётчика не учитываются. Идёт автоматическое начисление.
Голодаю• 13 сентября 2025
Треба вчасно повіряти. Вони автоматично нараховують середнє, коди закінчується термін. Повірте, подайте сертефікати, перерахують. Якщо лічильник пройде повірку
Голодаю• 13 сентября 2025
Ответ дляГуби з філером
Якщо лічильник не повірений,то графа передачі показників зникає. Куди передавати?
Не зацілована• 13 сентября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Не завжди
Не зацілована• 13 сентября 2025
Ответ дляГолодаю
Не завжди зникає
Не зацілована• 13 сентября 2025
Вам пишуть єдиний правильний порядок дій: робіть повірку лічильників зараз.
Пройдуть - зробите перерахунок. Не пройдуть - прийдеться платити