Гарачий Чокалад• 15 сентября 2025

Вовняний светр зменшився після прання, як повернути розмір?

Светр після прання зменшився на розмір( Оцет не допоміг. 100% вовна, грубий
курасаны• 15 сентября 2025
Нічого не длпоможе..
З царем в голові• 15 сентября 2025
Вже все. Не буде вже таким як був, на жаль
Copy-Paste• 15 сентября 2025
Вже нічого
Ловлю капці• 15 сентября 2025
Уже ничем
автор Гарачий Чокалад • 15 сентября 2025
ШІ пише що що можна в кондиціонер для волосся замочити. Може допоможе? Мені хоч би трішки його розтягнути(
Бідося• 15 сентября 2025
Як варіант, сушити мокрим. І періодично його в ручну розтягувати, поки мокрий
КапитанльнаЯ• 15 сентября 2025
Только продать) у меня была сенсорная сушилка -стиралка. Так сцуко я попой нажала после стирки кнопку сушилки. А там сушилка не как в отдельностоящий, не воздухом сушит, а паром горячим. Так вещи сели на 3 размера. Продала все скопом в детском разделе
Единорог помог• 15 сентября 2025
Ніяк
Вірю, я повірив• 15 сентября 2025
Торба
Как_б_не_так• 15 сентября 2025
Усе, теперь у котика обновка)
Їжак в панчохах• 15 сентября 2025
А ви його що в пральну машину запхали?
Добротная• 15 сентября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Мягенький будет)
Нет, все уже
Їжак в панчохах• 15 сентября 2025
Ну відновити нереально ніколи не було і не буде. Ті всі методи для самозаспокоєння. Що там тягнути, воно ж і в ширину і довжину менше.
Тканина змінила структуру безповоротно.
Редиска Я• 15 сентября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Мне кондиционер помог.
Плаття-терапія• 15 сентября 2025
Автор ні, вовна це білок. Він зварився)
Це як варене яйце ви не зробите сирим. Все
бЭйбА• 15 сентября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Змиритися. Це не підлягає відновленню.
Ванна Тазиковна• 15 сентября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Змиріться. В мене так шапка стала на ляльку(( це ж вам не пісюн що розміри туди-сюди міняє
Пацаааааааан• 15 сентября 2025
Вы что, в горячей воде стирали?
Флюорография гуся• 15 сентября 2025
Ничего не поможет. Я так свои гольфы из мериноса в машинке постирала. Даже на 9-летнего ребенка не налезли
Что я только с ними не делала
Ответ дляБідося
Вже замочувала в воді з оцтом на ніч а потім тягнула, сушила горизонтально, тягнула, не допомогло.
Ответ дляЇжак в панчохах
А ви його що в пральну машину запхали?
Так. До цього прала руками в тепленькій воді, все було нормально. Але светр великий, важкий, довго сохне, тому вирішила попрати в праці і щоб віджало.