Рассказница• 17 сентября в 13:07
Виїзд за кордон з котом
Дівчата, прослухала інформацію на гарячій лінії Укрзалізниці і не зрозуміла, якщо я їду з котом, викуповує все купе, то для кота щось окремо купувати треба?
ГейТуда• 17 сентября в 13:12
Ви краще взнайте в яких країнах приймають з країнами і Ви не платите за це. Тому що в деяких країнах треба платити власникам тварин, а це може коштувати як нова нирка. Я маю на увазі карантин
СирОжино пирОжино• 17 сентября в 13:13
Ответ дляГейТуда
Вы о чем?))
Рассказница
• 17 сентября в 13:13
Ответ дляГейТуда
Карантин проходимо тут 90 днів, і тільки після цього виїжджаємо
ГейТуда• 17 сентября в 13:15
Ответ дляNerses
Що саме ? В´їзд кота ?
Потім його заберуть на карантин, за це платила раніше держави вʼїзду. А зараз в багатьох країнах змінилися правила і Ви, як власник, повинні платити за карантин (поки перерівчть наявність вакцин, можливі хвороби і тд). В Норвегії це останні декілька міс тому коштувало десь 150 євро доба, а карантин місяць триває (так було в моєї подруги 2,5 роки тому). Тож рекомендую переглянути правила вʼїзду
Рассказница
• 17 сентября в 13:16
Ответ дляЯжбоматусяблін
на сайті укрзалізниці написано так, що й тупий зрозуміє
Значить я тупа. В голосовых підказках сказано що треба викупити місце як для ручної поклажі
Гадаю_По_шнуркам• 17 сентября в 13:18
Ответ дляГейТуда
Них..я себе(
Вот и бросают животных (
ГейТуда• 17 сентября в 13:18
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Них..я себе(
Вот и бросают животных (
Просто в них перетримка коштує ну ДУУУЖЕ дорого, раніше за це платила держава, а зараз - ні. То я написала, щоб не було подібних «сюрпризів» у автора
Гадаю_По_шнуркам• 17 сентября в 13:19
Ответ дляГейТуда
Вообще странно как то , а смысл тогда здесь делать прививки ждать четыре месяца подтверждать антитела чтоб потом там месяц сидеть на карантине..
ГейТуда• 17 сентября в 13:20
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я не знаю. Але знаю, що зі своїми правилами в чужий монастир не ходять. Тож тут таке
Гадаю_По_шнуркам• 17 сентября в 13:20
Ответ дляРассказница
Когда я беру билет в плацкарт у меня выскакивает пункт придбати квиток для домашнього улюбленця 30 грн. Но это по Украине
Яжбоматусяблін• 17 сентября в 13:22
Ответ дляРассказница
Читати вмієте?
З 2025 року в Україні діють оновлені правила перевезення тварин Укрзалізницею: великі собаки (понад 45 см у холці) можуть їхати в усіх типах вагонів за умови викупу всіх місць у купе (або ряду в ’Інтерсіті+’) та з намордником і повідцем. Малі тварини (до 45 см) перевозяться в переносках або сумках з водонепроникним дном, а також можуть подорожувати без переноски у викупленому купе. Обов´язковою є наявність ветеринарних документів, квитка для тварини та намордника/повідка для великих собак.
Лепешечка• 17 сентября в 13:26
Ответ дляГейТуда
А если у кота международный паспорт и есть все прививки?
Тоже будет карантин разве??
СирОжино пирОжино• 17 сентября в 13:29
Если переноска жёсткая, купе выкупать не обязательно. Если коту прививки делаете регулярно ежегодно, карантин не нужен. Только анализ на антитела бешенства
Гадаю_По_шнуркам• 17 сентября в 13:41
Ответ дляСирОжино пирОжино
Анализ этот здесь или за границей делают?
Если рюкзак для кота это мягкая переноска считается ?
СирОжино пирОжино• 17 сентября в 14:31
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Анализ в стране откуда едите. Да, мягкая
Гадаю_По_шнуркам• 17 сентября в 16:07
Ответ дляСирОжино пирОжино
Спасибо!
ГейТуда• 17 сентября в 18:16
Ответ дляЛепешечка
Тоже будет карантин разве??
У каждой страны свои правила. Я бы не рисковала, не разобравшись. А то кот или пес Ваш мржет быть золотой по итогу