Чучело-Мяучело• 14 сентября 2025

Потрібна порада

Чи розлучилися б ви з чоловіком якщо він так і не знайшов би спільну мову з дитиною яка у вас була вже до шлюбу?
Ситуація така у старшого сина рдуг , є нюанси у поведінці якщо не знати що є проблема можна подумати що дитина просто не вихована .
Ми у шлюбі 3 роки є менший син 1 рік спільний
До народження меншого у чоловіка і старшого були нюанси у відносинах але не критичні
Після народження дитини старший у чоловіка винний у всьому , то малого розбудить чи ще щось
Чоловік просто не сприймає діагнозу старшого і видно що зривається по різній дрібниці
Я у розпачі , розмови не допомагають
Що не скажу що одразу каже що то давай на голову вилізе чи хату спалить
Не хочеться руйнувати сімью тай не знаю як я з дитиною маленькою буду сама
Але вже сил немає захищати старшого
Бадабум• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Лікуйтеся
Автор, задумайтесь трезво. Иначе разрушите семью, угробите жизнь младшего
Мизимец• 14 сентября 2025
Ответ дляБадабум
А какой смысл отнимать у здорового сына детство, психику и отца. Аутист исцелиться?-нет, вырастет неуправляемая , опасная для семьи детина.
Що ви мелете 🤦🏻‍♀️
Бадабум• 14 сентября 2025
Ответ дляМизимец
Що ви мелете 🤦🏻‍♀️
Правду, которая никому не нравиться
Пишу_граммотно!• 14 сентября 2025
Диагноз стоит сдвг, разве гоаорит врач что не сможет быть самостоятельным?
Так бывает что с рождением общего ребенка мужчина охладевает к неродному. Надо разговаривать с мужем, может психолог. Может вместе пойти к врачу реьенка чтоб он мужу что то пояснил.
АБВГДейка• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Таке враження що аутизм у вас бо я не пам´ятаю щоб я десь писала про цей діагноз
Сколько лет вашему сыну старшему? Он вам помогает по быту? Есть у него увлечения? Ходит на секции?
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляАБВГДейка
Йому 8 років
Ходить на плавання та малювання
Любить ліпити різні фігурки
В його обов´язки входить прибирання своєї кімнати , уроки
Інколи миє посуд і годує котика
Насправді обов´язки даються важко але допомагає режим
Тану на сонці• 14 сентября 2025
Гнать мужика он вам сына угробит
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляБадабум
Ви лікар ? Якщо ні то перед тим як давати поради просто почитайте про таку особливість в дитини
Таких дітей багато і якщо ними займатися вони живуть своє прекрасне самостійне життя
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Ні , лікар дає дуже гарні прогнози
У діток рдуг проявляється по різному бувають складні випадки але у дитини розвиток йде по віку , вчиться гарно
Дуже розумний хлопчик
Розмовляю постійно , але надія що щось зміниться згасає
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляТану на сонці
Гнать мужика он вам сына угробит
Я теж про це задумуюся , я просто зараз немаю можливості вийти з декрету щоб утримувати на щось дітей
Пишу_граммотно!• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ні , лікар дає дуже гарні прогнози
Дуже розумний хлопчик
Те он его раздражает поступками, очень часто ругает ребенка? Печально
Думайте про работу, самостоятельность и подушку. Не помешает в вашем случае
Пишу_граммотно!• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Йому 8 років
Ходить на плавання та малювання
Любить ліпити різні фігурки
Інколи миє посуд і годує котика
У вас хороший мальчик, моя в 11 не убирает. Будьте на его стороне, он ещё мал и учится
Тану на сонці• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Бежать, ставить ему ультиматум ...оставить ему его сына, своего точно не обидит..даже здорового ребенка он не имеет права обидеть
Тану на сонці• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Йому 8 років
Ходить на плавання та малювання
Любить ліпити різні фігурки
Інколи миє посуд і годує котика
Мои дочки и в 20 такого не делают, вы много хотите от ребенка
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Придтрається за дрібниці
Наприклад воду прольє чи сміття за собою забуде викинути
Або бігає зачепить щоб
Я кажу дитині будь уважнішим , нагадую
А чоловік може ще годину ходити бубніти що ти вже дорослий що мама що до 18 років буде ходити за тобою нагадувати
Дитина дійсно не уважна але він в цьому не винен
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляТану на сонці
Я ні , ви що
Я навпаки хвалю постійно за будь-які прояви самостійності
Я дуже довго і важко над цим працювала щоб було так як зараз
Тану на сонці• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я ні , ви що
Вы много от него хотите, он маленький...он ребенок не забывайте и берегите
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляТану на сонці
Та я така що не залишу
До того ж менший до мене дуже прив´язаний
Не можу його травмувати через мої з чоловіком проблеми
Якщо йду то всі діти підуть зі мною
Пишу_граммотно!• 14 сентября 2025
Насколько сильно муж бубонит, как реагирует сын?
В 2 года можно в сад, жилье ваше? Еа работу можно вернуться?
А к вам он не цепляется, как с личной жизнью. Если нехватка, то мужчины могут стпьб раздражительными. Но вашу усталость я очень хорошо понимаю
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляТану на сонці
Звісно що маленький
Ще встигне бути дорослим самостійним
Пишу_граммотно!• 14 сентября 2025
Сын и так многое делает для 8 лет, хвалите его и вдохновляйте
Ое же не делает что то опасное, импульсивный?
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну він як заведеться то його тормозити дуже важко
Часто каже щось не подумавши
Наприклад каже сину ти що взагалі сам нічого не можеш
Після цього я починаю кидатися на чоловіка , вважаю такі фрази дуже травмуючи для дитини
Дурдом короче
Я через цю ситуацію на чоловіка вже нормально дивитися не може як відвертає від нього
Житло наше
На роботу хіба що через рік-два
Зараз ніяк
Пишу_граммотно!• 14 сентября 2025
Обрываейте бубнеж сразу, уволите мужа в другую комнату и просите так не делать. Чтоб ребёнок не слышал и не кидайтесь в атаку.
Где то манипулируйте. Где то почитайте психологическую литературу. Может вам врач что то посоветует. Держитесь. Далее год прессинга для реьенка много
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Єдине що на мою думку небезпечне що коли гуляє з меншим буває на емоціях не дивиться за рухами
Буквально на днях випадково попав меншому ногою в око
Але я розумію що така ситуація могла трапитися у будь кого
Ясно що був скандал , чоловік псіхував
Старший багато раз вибачався, жалів меншого
Я пояснила що біля маленьких діток треба бути дуже обережним бо інколи наші дії можуть мати дуже погані наслідки
Ну і пояснила що я розумію що він не хотів
А от чоловіка понесло
Бадабум• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я мама, семью которой поглотил такой же монстр безумия
Пишу_граммотно!• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ясно що був скандал , чоловік псіхував
А от чоловіка понесло
Сам не гуляет с малышом, с вами ведь?
Бадабум• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ясно що був скандал , чоловік псіхував
А от чоловіка понесло
Автор, пока не поздно..ищите интернат
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Сам не гуляет с малышом, с вами ведь?
Вони як граються то лише під нашим наглядом звісно
Ця ситуація трапилася раптово навіть зреагувати не встигли
Бадабум• 14 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ясно що був скандал , чоловік псіхував
А от чоловіка понесло
У вас пока еще есть муж, деньги, которые вы все не вынесли на ’лечение-читай обогащение психологов и психиатров’, и здоровый младший сын....
автор Чучело-Мяучело • 14 сентября 2025
Ответ дляБадабум
Автор, пока не поздно..ищите интернат
Якщо ви називаєте свою дитину монстром і рахуєте що вона вам зіпсувала життя то я рахую що такі як ви не заслуговуєте на дітей в принципі
І перестаньте мені писати всяку дурню