Чучело-Мяучело• 14 сентября 2025

Потрібна порада

Чи розлучилися б ви з чоловіком якщо він так і не знайшов би спільну мову з дитиною яка у вас була вже до шлюбу?
Ситуація така у старшого сина рдуг , є нюанси у поведінці якщо не знати що є проблема можна подумати що дитина просто не вихована .
Ми у шлюбі 3 роки є менший син 1 рік спільний
До народження меншого у чоловіка і старшого були нюанси у відносинах але не критичні
Після народження дитини старший у чоловіка винний у всьому , то малого розбудить чи ще щось
Чоловік просто не сприймає діагнозу старшого і видно що зривається по різній дрібниці
Я у розпачі , розмови не допомагають
Що не скажу що одразу каже що то давай на голову вилізе чи хату спалить
Не хочеться руйнувати сімью тай не знаю як я з дитиною маленькою буду сама
Але вже сил немає захищати старшого
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляdf364tye3
объясните твердо ,,,
будет продолжать ,,, детей больше не увидит ,,,
у него ребенок один , у вас двое ,,,
Дякую
Мамаша в бигудях• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Є мої батьки але вони вже у віці і відносини у мене з ними не надто теплі
Тому не знаю навіть
Я чомусь теж думаю що не піде бо щоб туди піти треба визнати що є проблема
А він проблем не бачить
Ну вот и я так думаю. А еще я думаю, что это не жизнь: ни для детей, ни для вас. Налаживайте отношения с родителями. Вам нужно как-то продержаться пока сможете отдать младшего в садик.
Это бред и ад, на самом деле. Чувак изначально воспринимал вашего ребенка как чужого. Сочувствую, что это проявилось только по факту рождения младшего.
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляБандитка Сью
Это реальность,увы
Може і так
А я тут до чого
Приму в дар• 14 сентября 2025
Ответ дляБадабум
А какой смысл отнимать у здорового сына детство, психику и отца. Аутист исцелиться?-нет, вырастет неуправляемая , опасная для семьи детина.
Ви хвора? Автор написала діагноз, а ви то аутист, то опасная дитина. Ну реально, бахнута якась
У дитини дефіцит уваги та гіперактивність. А не неадекватність
Бандитка Сью• 14 сентября 2025
Ответ дляПриму в дар
Уже всё понятно
Мамаша в бигудях• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Закордоном
З дитиною не спілкується
Мда.
У вас есть возможность финансовая начать со своей терапии? Пока вы с мужем. А то с такой динамикой вы третьего можете еще хуже найти (
Приму в дар• 14 сентября 2025
Ответ дляБандитка Сью
Уже всё понятно
Що саме?
Бандитка Сью• 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Мда.
Всё у неё ок, и третьему родит
Бандитка Сью• 14 сентября 2025
Ответ дляПриму в дар
Що саме?
Нет
Мамаша в бигудях• 14 сентября 2025
Ответ дляБандитка Сью
Всё у неё ок, и третьему родит
Интересно, вас часто тут посылают?
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Нажаль
Думала що розбираюся в людях але ні
175см55кг19лет (она)• 14 сентября 2025
Ответ дляБадабум
Автор, пока не поздно..ищите интернат
Бадабум, заспокойтесь зі своїм інтернатом. Своїх дітей поздавайте та й спіть спокійно. Автор, не звертайте уваги, реально потрібно їй інтернат
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляПриму в дар
Дякую вам
Бо тут з дитини вже монстра якогось зробили
Мамаша в бигудях• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Нажаль
Думала що розбираюся в людях але ні
Ну вот нужно поработать с этим всем. Идите сами в терапию, если есть возможность. А потом и решите что делать.
Мамаша в бигудях• 14 сентября 2025
Сколько старшему, автор?
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Интересно, вас часто тут посылают?
Мабуть в житті тихіше води ходить а тут знайшла місце де можна розгулятися
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Мда.
Чесно я вже нічого не хочу
Це перша людина з яким я познайомила дитину він привик
Тепер як пояснити чому нема
Вже краще самій бути бо віри немає нікому
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Сколько старшему, автор?
8 років
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Дякую
Мамаша в бигудях• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Чесно я вже нічого не хочу
Тепер як пояснити чому нема
В вашей ситуации я только за, если у вас на это есть деньги. Вам легче будет с двумя самой, чем этот постоянный адок.
Объяснить почему нет не так сложно: взрослые не всегда могут жить вместе. Главное чтобы ребенок знал, что он не при чем, не он причина вашего расставания. Хотя с вашим мужем не думаю, что вы сможете цивилизованно развестись и не травмировать старшего по самое немогу еще раз. Но жить так всю жизнь не вариант. Ребенок должен знать, что вы на его стороне, что вы его защищаете.
Сил вам.
Леплю из пластилина• 14 сентября 2025
И хит парад ботни со знакомым слогом
Леплю из пластилина• 14 сентября 2025
Какие троли пошли ,темки прям за душу.
df364tye3• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дякую
если он так волнуется, оберегает младшего , детей он любит ,,,
есть шанс что он просто не понимает ,,,
у него ребенок один , у вас двое ,,,
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Какие троли пошли ,темки прям за душу.
Допобачення
Дама_из_рекламы• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Були незначні конфлікти
Але це є в кожній родині
Почалося щоб не нормальне саме після народження меншого
Чоловіка як підмінили
Вам так хотілося матні в хаті, що для Вас ’незначні конфлікти
Але це є в кожній родині’. Ні. Це не так . Немає конфліктів в кожній родині. Є конфлікти де в родині ненормальні люди. Тепер вибирайте або сина , або матню. Ще краще здати його тцк і ростити спокійно синів, а істерчка хай істерить в зсу.
Дама_из_рекламы• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я правда намагаюся злагоджувати кути
Але таке враження що я маю постійно когось обирати на чию сторону ставати , постійно аналізувати хто правий
Просто вже немає на то сил , хочеться спокою
Була б дитина хоча б трохи старша було б легше
Нащо такі муки? Ради чого?
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Можливо у нас з вами різні розуміння то таке незначний конфлікт
В моєму розумінні це коли думки людей не сходяться і кожен намагається донести свою думку і в кінці доходять до компромісу
Я не знаю такої родини де такого нема
Дама_из_рекламы• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я не знаю такої родини де такого нема
Тоді це не конфлікт , а різні погляди на ситуацію. У Вас саме конфлікт.
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Нащо такі муки? Ради чого?
Та не заради чого
Просто зараз я не маю можливості сама забезпечити дітей
Через складну вагітність довелося звільнитися з роботи
Онлайн заробляти не вийде
Я поїсти не завжди встигаю не те що працювати
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Зараз так
А раніше було як я написала
Десь не згодні поговорили все вирішилося і все супер