Чучело-Мяучело• 14 сентября 2025
Потрібна порада
Чи розлучилися б ви з чоловіком якщо він так і не знайшов би спільну мову з дитиною яка у вас була вже до шлюбу?
Ситуація така у старшого сина рдуг , є нюанси у поведінці якщо не знати що є проблема можна подумати що дитина просто не вихована .
Ми у шлюбі 3 роки є менший син 1 рік спільний
До народження меншого у чоловіка і старшого були нюанси у відносинах але не критичні
Після народження дитини старший у чоловіка винний у всьому , то малого розбудить чи ще щось
Чоловік просто не сприймає діагнозу старшого і видно що зривається по різній дрібниці
Я у розпачі , розмови не допомагають
Що не скажу що одразу каже що то давай на голову вилізе чи хату спалить
Не хочеться руйнувати сімью тай не знаю як я з дитиною маленькою буду сама
Але вже сил немає захищати старшого
Я у розпачі , розмови не допомагають
Але вже сил немає захищати старшого
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляdf364tye3
объясните твердо ,,,
будет продолжать ,,, детей больше не увидит ,,,
у него ребенок один , у вас двое ,,,
Дякую
Мамаша в бигудях• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Є мої батьки але вони вже у віці і відносини у мене з ними не надто теплі
Тому не знаю навіть
Я чомусь теж думаю що не піде бо щоб туди піти треба визнати що є проблема
А він проблем не бачить
Тому не знаю навіть
А він проблем не бачить
Ну вот и я так думаю. А еще я думаю, что это не жизнь: ни для детей, ни для вас. Налаживайте отношения с родителями. Вам нужно как-то продержаться пока сможете отдать младшего в садик.
Это бред и ад, на самом деле. Чувак изначально воспринимал вашего ребенка как чужого. Сочувствую, что это проявилось только по факту рождения младшего.
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляБандитка Сью
Это реальность,увы
Може і так
А я тут до чого
Приму в дар• 14 сентября 2025
Ответ дляБадабум
А какой смысл отнимать у здорового сына детство, психику и отца. Аутист исцелиться?-нет, вырастет неуправляемая , опасная для семьи детина.
Ви хвора? Автор написала діагноз, а ви то аутист, то опасная дитина. Ну реально, бахнута якась
У дитини дефіцит уваги та гіперактивність. А не неадекватність
Бандитка Сью• 14 сентября 2025
Ответ дляПриму в дар
Уже всё понятно
Мамаша в бигудях• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Закордоном
З дитиною не спілкується
Мда.
У вас есть возможность финансовая начать со своей терапии? Пока вы с мужем. А то с такой динамикой вы третьего можете еще хуже найти (
Бандитка Сью• 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Мда.
Всё у неё ок, и третьему родит
Мамаша в бигудях• 14 сентября 2025
Ответ дляБандитка Сью
Всё у неё ок, и третьему родит
Интересно, вас часто тут посылают?
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Нажаль
Думала що розбираюся в людях але ні
175см55кг19лет (она)• 14 сентября 2025
Ответ дляБадабум
Автор, пока не поздно..ищите интернат
Бадабум, заспокойтесь зі своїм інтернатом. Своїх дітей поздавайте та й спіть спокійно. Автор, не звертайте уваги, реально потрібно їй інтернат
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляПриму в дар
Дякую вам
Бо тут з дитини вже монстра якогось зробили
Мамаша в бигудях• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Нажаль
Думала що розбираюся в людях але ні
Ну вот нужно поработать с этим всем. Идите сами в терапию, если есть возможность. А потом и решите что делать.
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Интересно, вас часто тут посылают?
Мабуть в житті тихіше води ходить а тут знайшла місце де можна розгулятися
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Мда.
Чесно я вже нічого не хочу
Це перша людина з яким я познайомила дитину він привик
Тепер як пояснити чому нема
Вже краще самій бути бо віри немає нікому
Тепер як пояснити чому нема
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Сколько старшему, автор?
8 років
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Дякую
Мамаша в бигудях• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Чесно я вже нічого не хочу
Тепер як пояснити чому нема
В вашей ситуации я только за, если у вас на это есть деньги. Вам легче будет с двумя самой, чем этот постоянный адок.
Объяснить почему нет не так сложно: взрослые не всегда могут жить вместе. Главное чтобы ребенок знал, что он не при чем, не он причина вашего расставания. Хотя с вашим мужем не думаю, что вы сможете цивилизованно развестись и не травмировать старшего по самое немогу еще раз. Но жить так всю жизнь не вариант. Ребенок должен знать, что вы на его стороне, что вы его защищаете.
Сил вам.
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Какие троли пошли ,темки прям за душу.
Допобачення
Дама_из_рекламы• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Були незначні конфлікти
Але це є в кожній родині
Почалося щоб не нормальне саме після народження меншого
Чоловіка як підмінили
Але це є в кожній родині
Чоловіка як підмінили
Вам так хотілося матні в хаті, що для Вас ’незначні конфлікти
Але це є в кожній родині’. Ні. Це не так . Немає конфліктів в кожній родині. Є конфлікти де в родині ненормальні люди. Тепер вибирайте або сина , або матню. Ще краще здати його тцк і ростити спокійно синів, а істерчка хай істерить в зсу.
Дама_из_рекламы• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я правда намагаюся злагоджувати кути
Але таке враження що я маю постійно когось обирати на чию сторону ставати , постійно аналізувати хто правий
Просто вже немає на то сил , хочеться спокою
Була б дитина хоча б трохи старша було б легше
Нащо такі муки? Ради чого?
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Можливо у нас з вами різні розуміння то таке незначний конфлікт
В моєму розумінні це коли думки людей не сходяться і кожен намагається донести свою думку і в кінці доходять до компромісу
Я не знаю такої родини де такого нема
Дама_из_рекламы• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я не знаю такої родини де такого нема
Тоді це не конфлікт , а різні погляди на ситуацію. У Вас саме конфлікт.
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Нащо такі муки? Ради чого?
Та не заради чого
Просто зараз я не маю можливості сама забезпечити дітей
Через складну вагітність довелося звільнитися з роботи
Онлайн заробляти не вийде
Я поїсти не завжди встигаю не те що працювати
Онлайн заробляти не вийде
Чучело-Мяучело
• 14 сентября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Зараз так
А раніше було як я написала
Десь не згодні поговорили все вирішилося і все супер
А раніше було як я написала