Доль Чекомбана• 13 сентября в 16:05

Холодне відновлення

Дівчата, хто робив процедуру, які відгуки? Мінуси? Хтось робив в домашніх умовах? Поділіться, будь ласка
Бокс-орун• 13 сентября в 16:15
Не відбувається ніякого «відновлення», покривать волосину хімією - ефект короткотривалий.
Відновити можна тільки з середини ! Плюс домашній догляд, який хоча б не шкодить, ну і ампули ще діють лікувальні.
БеллаДонна• 13 сентября в 16:16
Ответ дляБокс-орун
Якими ампулами ви користуєтеся?
І як вірно підібрати догляд?

В мене кучеряве пористе волосся.
Пересушене
Бокс-орун• 13 сентября в 16:40
Ответ дляБеллаДонна
Якими ампулами ви користуєтеся?
І як вірно підібрати догляд?

В мене кучеряве пористе волосся.
Пересушене
Ампулами ніякими, в мене не січеться волосся, це я знаю від мого перукаря вона бачить результат на чужих.

В мене також пористе, ще й густе та неслухняне … підібрати шампунь і маску дуже складно і недешево …
З останнього підійшла серія велла червона, але 800 грн. за 300 мл. шампуні, якось дорогувато. Треба замовляти знову шампунь, сама не знаю вже який брати …

Ось такий колись брала - наче влаштовував https://svit-zdorovya.com/shampun-zhivilniy-dlya-s...