Звідусіль нагнітають знову. Думаєте це реальна загроза чи більше роздувають? Два роки тому ми сильно хворіли дивним вірусом, що не проходив, в мене нюху не було. Ходила до лікарів( і сімейного, і приватного), кажу, може це ковід? Може зробити тест? То вони реготали з мене мовляв, та який ковід? І тестів в них не було. Кажуть, навіть якщо це і ковід то лікування одне й теж що для грипу, що для ковіду....А зараз, через 2 роки, знову роздувають. Що думаєте?
Знову Я• 14 сентября в 16:16
Пандемия, закрытия границ, уколизация - будет.
Будет ещё хуже чем в 2020 году.
Боюсь? - нет.
Будет ещё хуже чем в 2020 году.
Боюсь? - нет.
Скоро_вчера• 14 сентября в 16:17
Багато хворіли і хворіють,нажаль він постійно мутує і залишиться з нами на повсякчас
Крем для арбуза• 14 сентября в 16:17
коронавірусом, вірніше її різновидом, ми всі хворіємо кожен рік, хтось малопомітно, хтось безсимптомно
страх знижує імунітет і дозволяє маніпулювати людиною
ПлюшкамиБалуюсь• 14 сентября в 16:17
Я недавно переболела. Это ужас. Месяц как вылечились, а кашель еще остался
Фиона Шрековна• 14 сентября в 16:19
Я боюся примусової вакцинації, недопуску до роботи, обмеження пересування. Якщов 2022 їх зупинила війна, то зараз ці блокпости які стояли для захисту від дрг, а потім перетворили на відлов чоловіків, атепер використають на відлов невакцинованих
Мадам Тю-лю-лю• 14 сентября в 16:20
Лечение НЕ одинаковое для гриппа и ковида. Про ’ врачи реготали’ вообще треш. Сами придумали?
дякую аж підскакую• 14 сентября в 16:21
Уже переболела
Тяжелее и дольше, чем первый раз (через 10 месяцев после вакцины)
Бояться не боялась. То, что это заразно - факт. В моем окружении очень много этим летом переболели
Средняя продолжительность болезни 10-20 дней
Нервогенератор• 14 сентября в 16:24
Ответ длядякую аж підскакую
Уже переболела
В мене 7 днів і повністю здорова. Цього разу без кашлю і слабкості обійшлось .
Після 3- го разу трохи була слабість десь 2-3 дні, але я пік на морі перенесла .
дякую аж підскакую• 14 сентября в 16:26
Ответ дляНервогенератор
Я 10 дней болела, муж 4, тест показал положительный результат, но у нас не было потери вкуса и нюха
Кто терял, говорили, что первую неделю симптомы обычной простуды (температура, нос, горло), на 5-7 день теряли вкус и обоняние и потом около 7-10 дней ходили без него + слабость и головная боль
Нервогенератор• 14 сентября в 16:29
Ответ длядякую аж підскакую
Нюх відбило десь на пару годин. Але дико боліло горло , соплі і температура, яка не збивалась нічим , крім мефетамінки .
Дитина 2 дні трохи соплі, горло і все .
Але ми не кололись.
Дитина 2 дні трохи соплі, горло і все .
Але ми не кололись.
Плекаю думи• 14 сентября в 16:30
Сейчас многие болеют ( Сейчас болею на ковид и муж тоже заразился , у нас совсем разные симптомы.
дякую аж підскакую• 14 сентября в 16:30
Ответ дляНервогенератор
Дитина 2 дні трохи соплі, горло і все .
Але ми не кололись.
Дитина 2 дні трохи соплі, горло і все .
Але ми не кололись.
Счастливчики)
Курочка• 14 сентября в 16:31
Болею, перед этим муж болел . Он в основном в лёгкой форме сейчас типа вирус., простуда .Доктор сказал.
Курочка• 14 сентября в 16:31
Ответ дляСкоро_вчера
Людина більше ракет і шахедів боїться,реалії нашого часу
Это точно..
Пекельнi Борошна• 14 сентября в 16:32
Ответ дляФиона Шрековна
Ой блин , и тот закон 4142 приняли (
Ковида не боюсь , болею счас
ЗдохниПуйло• 14 сентября в 16:39
Чоловік зараз хворіє, перед цим всі на роботі у мене перехворіли і у чоловіка. Боюсь, бо останніх два рази було просто жахлиао, перший раз чуть не вмерла, двохсторонея пневмонія, три тижні темпи 39с, пів року лікувала шкт, кашляла два місяці після того, наступний раз був теж з пневмонією, теж впжко, але вже легше перенесла
Ответ дляЗдохниПуйло
Жах...
Мамзелькіна• 14 сентября в 17:22
Ответ дляФиона Шрековна
Я теж найбільш за все боюся примусової вакцинації та обмеження на пересування.