Ашолюдискажуть• 17 сентября в 21:12
Вічний спір Гриби
Як правильно збирати гриби?
Треба витягувати з ніжкою чи зрізати?
ЯспАкойнаЯ• 17 сентября в 21:15
На ваш смак, на грибницю це ніяк не впливає. Перед тим як забрати грибочок - постукайте по шляпці зверху, щоб вийшли спори.
ПушАпница• 17 сентября в 21:15
Я срезала всегда когда ходила с бабушками собирать . При чем срезали в двух разных географически областях .гладили что если рвешь то повреждаешь грибницу . Ну и кроме этого как то эстетичнее когда срезаешь и в грязи меньше возишься
Борисфенка• 17 сентября в 21:15
Науковці дійшли висновку, що це плоди грибниці, тому байдуже.
Ви яблука з дерев зриваєте чи зрізаєте?
Викупана• 17 сентября в 21:25
Ответ дляПушАпница
саме краще-викручувати..,,тоді і грибниця не так травмується і ніжка більша ). а ніжку- почистить і в тоді тару. так чистіше,чим зразу вкидати.