Купити б/в ігровий ноутбук Acer у Києві і в Україні
Бажаєте оновити свою ігрову техніку без великих витрат? Тоді б/в ігровий ноутбук Acer — це оптимальний вибір. У магазині CompBest ви можете вигідно купити вживаний ноутбук Acer у Києві або з доставкою по всій Україні. Ми пропонуємо перевірені моделі з гарантією до 18 місяців, без передоплати та з можливістю розстрочки без переплат. Кожен ноутбук проходить повне технічне тестування, тож ви отримуєте якісний пристрій, готовий до гри вже з першого запуску.
«4000 моделей у наявності – жодних передоплат!»
Чому варто обрати б/в ігровий ноутбук Acer
Серії Acer Nitro, Predator та інші ігрові лінійки компанії заслужено користуються популярністю серед геймерів. Навіть у вживаному стані такі ноутбуки мають високу продуктивність, сучасні характеристики та приємне співвідношення ціни й якості. Вони здатні запускати сучасні ігри на середніх або високих налаштуваннях графіки.
Основні переваги ігрових ноутбуків Acer:
Потужні процесори: Intel Core i5/i7/i9 або AMD Ryzen 5/7 серії H — забезпечують високу швидкість обробки даних, багатозадачність, стабільну роботу в іграх і під час стріму.
Ігрові відеокарти NVIDIA GeForce GTX і RTX — від GTX 1650 до RTX 4050. Вони підтримують технології трасування променів та DLSS, що значно покращує якість картинки в сучасних іграх.
Дисплеї 15.6–17.3 дюймів з IPS-матрицями та частотою оновлення 120–165 Гц — для плавного та реалістичного зображення без ривків.
Оперативна памʼять від 16 ГБ і швидкі SSD накопичувачі від 512 ГБ забезпечують миттєвий запуск ігор та програм.
Ефективне охолодження — багато моделей оснащено двома вентиляторами, тепловими трубками та інтелектуальною системою управління температурою.
Як обрати б/в ноутбук і не прогадати
Щоб придбання було вдалим, дотримуйтесь кількох порад:
Оцініть зовнішній стан — корпус, клавіатура, екран не повинні мати значних пошкоджень.
Перевірте батарею — важливо знати, скільки вона тримає заряд і скільки циклів має.
Зверніть увагу на характеристики — краще обирати ноутбуки з дискретною відеокартою, SSD-накопичувачем, мінімум 16 ГБ RAM.
Перевірте комплектацію — чи є зарядний пристрій, чи всі порти працюють.
Обирайте ноутбук з гарантією — навіть б/в техніка повинна мати хоча б 6 місяців офіційної підтримки.
На CompBest кожен пристрій проходить тестування перед відправкою, тому ви отримуєте повністю функціональний ноутбук, готовий до навантаження.
Переваги покупки в CompBest
✅ Безкоштовна доставка по Києву та всій Україні — прямо до дверей.
✅ Оплата частинами до 10 платежів — доступно через ПриватБанк та Monobank.
✅ Гарантія до 18 місяців навіть на вживані моделі.
✅ Великий вибір моделей — понад 4000 ноутбуків у наявності без передплат.
Доставка по Києву та Україні
Ми швидко доставляємо замовлення у:
Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Вінницю, Полтаву, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Житомир, Рівне, Луцьк, Херсон та інші міста.
🚚 Безкоштовна доставка діє на більшість моделей за умовами акції.
Популярні моделі б/в ноутбуків Acer в наявності
Acer Nitro 5 AN515-45 — Ryzen 7 5800H, RTX 3060, 16 ГБ RAM, 512 ГБ SSD. Сучасний потужний ігровий ноутбук з якісною IPS-матрицею.
Acer Predator Helios 300 — Intel Core i7‑10750H, RTX 2060, 16 ГБ, 512 ГБ SSD. Бестселер серед геймерів.
Acer Nitro V 15 ANV15-41 — Ryzen 7, RTX 4050, 16 ГБ, 1 ТБ SSD. Ідеальний варіант для вимогливих ігор.
Купуйте вигідно на CompBest
Оберіть свою модель у розділі б/в ігрових ноутбуків Acer на сайті CompBest. Отримайте:
🎮 Потужну техніку за доступною ціною
🚚 Безкоштовну доставку
🛡 Гарантію до 18 місяців
💳 Оплату частинами — без переплат
Не чекайте — оновіть свою техніку вже сьогодні!