Зашла на 5минут• 15 сентября 2025

Зауваження щодо одягу чоловіка

З чоловіком збираємось на весілля до його кращого друга. Вчора їздили щось прикупити собі з одягу. Я купила чорний костюм, а чоловік дуже хотів світлі штани, не чорні. Ми й купили світлі та білу класичну сорочку. Тут дзвонить мені його мама і каже: "а чому світлі, не чорні штани? Ви не будете гармонійно виглядати, чому ти не наполягла купити чорні штани? Це ж ти будеш червоніти за невдалий образ". Це вона мені наговорила по телефону. Свекруха має рацію?
Prervana• 15 сентября 2025
Черный костюм на свадьбу? Оригинально 😆
празники не помню• 15 сентября 2025
а вы сами не видите, удачный образ или нет?
Помилуйте мадам• 15 сентября 2025
Тю, ви будете круто виглядати на фото, а не суцільною чорною плямою. Ще можна чоловіку вашому фату, а вам краватку для веселих фото
празники не помню• 15 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Черный костюм на свадьбу? Оригинально 😆
я замуж выходила в черном брючном костюме. и что?
автор Зашла на 5минут • 15 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Черный костюм на свадьбу? Оригинально 😆
Такий дрескод. Бежевий, білий, чорний. Бежевий мені не личить, а в білому наречена
Ответ дляпразники не помню
Мені подобається
празники не помню• 15 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Мені подобається
ну и слава богу. вы ж для себя покупали
Ответ дляПомилуйте мадам
І я так вважаю. Головне, чоловіку сподобались штани та сорочка, бо йому важко догодити. Пів дня вибирали йому образ
TANYA 0 0 0 0• 15 сентября 2025
То нехай свекруха сама іде на весілля, якщо вона краще знає як треба. Якщо вам і вашому чоловікові сподобалось, то який інтерес може бути в свекрухи.
Помилуйте мадам• 15 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Йому подобається, вам подобається. А чому свекруха взагалі цікавиться, що ви одягаєте на чуже весілля? Скільки кладете в конверт теж питала? Чи то весілля свекрухи, пардон?)))
Два-три тижні і фсьо• 15 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Мені подобається
Тогда чего вы переживаете ? Ваша свекровь эксперт в мире моды ?)
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ну вона вважає, що має дуже витончений смак. Хоча я так не думаю
Два-три тижні і фсьо• 15 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну так забейте на её советы и идите спокойно на свадьбу.
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так і зроблю)
Божа кульбабка• 15 сентября 2025
Тю, автор, у Пустовіта всі в чорному були на весіллі. Зараз це нормально)
Пускаю бісики• 15 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Пошли они все нафиг. Это ваш праздник.

Решайте вдвоем с мужем это все либо с стилистом.

Все мамы тети бабушки и дедушки идут в сад.

У нас тоже подобное было.
Пускаю бісики• 15 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Она стилист?