Из Кукуева я• 01 сентября в 17:19

Чем можно кормить уличных кошек?

У меня животных никогда не было.
Ездим на дачу раз в неделю. Соседская кошка постоянно приходит. Очень худая, видны рёбра, но большой живот, возможно, беременная.
У подруги кот, он ест только сухой корм. Для такой почти уличной кошки не подойдёт сухой корм?
Я хотела бы купить кошке поесть. Что лучше?
База_птеродактилей• 01 сентября в 17:20
Я покупаю дешевые пакетики, сухой не всегда едят уличные
КликОЛЬКА• 01 сентября в 17:21
любой корм подойдет, только еще водички налейте, особенно если сухой корм
После 18• 01 сентября в 17:24
Для уличных котов я покупаю обычный дешёвый корм жидкий
Иногда даю сухой
Українська зірочка• 01 сентября в 17:25
Сухий корм та вода. Пакетики теж. Якщо живіт великий або вагітна, або глисти
автор Из Кукуева я • 01 сентября в 17:26
Ответ дляУкраїнська зірочка
Живіт великий, і я побачила, що він ніби пульсує, ніби там хтось є. Не знаю, чи буває таке у вагітних кішок.
Маю рацію• 01 сентября в 17:27
Сухой корм, пакетики и ВОДА обязательно. Возьмите сначала несколько разных на пробу. А потом уже увидите, что будет лучше есть. Спасибо вам за не безразличие ♥️
ДваДваВісім• 01 сентября в 17:27
Ответ дляУкраїнська зірочка
У дорослих не збільшується живіт від глистів. Тільки у зовсім маленьких кошенят.
Сумчатая кошка• 01 сентября в 17:29
Корм, колбаса, рыба, мясо, молоко, творог.
Локшина на вухах• 01 сентября в 17:29
Если сухим кормить, то воду оставлять обязательно, либо влажным.
ДваДваВісім• 01 сентября в 17:37
Підійде будь що з не шкідливого для котів. Сухий корм або вологий (дивіться по своїм фінансовим можливостям, але із дешевих краще Клуб 4 лапи. Також можна сире або варене, чи приготовлене на пару не жирне м´ясо без кісток - куряче філе, індиче філе, потроха, переморожена яловичина. Якщо готувати м´ясо, то без солі і приправ. Але можна з овочами - морквою, кабачком, гарбузом, зеленим горошком. Не всі таке їдять, особливо безхатні, але спробувати можна. Нежирний кефір і кисломолочний сир також можна. Можна додати трохи рису в бульйон, але його має бути не більше третини порівняно з м´ясом.
Коротше, дивіться по своїм фінансам. Головне не годуйте чимось шкідливим для котів.
Мамкиня доця• 01 сентября в 17:56
Потроха и каша.
Ондатрова шуба• 01 сентября в 19:11
Паучи ’Леопольд’ и сухой ’4 лапы’.