Королева Сарказма• 18 сентября 2025
Bushmills Original - це хороший віскі?
якщо ні, то порадьте щось в цій ціновій категорії , приблизно до 900 грн за 0,7л
дякую всім!
Не зви чайна• 18 сентября 2025
КвартираЧья• 18 сентября 2025
вам на подарок? этот человек гурман и понимает в этом напитке все?
Почему спрашиваю, потому что моему мужу часто дарят алкоголь, в частности виски - так вот лично мне виски за 900 грн и 16 тыс вообще не отличаются, для меня это гадость редкая за любые деньги.
Есть более вкусные напитки, но это мое мнение
Кружите меня,кружите• 18 сентября 2025
Ответ дляНе зви чайна
Чоловік любить цей.
Пив і дорогі, і дуже дорогі.
Але надає перевагу цьому
Пив і дорогі, і дуже дорогі.
Але надає перевагу цьому
Теж хотіла порадити тіламор
Даю справку• 18 сентября 2025
Раджу Monkey Shoulder. Він дорожче, але частенько буває зі знижкою якраз у Вашому бюджеті. Нещодавно в Metro коштував якраз 900 грн за акцією.
Bushmills Original не поганий, точно краще того, що радили вище, але якщо Вам на подарунок, то пошукайте ще.
вАлнуюся сильнА• 18 сентября 2025
Мне больше всего по вкусу нравится Johnnie Walker Red Label . Но я пью только в коктейлях.
Даю справку• 18 сентября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну він для коктейлів тільки й годиться. Хоча це вже в крайньому випадку, коли зовсім нічого немає.
Пешеходик• 18 сентября 2025
Обычный популяпый ирландский виски. Продаётся в любом ирландском магазине.