Ананомчикус• 13 сентября 2025
Гарно? Відправляти вірш чоловікові який подобається?
Спілкувалась з чатом GPT на різні теми, потім дійшла справа до романтики і він запропонував написати мені романтично-гумористичний вірш до чоловіка який мені подобається на основі того про що ми говорили з чатом. І ось яке творіння вийшло. Відправляти чоловіку щоб познайомитись?
Асталависта бэйби• 13 сентября 2025
Ответ дляАнаномчикус
На сайті знайомств буду шукати чоловіка. Мабуть всім підряд відправляти? Не всі оцінять справжє мистецтво, але думаю поціновувачі будуть.
ого, такого извращенца еще поискать надо
Замріяна• 13 сентября 2025
Ответ дляЦибулька зла
Отправляйте уже.
Я страсть как люблю такие романы. Про такую любофф, шо б аж смола кипела.
У меня внутри Везувий так и клокотИт! ©
Замріяна• 13 сентября 2025
Ответ дляАнаномчикус
А чат каже що класно, ще і листівку пропонує зробити.
Попросите у чата рецепт торта. Уверена, муха будет и там
Ананомчикус
• 13 сентября 2025
Ответ дляЗамріяна
Страшно, раптом і в торт мух додасть.