Цирк на дроті• 16 сентября в 20:55
Асиметрія грудей
З минулої осені я сильно схудла, втратила 15 кг. Груди пропали, зараз намагаюся набрати вагу. І ось нещодавно помітила, що одна грудь стала трохи більше за іншу. Що це таке? В когось таке бувало?
ЧукИГеки• 16 сентября в 20:58
У всіх груди асиметричні, наше тіло в принципі асиметричне))
Можливо це стало вам більш помітним через стрибки в вазі
Бува і таке• 16 сентября в 21:02
Вроде у всех разные. Но маммолога или хоть узд нужно делать-посещать более-менее регулярно всем женщинам.
ЖонДуан• 16 сентября в 21:03
якщо ви нещодавно це помітили, то я б радила як мінімум УЗД зробити и відвідати мамолога