Нічна ненажера• 17 сентября 2025

Почему тут многие считают что траты на свои увлечение это лишнее?

Или на психотерапевта, часто тоже
Пасхальний тролік• 17 сентября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Это все про ментальное здоровье
Согласна. Я не могу без этого. У меня много денег уходит на увлечения.
Залізна тьотя• 17 сентября 2025
Ответ дляМексиканочка
Странно, что вы увлечения и психотерапевта поставили в один ряд)
Може це і є захоплення автора
Пасхальний тролік• 17 сентября 2025
Ответ дляВикасикрет
Тому що не можуть собі цього дозволити.
Кто то решил за кого то что он не может себе позволить.
Не гавкаю- но охраняю• 17 сентября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Алкоголизм не может быть увлечением
Ще й як може.
Не гавкаю- но охраняю• 17 сентября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Боже мой! Какие бывают бездушные люди. Тфу на вас. Ухожу из темы.
Почекайте!с
Скажіть, будь ласка, коли акція і йдіть.
Пасхальний тролік• 17 сентября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Не раз встречала тут подобное мнение
Ну это каждый про другого говорит типа он фигнёй занимается
Пасхальний тролік• 17 сентября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Тому що в людей брак коштів або з дитинства навчені економити на всьому і на собі в першу чергу.
Ну еще есть ряд людей которые считают что раз им ничего не надо то и другим тоже.
ЛеньГуглить_правда• 17 сентября 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Почекайте!с
Пока нет. Как начнётся, то создам обязательно тему.
Nathalie27• 17 сентября 2025
Ответ дляСегодня сержусь
звідки у вас переконання, що психотерапевт буде з вас смоктати гроші роками?
Ви непритомна і не розумієте, є ефект від терапії чи немає? Чи вас взали в заручники? Ну що це за інфантильна позиція?))
Це досвід знайомих, а не інфантильна позиція. Комусь психотерапія допомогла, а хтось ще більше укріпився в своїх переконаннях і вважає за потрібне навʼязувати їх оточуючим.
Сегодня сержусь• 17 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
по-перше, результат терапії може оцінити тільки сам клієнт, а не його оточення, для якого він може стати незручним, по-друге, те, яким став клієнт - це вибір самої людини, а не щось, що з ним ’зробив’ психотерапевт))

Але я про інше - те, що хтось може спеціально смоктати гроші ніби передбачає, що цей спеціаліст має вдаватись до якихось нечесних маніпуляцій-махінацій, щоб утримати клієнта на гачку.

То у мене ж і було питання - ви не здатні самі оцінити для себе користь/шкоду від роботи з конкретним спеціалістом? Ви ж не дитина маленька, яку привели батьки до психолога.

А по-друге - навіщо спеціалісту такі зайві напруження? Якщо можна просто робити свою роботу з тими, хто бачить в цьому необхідність. А якщо комусь не підходіть - то є інші терапевти і інші клієнти.
Мексиканочка• 17 сентября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Мой вопрос был в другом
Потому что все люди разные)
Nathalie27• 17 сентября 2025
Ответ дляСегодня сержусь

Нічого поганого в тому, що людина стає незручною я не бачу. Інша справа, коли людина стає навʼязливою, що доставляє їй же дискомфорт, а не тільки оточуючим.
Пасхальний тролік• 17 сентября 2025
Опять же ещё какой процент от дохода эти траты?
Сегодня сержусь• 17 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
так, це мабуть не ок, але чому ви думаєте, що це відповідальність психолога?

Чоловік моєї подруги вирішив розлучитись з нею після їхньої сімейної терапії. Подруга переконана, що у всьому винен психолог, бо вона була некомпетентна і щось там йому нав´язала. Хоча в їхньому шлюбі були проблеми, не дарма ж вони до того психолога і звернулись.

От звідси і йде ця демонізація психотерапії мабуть)
Україна понад усе!• 17 сентября 2025
Психотерапевт - это Ваше увлечение? Зря.
Україна понад усе!• 17 сентября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Моё увлечение это бутылочка вина вечером. Вот что б моя совесть была чиста, жду в Новусе -40 на винишко и вперёд. И хобби есть, и экономия.
В одиночку?
Nathalie27• 17 сентября 2025
Ответ дляСегодня сержусь

Ви психолог?
Викасикрет• 17 сентября 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ніхто ні за кого не вирішив, дехто має власну думку, гаразд?
Сегодня сержусь• 17 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Ви психолог?
ні, не психолог.
Залізна тьотя• 17 сентября 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Так, до речі це теж як варіант
Поміркована думка• 17 сентября 2025
Як нема грошей,то все економно